0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Zeytinburnu Protherm kombi servisi

134 kez okundu

Kışları ısınmak için eski dönemlerden beri sobalar kullanılmaktadır. Soba içerisinde ısınmayı sağlamak amacıyla kömür veya odun yakılmaktadır. Fakat zamanla kömür ve odun çıkarmış olduğu gazların çevreye çok büyük zararları olduğu fark edilmiştir. Bu sebeple çevreye daha az zarar olan ve daha ekonomik olan yakıtların peşine düşmüştür. Bu arayışların sonucunda doğalgaz keşfedilmiştir. Dünyanın birçok yerinde ve ülkemizde Isınma için, sıcak su için, ocak için doğalgaz kullanılmaya başlamıştır. Hem kullanımının çevreye zarar vermemesi hem de uygun fiyatları olması doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasını oldukça hızlandırmıştır. Yaşam alanlarında doğalgazın kullanımını sağlayan cihazlar kombilerdir. Kombilerin yapıları karmaşık cihazlardır. Zeytinburnu Protherm kombi servisi gerekli olan kombi işlemlerinde yardımcı olacak hizmetleri sunmaktadır.

Kombi Tamiri Ayrıntıları

Zeytinburnu Protherm kombi tamiri kombiler için gerekli olan tüm tamir işlemleri hakkında bilgili ve tecrübeli çalışma ekibine sahiptir. Kombiler yılın neredeyse her günü çalışan cihazlar olduğu için zaman zaman arıza verebilir ve bakıma ihtiyaçları olabilir. Kombilerin yapıları karmaşık olduğu için ve doğalgaz ile bağlantılı cihazlar oldukları için bakım ve onarım işlemlerinde mutlaka uzman kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Çünkü tecrübesiz kimseler tarafından yapılan işlemler sırasında gerçekleşecek küçücük bir hata büyük kazaları sebep olabilir. Bu sebeple alanında uzman bir firma ile anlaşmanız doğru bir karardır.

Kombi Bakımı Ayrıntıları

Zeytinburnu Protherm kombi bakımı hizmeti konusunda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Kombi bakımları en az yılda bir kere yapılması gereken rutin bakımlardır. Kombi filtre temizliği, kombi vana ve baca kontrolleri, ısıtmama problemlerinin giderilmesi gibi birçok ayrıntı vardır. Kombi bakımlarının düzenli olarak yapılması enerji tasarrufu ve düşük fatura ödemek için önemlidir. Kombi bakımı yaptıracağınız firma alanında uzman, eğitim sertifikası almış kimselerden oluşmalı. Kombi bakımı genel olarak yerinde yapılabilmeli.

Petek Temizliği

Zeytinburnu Protherm petek temizliği konusunda da sizlere hizmet veriyoruz. Petek temizliğinde evinizin hiçbir kısmını kirletmeden tam temizlik yapıyoruz. Petek içlerine tek bir noktadan tazyikli su gönderip içlerinin tüm pas, kir ve tozlardan arınmasını sağlıyoruz. Temizlenen petek içlerine ilaçlı su göndererek de kirlenmeyi geciktirmeyi amaçlıyoruz. Petek temizliğinin düzenli olarak yapılması da enerji tasarrufu ve daha fazla verim için oldukça önemlidir.

Firma Çalışma Prensibi

Firmamız yedi gün yirmi dört saat çalışma şekline sahiptir. Arıza bildiriminiz en kısa sürede yanıt verip çözüm üretmekteyiz. Gece veya tatil günlerinde de çalışan bir kadromuz var. Tüm ekip arkadaşlarımız tecrübeli kimselerdir. Firmamızın çalışma amacı müşteri memnuniyeti odaklıdır. Kombi bakım, tamir ve onarım işlemlerinin tamamında bizimle iletişime geçerek yardım almanız mümkündür. Güler yüzlü ve de başarılı ekibimiz ile uygun fiyatlara kombi hizmeti almanız mümkündür. Güvenilirlik ilkesine göre en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın