0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
Arnavutköy Kombi Tamir
İnsan, doğası gereği sürekli olarak ihtiyaç duyan bir varlıktır. En temel ihtiyaçları olan; beslenme, barınma ve güvenlik gibi gereksinimler, hayatını kazanması adına pek çok faaliyeti gerçekleştirmesine olanak tanımıştır. Bu gibi gereksinimlerin giderilmesi, insanı; zaman, emek ve fikir gibi pek çok alanda yoğun efor sarf etmesi temeline dayanır. Ancak, insan hayatı sınırlı..
82 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Zümrütevler Kombi Servisi
ZÜMRÜTEVLER KOMBİ SERVİSİ Sahip olunan geniş yelpazeli imkanlar sayesinde Zümrütevler kombi servisi kapsamında hizmetlerini devam ettiren firmamız kalite standartları kıyaslamasında en iyiler arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bilhassa kombilerin hiçbir marka ve model ayırt etmeksizin bakımları ve onarımlarını yapmanın önemi de görülmektedir. Ev ve i..
741 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Yenisahra Kombi Servisi
YENİSAHRA KOMBİ SERVİSİ Havalar soğumaya başladı. Kombiler kullanılmaya başlamadan önce genel bakımlarının yapılması ısı veriminin yüksek olması adına önemli olmaktadır. Petek temizliği ve kombi temizliği Yenisahra kombi servisi uzman ekibi tarafından yapılmaktadır. Kombi bakımı, kombi tamiri, kombi arızası, doğalgaz tesisatı ve diğer acil hizmetler servis tarafından ..
578 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Yakacık kombi servisi
YAKACIK KOMBİ SERVİSİ Yemyeşil ormanlık alana sahip Yakacık ilçesi Kartal’ın bilinen en eski tarihe sahip yeridir. Mimari açıdan dikkat çeken bu ilçede yeşillik alan bir hayli fazladır. Mis gibi havasının yanında şehir merkezi havasını rahatlıkla hissedeceğiniz ilçede her şey belli bir sistemde ilerlemektedir. İhtiyacınız olan her imkânın elinizin altında olması..
680 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
Üsküdar kombi servisi
ÜSKÜDAR KOMBİ SERVİSİ   İnsanoğlu dünya geldiği günden bu güne kadar, her zaman ısınma ihtiyacı hissetmiştir. Üsküdar kombi servisi olarak, kış aylarının vazgeçilmez cihazı olan kombilerin bakımı zamanında yapılmalıdır. Isınma konusunda doğal gazlı kombilerin bakımlı olması, çok önemli bir konudur. Bakımsız kombiler ve temizlenmemiş petekler, doğal gaz fatura..
1275 kez okundu
Devam

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTUHemen Arayın