0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Zeytinburnu Kombi Tamiri

158 kez okundu

Günümüzde ısınma için en önemli araçlardan biri olan kombiler; sıcak, su ısınma gibi birçok farklı açıdan hayatımızda bize kolaylık sağlamaktadır. Bununla birlikte kombilerin en ufak arızalanmasında büyük problemler yaşanmaması için doğrudan profesyonel bir müdahale gerekmektedir. Ayrıca belli dönemler içerisinde bakımı eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Kombi tamiri konusu ben bunuda yaparım anlayışıyla hareket eden herhangi bir ustanın yapabileceği bir iş değildir. Tecrübe, profesyonelolma ve gerçek bilgi oldukça önemlidir.

Müşterimizin güvenliği, mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur,  anlayışıyla hareket eden Zeytinburnu Kombi Tamircisi olarak işimizi profesyonel bir şekilde yapıyor ve arkamızda mutlu ve huzurlu bir müşteri kitlesi bırakmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Kombihangidurumlardaarızayapar?

Kombilerin dönemlik bakımları ve aynı zamanda peteklerinin temizliği ihmal edildiğinde kombilerde çeşitli arıza sinyalleri ortaya çıkmaya başlar. Kombi su almaz veya su akıtır. Su basıncında yükselme olur. Kombi gürültülü çalışır veya patlamalı yanmaya başlar. Şayet bu tarz sıkıntılar yaşıyor iseniz kesinlikle ihmal edilmemeli ve kombi tamiri hizmetleri için profesyonel bir ekibe başvurulmalıdır. Zeytinburnu Kombi Tamiri, size bu güvenli hizmeti sunmaktadır. Bahsettiğimiz bu arızalardan en sık görüleni ise kombim su almıyor şeklinde olanıdır. Kombide su kaçağının olması, kombinin su tesisatında tıkanıklıkların bulunması, kombi doldurma musluğunun gevşemesi, kombi doldurma vanasında tıkanıklık bulunması gibi sebepler kombilerin su almasını engeller. Bu gibi sebepler de kombi tamiri hizmeti almayı gerektirir. Alanında uzman ve deneyimli kombi tamircisi; kombilerin neden su almadığını tespit ederek gerekli olan tamiri yaparak arızayı gidermektedir.

Kombi Su Akıtıyor Neyapmalıyım?

Su akıtmaya başlayan kombi için yapılacak en doğru iş elbette ki kombi tamircisini çağırmaktır.Kombilerin genleşme tankında sorun oluşması, tesisat bağlantısında kalitesiz malzemelerin kullanılması, su doldurma vanasındaki gevşeme veya kalorifer tesisatındaki problemler kombilerin su akıtmasına neden olan etkenlerdendir. Böylesi bir problemyaşandığında profesyonel hizmet veren kombi tamircisi çağırılması gerekmektedir. Kombi bakımlarının ihmal edilmesi, kombi kartında sorun ortaya çıkması ya da kombi NTC’sinin arızalanması kombinin suyu ısıtmamasına yol açabilir. Tüm bu unsurlara ek olarak kombinin diyafram contasında sorun olması, üç yollu vana arızası ve eşanjördeki kireçlenme gibi durumlarda da kombi suyu ısıtmaz. Bu durum da kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermede sıkıntı oluşturmaktadır. Zeytinburnu Kombi Tamir,tüm bu sıkıntılarınızı gidermek için en doğru hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Kombi Su Basıncının Ayarlanması

Kombinin arıza vermemesi ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam etmesi için su basıncının ideal seviyelerde olup olmaması çok önemli bir etkendir. Genleşme tankının havasının azalması, genleşme tankının membranında delik olması, doldurma musluğundaki arızalar, plaka eşanjörünün sorun çıkarması gibi nedenler basıncın ayarının bozulmasına neden olabilir. Bu durumda mutlaka alanında uzman Zeytinburnu Kombi Tamiri ile iletişime geçmelisiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın