0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Zeytinburnu Kombi Servisi

2262 kez okundu

Zeytinburnu Kombi Servisi

İstanbul’un 14. ilçesi ve 13 mahallesi olan Zeytinburnu Kazlıçeşme Marmaray hattını içinde bulunduran, yüksek miktarda göç almış ve 2015 nüfus sayımı verilerine göre 289.685 nüfusa sahip semtlerden birisidir. Konumu itibariyle yoğun bir temponun yaşandığı bu semtte birçok konut ve işyeri bulunmakta, burada yaşayan halkın ihtiyaçlarına karşılayacak nitelikte birçok ticari işletmenin varlığı da dikkat çekmektedir. Bu işletmeler arasında yer alan ve kombi ile ilgili tüm sorunlarınızı gidermek için çalışan firmamız Zeytinburnu Kombi Servisi olarak Zeytinburnu ve mahallerine hizmet vermekteyiz.

Kombiler ısınma, sıcak su ihtiyacınız gideren ve arıza yaptığında mağduriyetinize yol açabilecek cihazlardır. Bu kapsamda arızanızın ivedi olarak giderilerek mağduriyetinizi ortadan kaldıracak çözümler sunan Zeytinburnu Kombi Servisi firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Kombi Arızaları

Birçok farklı firmaya ait kombi markaları bulunmakta, çalışma prensibi aynı olan kombilerin içerisinde var olan parçalarda büyük oranda benzerlik göstermektedir. Bu durum neticesinde kombi arızaları da bu parçaların birinin veya birkaçının tamamıyla ya da kısmi olarak görevini yerine getirememesinden kaynaklanmaktadır. Marka çeşitliliğinin farklılığından kaynaklanan yedek parçaların temini arızaların giderilmesinde önemli rol oynamaktadır. Aynı işi gören bir kombi parçası farklı modellerde kullanılamaz. Bu nedenle kombi arızalarına müdahale edecek olan teknik servis her marka için gerekli olan yedek parçaları bünyesinde bulundurmak durumundadır. Bunun bilince olan firmamız Zeytinburnu Kombi Servisi tüm marka ve modellerin yedek parçalarının bünyesinde bulundurarak müşterilerini bekletmeden kısa sürede arızaya neden olan problemi çözüme kavuşturmaktadır.

Kombi Tamiri

Kombi cihazlarında bulunan parçalar belirli bir zaman sonra işlevini yitirerek arızalara sebebiyet verebilir. Bu parçaların bir kısmı değiştirmeye gerek kalmadan onarılabileceği gibi bazılarının da değişimi gerekebilmektedir. Bu işleme karar verecek olan teknik servistir. Bazı teknik servisler onarımı mümkün olan parçaları bile değişim yoluna giderek müşterilere gereksiz maliyet çıkartabilmektedirler. Böyle gereksiz masraflar ödememek için bu konuda güvenilir referansı olan teknik servislerle çalışmanız yararınıza olacaktır. Kombinin çalışmasını sağlayan parçalar arasında bulunan pompa sıcak suyun petekler ve kombi arasında devir daimî sağlayarak önemli bir görevi icra etmektedir. Yanma odasına oksijen sağlayan ve atık gazı dışarı atan fanın temiz olması ve bakım dönemlerinde kontrol edilmesi gerekmektedir. Üç yollu vana suyun akış yönünü ayarlar. Bu parça sıcak su musluğu ve petekler arasındaki geçişi kontrol eder. Yani musluk açıkken peteklere sıcak su girişini keser, petekler ısınırken de sıcak su akışını keser. Bu parça arızalandığında değiştirilerek kontrol edilmesi uygun olacaktır. Her kombi cihazında elektronik kart bulunmaktadır. Bu kart kombinin sağlıklı çalışmasını sağlayan bir çeşit kontrol mekanizmasıdır. Her markanın elektronik kartı farklı olmakta, bu kartlar arızalı olduğunda onarım veya değişim ile çözüm sağlanabilmektedir. Bizler Zeytinburnu Kombi Tamiri olarak tecrübeli ekibimiz ile arızaya sebep olan sorunu kısa sürede tespit ederek çözüm sunmaktayız. Müşterilerimiz için zaman ve bütçe önemlidir. Bunun bilincinde davranarak müşterilerimizi gereksiz işlemlerle uğraştırmamakta, gereksiz yedek parça değişimi yapmayarak tamamen soruna odaklı çalışarak problemleri kısa sürede gidermekteyiz. Müşteri memnuniyeti temel prensiplerimiz arasındadır.

Acil Kombi Servisi

Gündelik yaşantınız içinde her şey yolunda giderken birden kombinizin arıza yapması elbette canınızı sıkacaktır. Birde bu mesai saatleri dışında olursa durum daha da rahatsız edici olabilir. Endişe edecek bir durum yok. 7/24 hizmet sunan Zeytinburnu ilçesine hâkim Zeytinburnu Acil Kombi Servisi ekiplerimiz kısa sürede adresinize gelerek arızanızı giderecek ve canınızı sıkan bu durum ortadan kalkacaktır.

Petek Temizliği

Petekleriniz içerisinde sürekli sıcak su dolaşmakta ve bu su zamanla kireçlenmeye sebep olarak peteklerinizin yaydığı ısıyı etkisiz kılmaktadır. Yeterli ısıyı alamadığınızdan dolayı kombinizin derecesini arttırarak peteklerin daha çok ısınacağını düşünebilirsiniz. Fakat bu yeterli olmayacağı gibi, faturanızı yükselterek bütçenizi zorlayacaktır. Kombi cihazlarınızın bakımı ile birlikte peteklerinizin bakımını da yaptırmanız bu açıdan çok önemlidir. Bakım sırasında peteklerinizde kirli bir oluşum varsa bu tespit edilerek temizliğini yaptırmanız mümkün olacaktır. Petek temizliği peteklerinizde kimyasal ilaç ve su karışımı dolaştırılması şeklinde yapılmaktadır. Bu karışım petekleriniz içinde kalıplaşmış bulunan kireç ve siyah renkte çamurumsu sıvıyı peteklerinizden uzaklaştırarak düşük derecelerde verimli ısınmanızı sağlar. Tıkalı peteklerinizde kesin çözüm sunan Zeytinburnu Kombi Petek Temizliği ekiplerimiz petek temizliği sonrasında tüm peteklerinizi kontrol eder, ısınmayan peteklerinizdeki havayı alarak peteklerinizi çalışır vaziyette teslim eder.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

Eski veya yeni olsun doğalgaz tesisatları yapılandırılırken bağlantıların doğru olması gerekmektedir. Sıcak su, soğuk su girişleri, peteklere giden ve kombiye gelen bağlantıların yanlış olması ısınma işleminin gerçekleşmesini engelleyecektir. Kombi cihazınızın ve peteklerinizin yeni olması durumu değiştirmeyecek tesisata bağlı sorunların çözümü sonuç sağlayacaktır. Tüm bağlantılar doğru olsa bile zamanla tesisat üzerinde yıpranmaya bağlı sorunlar oluşabilmektedir. Bu nedenle tesisata ilişkin tüm sorunların giderilmesinde tercihiniz Zeytinburnu Doğalgaz Tesisat Tamiri hizmeti veren firmamız olmalıdır. Firma olarak tesisata ilişkin tamir hizmetlerini tecrübeli personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.   

 

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Çünkü firma olarak müşterilerin memnuniyetini önemsiyoruz. Biliyoruz ki müşterilerimizin bizden memnun olması tavsiye edilmemizi sağlayacak ve kaliteli hizmeti tüm müşterilerimize ulaştırabileceğiz. Hani sektörde olursa olsun müşterilerin tek beklentisi kaliteli hizmet ve ödediği ücretin karşılığını alabilmektir. Bu da işini ciddiye alan, işçilik ve yedek parça da garantili hizmet sunan, acil durumlarda müşterilerinin mağduriyetini gideren, müşterileri gereksiz yere masrafa sokmadan akılcı ve pratik çözümlerle sorunu çözen, geniş ürün yelpazesi ve yeterli teknik donanıma sahip, güler yüzlü ve 7/24 hizmet veren tecrübeli ekibimiz Zeytinburnu Kombi Servisi ile mümkün olmaktadır.

Kombi Bakım Hizmetimiz

Kombileriniz uzun yıllar sorun çıkarmadan çalışabilir belki ama bir süre sonra faturalarınızın belirgin bir şekilde yükseldiğini görürsünüz. Bu tamamen kombi ve petek bakımının yapılmaması ile alakalıdır. Kombinin yılda en az bir kez bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Periyodik bakımın faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz.

· Bakım sırasında tespit edilecek ufak bir sorun, ileride daha büyük bir soruna neden olmadan tespit edilerek fazla tamir maliyetlerini engeller.

· Cihazınızın gürültülü çalışmasının önüne geçer,

· Isınma maliyetinin yükselmesini önler.

· Cihazınızı çok uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlar.

· Düşük derecelerde dahi iyi ısınmanıza olanak sağlar.

· Su kaçaklarının zamanında tespitini mümkün kılar.

· Petek ve tesisatlar da oluşan yıpranmaların önceden fark edilmesini sağlar.

· Doğalgaz sızıntıları ve olası patlamaların önüne geçilmiş olur.

Sadece bakım yaptırarak kombinizi hiç arıza yapmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bu da sizin tamir maliyeti ödemeden verimli ısınmanız anlamına gelir.  Kombinizin bakımı için randevu alarak belirlenen tarihte Zeytinburnu Kombi Bakımı servis personellerimiz tarafından kombiniz en ince detaylarına kadar incelenerek gereken temizliği yapılır. Temizlenen ve bakımı yapılan kombiniz daha rahat çalışacak ve tehlike oluşturabilecek hususlar engellenmiş olacaktır.

Tüm Zeytinburnu Mahallelerine Servis Kolaylığı

Zeytinburnu’nda bulunan 13 mahalleye Zeytinburnu Kombi Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Arıza talebine kısa sürede cevap vererek ilgili adrese intikal edip sorunun çözümünü gerçekleştirmekteyiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın