0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Zeytinburnu Kombi Bakım Onarım

170 kez okundu

Doğalgaz ile çalışan, ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılamak için üretilmiş küçük ölçekli ısıtma cihazlarının genel adına kombi denilmektedir. Kombilerin tercih edilme nedenleri arasında montajı ve kullanımının kolay oluşu, neresi ısıtılmak isteniyorsa o bölgede kullanılabiliyor oluşu, istenildiği takdirde sadece sıcak su kullanımının oluşu, herhangi bir depolama alanına ihtiyaç duyulmaması, sessiz ve ortamı kirletmeme özelliğinin oluşu takıldığı alanda fazla yer kaplamaması sayılabilir. Biz firma olarak Zeytinburnu Kombi Bakım Onarım işlerinde işinde uzman ekibimiz ile size sorunsuz ve en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

Piyasada birçok kombi çeşidi bulunmaktadır. Bulunduğunuz ortama en uygun kombiyi kullanmak size birçok açıdan kolaylık sağlayacaktır.

Kombileri çalışma şekline göre;

  • Bacalı kombi
  • Hermatik kombi
  • Yoğuşmalı kombi olarak sınıflandırabiliriz.

Kullandığınız kombiniz hangi marka ve hangi çeşit olursa olsun ekibimiz tarafından sorunsuz bir şekilde bakımının ve onarımının yapılacağının garantisini veriyoruz. Zeytinburnu Kombi Bakım Onarımfirması olarak; kombinizin sorunsuz ve yüksek performansta çalışmasını istiyorsanız yılda en az bir kere kombinize bakım yapmanızı öneriyoruz.Yapacağımız bakım ile olası arızaların önüne geçmiş olmanın yanısıra gelecek doğal gaz faturasının asgariye inmesini sağlayacaksınız.

Kısacası senede bir kere kombi bakımını yaptırmanız enerji tasarrufu sağlayarak gelecek doğalgaz faturanızındaha az miktarlarda olmasını sağlayacaktır. Bakım yaptırılmayan kombilerde oluşabilecek arızalar başınıza düşündüğünüzden daha yüksek masraflar açabilir.

Kombi bakımında yapılan işlemler

Zeytinburnu Kombi Bakım Onarım Tamir ekibimiz geldiğinde ilk işlem olarak sıcak su ve kalorifer yanma durumu, kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrolünü yapar. Bu yapılan işlemlerden sonra kombinin içi açılarak kombi içerisinde tozlanma oluşup oluşmadığına bakılır, eğer toz veya kir görülür ise temizlenir. Kombi yanma odasında bulunan brülör temizlendikten sonra kombi içerisindeki elektrik aksamı bağlantı noktaları kontrol edilerek varsa bir sorun giderilir. Kombinin baca fanı kontrol edildikten sonra temizleme işlemi yapılır. Genişleme tankı havası ölçülür daha sonra bar basıncı ayarı kontrol edilerek düşük ise yükseltilir. En son işlem olarak kalorifer hattında bulunan filtre temizlenerek bakım işlemi tamamlanır. Bakıma başlanmadan önce suyu boşaltılan kombinin suyu doldurulur, kombi petek ve sıcak su konumunda çalıştırılarak hiçbir sorun olmadığından emin olunduktan sonra kullanıcıya teslim edilir.

Kombilerinizde ekstra ve büyük maliyetli arızalar ile karşılaşmak istemiyorsanız en az senede bir kere ihmal ettirmeden kombi bakımını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.Zeytinburnu Kombi Bakım Onarım ustalarının her türlü bakım ve onarım belgesi bulunmaktadır. Bizi aradığınızda size göndereceğimiz usta bakım sırasında yapacağı işlemler ile ilgili bilgi verir. Kombi bakımı kolay bir işlem olarak algılanabilir aslında dikkat ve uzmanlık isteyen bir konudur. Bu konuda kendi başınıza hareket etmeniz daha büyük sorunlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Yani kar edeyim derken zarar etmemek için bizi aramanız yeterli olacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın