0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Zeytinburnu Ferroli Kombi Servisi

145 kez okundu

Doğalgaz insan hayatını oldukça kolaylaştıran bir üründür. Yaşam alanlarında ısınma işlemi, sıcak su, Ocak gibi yerlerde doğalgaz kullanımı oldukça tasarruf sağlamaktadır. Evlerde doğalgazın kullanımını sağlayan araçlar kombilerdir. Kombi neredeyse yılın tamamında çalışmaktadır. Bu sebeple zaman zaman  arıza verebilmekte ve ya bazen bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kombilerin düzenli aralıklarda bakım ve kontrollerinin yapılması hem enerji tasarrufu hem de maliyet anlamda oldukça önemlidir. Kombi bakım onarım işlemini mutlaka alanında uzman kombi servisine yaptırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ciddi sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Zeytinburnu Ferrolikombi tamiri bu konuda tecrübeli ve başarılı hizmet sunar. 

Kombi Bakımı İçin Kritik Noktalar

Zeytinburnu Ferroli kombi bakımı firmamız sizlere bu konu hakkında  uzman hizmeti sunmaktadır. Kombi bakımı yaptırırken bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekmektedir. Kombi bakım yaptıracağınız firmanın çalışanlarının bu konu hakkında yetki belgesi olup olmadığını mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Firmamızın çalışanları bu belgeye sahiptirler. Kombi bakımında yapılması gereken bazı kontroller ve de işlemler ciddi manada tasarruf etmenizi ve cihazınızın ömrünün daha uzun olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple kombi filtre bakımı, kombi temizliği, vana geçişlerin kontrolü gibi işlemleri mutlaka uzman bir servisten yardım alarak yaptırmanız gerekmektedir.

Firmamızın Sunduğu Hizmetler

Zeytinburnu Ferroli kombi servisi sizlere kombi bakımı, onarımı, tamiri ve de petek temizliği konusunda hizmet vermektedir. Firmamızın 7gün 24saat çalışma prensibi vardır. Kombi ile ilgili herhangi bir arızada bizimle irtibata geçerek arıza bildirimi yapabilirsiniz. Arıza bildirimi bildiriminiz ardından en kısa sürede size dönüş yaparak arıza yerinde tespit edilir ve çözüme ulaştırır. Bunun dışında yıllık kombi bakımları  ve petek temizliği işlemlerinizde de firmamızdan yardım almanız mümkündür. Zeytinburnu Ferroli petek temizliği işlemlerinde gerekli olan malzemeler kullanılarak evinizin hiçbir yerini kirletmeden tam anlamıyla petek temizliğiniz gerçekleştirilmektedir. Peteklerinizin ilk önce tazyikli bir su gönderilerek içerisindeki biriken pas kir ve de kurumlar temizlenir. Bu işlemin ardından  peteklere ilaçlı bir su gönderilerek kirlenmeyi geciktirecek bir önlem alınmış olur. Firmamız elemanları alanında uzman güler yüzlü ve nazik kimselerden oluşmaktadır.

Kombi Bakımı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli

Kombi bakımı yaptırırken yetkililerinin yapmış olduğu işlemlerde bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Servis elemanlarının kombi bakımı yapmadan önce Sıcak su kalorifer tesisatı ısıtma işlemlerini kontrol edip etmediğine dikkat edin. Ayrıca kombinin kritik güvenlik parçalarında yani yoğuşmalı kombilerde su haznesi temizliği diğer kombilerde ise çekiş durumlarındaki soruların giderilip giderilmediğine dikkat etmelisiniz. Bu adımlara dikkat etmek işin doğru yapılıp yapılmadığına karar vermenizde önemli bir etkendir.  Kombi bakımınızı yapan firmaya güvenlik kontrolleri konusundaki hassasiyetine dikkat etmeniz herhangi bir kaza yaşanmamasını sağlamaktadır.

Firmamız kombilerin ile ilgili yapmış olduğu tüm işlemlerde bütün kritik noktalara ve güvenlik ayrıntılara dikkat ederek işlem yapmaktadır. Özellikle kış aylarında kombi ile ilgili bir sorunda mağduriyet yaşamamanız için en hızlı şekilde müdahale gerçekleştirilecek sağlam bir ekibe sahibiz. Herhangi bir sorunda veya bakım işlemlerinde firmamıza başvurmanız yeterlidir. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın