0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Zeytinburnu Baykan Kombi Servisi

121 kez okundu

Doğalgaz kullanımı son yıllarda oldukça yaygın olarak tercih ediliyor. Pek çok kimse evinde, iş yerinde, hastanelerde ve daha pek çok yerde kullanım kolaylığı, çevreye zarar vermemesi ve ucuz olmasından dolayı doğalgaz kullanımına yönelmiştir. Doğalgaz yaşam alanlarında soba mantığı ile bir makine ve de petekler ile kullanılmaktadır. Kullanılan bu makinelere kombi ismi verilmiştir. Kombi neredeyse yılın her günü çalışmaktadır. Özellikle kış aylarında ısınma gereksinimi sebebi ile de kombiler daha yoğun kullanılıyor. Bu kadar aktif kullanılan kombilerin bakım ve onarım ihtiyaçları olabiliyor. Zeytinburnu Baykan kombi servisiolarak size bu hizmeti vermekteyiz.

Kombi Tamir İşinin Gereklilikleri

Zeytinburnu Baykan kombi tamirifirmamız arıza yapan cihazların sorunlarını çözmektedir. Firmamızın elemanları kombi bakım ve tamiri hakkında eğitimli ve sertifika alışmış kimselerdir. Karmaşık kombi yapısı ve yanlış müdahale sonucu büyük sorunlara neden olabilecek doğalgaz işlemlerini yaptırırken uzman yardımı almak çok önemlidir. Herhangi ciddi bir sorunda cihazın yapısından tam manası ile anlayan firma ekibimiz mutlak sonuç için özen ve dikkat ile çalışmaktadır. Kombiler zaman zaman ısıtmama, gaz kaçağı, arıza göstergesi, farklı ses gelmesi gibi sorunlar çıkarabilir. Firmamız arıza ne olursa olsun müdahale edebilecek uzmanlıkta bir ekibe sahiptir. Firmamız arızayı yerinde tespit ve giderme şeklinde çalışma yolu izler. 

Petek Temizliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Zeytinburnu Baykan petek temizliğiolarak da sizlere hizmet vermekteyiz. Petekler yıllık olarak bazı temizlik ve bakımlardan geçmeleri gereken eşyalardır. Zamanla petekler içerisinde tıpkı sobalarda olduğu gibi kurum, is, pas gibi şeyler oluşur. Oluşan bu sorunlar peteklerin istenildiği gibi ısı verememesine sebep olmaktadır. Bu durum hem enerji kaybı hem de yeteri kadar ısınamamaya sebep olmaktadır. Bu sebeple peteklerin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Firmamız petek temizliği konusunda da hizmet vermektedir. Firmamız evinizin herhangi yerini kirletmeden tek bir noktadan petek temizliğini gerçekleştirebilecek bir çalışma sistemine sahiptir. Peteklere tazyikli su göndererek içerisindeki bütün kiri ve pisliği boşalttıktan sonra ilaçlı bir suyla daha sonraki kirlenmeyi geciktirme hedeflenecek şekilde çalışmaktadır.

Zeytinburnu Baykan Kombi Tamiri

Kombiler zaman zaman bazı arızalar verir. Bu arada kombiden normalin dışında ses gelmesi, kombi gaz sorunu, baca duman tahliyesi problemleri ve ilgili arıza lambası sorunları doğalgaz  iletme problemleri gibi sorunlar olabilir. Bu sebeplerden herhangi birisi olduğu zaman mutlaka uzman bir firma ile anlaşarak arızayı en hızlı şekilde gidermenin gerekmektedir. Doğal gaz ile ilgili oluşan sorunlar da uzman dışında olacağımız bir yardımda yapılacak küçük bir hata büyük kazalara sebebiyet verebilir. Bu sebeple 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız ile irtibata geçerek kombi arızalarını en güvenli  şekilde gidermeniz mümkündür. Ayrıca kombi tamiri yaptıracağınız firmanın güvenlik sertifikası, eğitim sertifikası olup olmadığını sorarak işlem yaptırın. Zeytinburnu Baykan kombi bakımıservisimiz tüm gerekli belge ve eğitimlere sahip bir kadro ile sizlere hizmet vermektedir. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın