0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Zeytinburnu Arçelik Kombi Servisi

141 kez okundu

Zeytinburnu Arçelik kombi servisi kombi, bakım, onarım ve petek temizliği konusunda tüm hizmetleri sunan bir firmadır. Firmamız başarılı bir çalışma ekibine sahiptir. Özen ve dikkat gerektiren doğalgaz ve kombi işlemlerinde alanında uzman ve yetki belgesi bundan kimselerden yardım almak çok önemlidir. Firmamızın çalıştırmış olduğunu elemanları konu ile ilgili resmi belge sahibi ve tecrübeli kimselerden oluşmaktadır. Bu sebeple kombi ile ilgili herhangi bir sorun olduğu zaman bizimle irtibata geçerek doğru hizmet alabilmeniz mümkündür. Firmamızın yapmış olduğu hizmetler arasında kombi arızası giderme petek temizliği ve periyodik bakımlar vardır. Tüm bu hizmetlere bizimle iletişime geçerek en hızlı şekilde ulaşmanız mümkündür. 

Kombi Bakım İşlemleri

Kombiler neredeyse tüm yıl boyunca çalışan cihazlardır. Bu sebeple bu cihazların bakımlarının yapılması gerekmektedir. Zeytinburnu Arçelik kombi bakımı periyodik yapılması gereken bakımlar konusunda en doğru hizmeti sunmaktadır. Özellikle kış aylarına girmeden önce kombi bakımının yapılması enerji tasarrufu, cihaz ömrünün uzatılması, bilmek kaliteli doğalgaz kullanımı konusunda etkilidir. Bu sebeple kış aylarına girmeden önce uzman bir firma ile çalışarak kombi bakımını yaptırmanız gereklidir. Firmamız kombi bakım işlemlerinde filtre temizliği, sıcak su vana girişleri, baca haznesi, peteklere su ulaştıran boruların kontrolü gibi işlemleri gerekli şekilde yapmaktadır.

Petek Temizliği işlemlerinin Ayrıntıları

Zeytinburnu Arçelik petek temizliği firmamızın yapmış olduğu işlemler arasındadır. Yaşam alanlarında ısınmayı sağlayan kombiler bu işlemi petekler yardım ile yapmaktadır. Doğalgaz sıcak su devir daim işleminin olduğu peteklerin zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Aynı kömür sobalarında olduğu gibi petekler içerisinde de zamanla kurumlar, pas gibi birikimler olabilir. Bunun sonucunda peteklerden istenen ısınma potansiyeli ortaya çıkamaz. En az yılda bir kez olmak üzere petek temizliği yapılması hem gerekli ve  yeterli anlamında ısınmayı hem de enerji tasarrufu sağlar. Firmamız petek temizliğinde evinizde hiçbir yeri kirletmeden bütün peteklere ulaşacak bir uygulama yapmaktadır. Bu uygulamayı genellikle banyo üzerinden yapmaktayız. Banyodaki petekten tüm peteklere tazyikli su göndererek petek içerisinde oluşan pislikler temizlenir. Daha sonra petek içerisinde göndermiş olduğumuz özel ilaçlı su ile petek kirlenmesini geciktirmekteyiz.

Kombi Tamiri

Zeytinburnu Arçelik kombi tamiri kombi tamiri ihtiyaç duyduğumuz anda en hızlı hizmeti sunmak üzere bir çalışma geliştirmiştir. Firmamız yedi gün  24 saat kombi tamir işlemleri için hizmet vermektedir. Kombi ile ilgili oluşan sorununuzda arıza bildirimi yapmanız sonucunda size en hızlı dönüşü sağlamaktayız. Ekibimizin öncelikli amacı arızayı yerinde tespit ve gidermedir. Yerinde giderilemeyen sorunlar olduğu zaman yetkililerimiz en kısa sürede tamiri  gerçekleştirmek için kombinleri firmamızda tamir etmektedirler. Özellikle kış aylarında ısınma ile ilgili mağduriyet yaşamamanız için firma yetkililerimiz ciddi bir özen ve hassasiyet göstererek kombilerinizin kaliteli ve hızlı bir şekilde tamir etmektedir. Yedi yirmi dört hizmet veren ekip arkadaşlarımızın birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın