0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Zeynepkamil Kombi Servisi

391 kez okundu

Zeynepkamil Kombi Servisi

Kış aylarının soğuk günlerinde kombiler tarafından ısınma sağlanmaktadır. Kombilerde oluşan bakım, arıza gibi tüm hizmetler için Zeynepkamil kombi servisi tüm ekibiyle hizmetinizdedir. Kombinizin marka ve modelinin hangisinden olduğu bizler için hiç fark etmeden gerekli eğitimleri almış uzman ekibimiz sayesinde tüm marka ve modellerdeki sorunlarınıza hizmet verebilmekteyiz. Kombinizin sorununa göre yapılan işleme ve hizmetimize göre ücretler değişmektedir. Randevunuzu oluşturduktan sonra sizlere hemen dönüş yaparak, hizmet için evlerinize gelmekteyiz.

Kombilerinizden verimli ısınma sağlamak için yaptıracağınız bakımlarda Zeynepkamil kombi bakımı olarak aynı gün hizmet vererek işinizin hemen halledilmesini sağlamaktayız. Kombilerinizin bakımını yaparken, tecrübeli çalışanlarımız ilk önce kombinin suyunu boşaltıp sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basmaktadır. Sonra da kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri temizleyip, nemli bir bez ile silerek işlemi tamamlamaktadır. Bakım işleminden sonra arıza oluşumunu önlemiş olduğunuz kombinizi güvenli bir şekilde kullanabilmektesiniz.

Kombinin sigortayı attırması, çalışmaması, ateşleyip tekrar sönmesi, kırmızı ışığın yanıp sönmesi gibi daha birçok sorunlar oluşmaktadır. Kombideki her belirti farklı sorunların habercisidir. Kombinizle ilgili sorun yaşadığınızda hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Sorun daha da büyümeden Zeynepkamil kombi tamiri firması olarak, sizlere hemen yardımcı olmaktayız. Daha sonra kombinizin gerekli kontrollerini yapıp, test ettikten sonra sizden onay alarak, gerekli tamir ve parça değişimi işlemlerini yapmaktayız. Hizmet anında kullanılan yedek parçalara firmamız tarafından 1 yıl garanti verilmektedir. Firma olarak uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Ortamda temiz havanın oluşmasını ve ısınmayı sağlamak amacıyla peteklerin belirli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Zeynepkamil petek temizleme olarak uygun kimyasal temizlik malzemeleri ve ekipmanlar kullanımıyla temizlemekteyiz. Temizlik yapılırken buharlı makinenin vermiş olduğu basıncın etkisiyle peteklerin içerisinde yer alan toz parçaları aşağı doğru itilerek temizlemekteyiz. Petekler dar kapalı bir şekilde olduğundan dolayı temizlik sırasında eller kullanılarak temizlenmesi neredeyse imkânsızdır. Bu yüzden profesyonel bir ekipten yardım almanız peteklerinizin güvenli ve kısa sürede temizlenmesini sağlamaktadır. Temizlenen petekler verimli şekilde ısıtma sağlamakta ve bu sayede kombinizin derecesini artırmanıza gerek kalmadan ısınma sağlamaktasınız.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın