0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yusufpaşa Kombi Servisi

247 kez okundu

Yusufpaşa Kombi Servisi

Kombi sahipleri alacakları servis hizmetinin garantili olmasına özen göstermektedir. Kombileri için çağırdıkları servislerinin evlerinden gitmeleri sonrasında sorunların tekrarlayabileceği ve ekstra ödemeler yapılacağı korkutmaktadır. Yıllardır hizmetlerini garanti kapsamı içinde sunan Yusufpaşa kombi servisi olarak yıllardır kazandığımız müşteri memnuniyeti ile her gün biraz daha büyümekteyiz. Sahip olduğumuz ekip sayısı gün geçtikçe artmakta ve amatörce çalışan servislerin hizmetlerini oldukça geride bırakan hizmetlerin altına imza atmaktayız. Bakım, arıza, onarım ve petek temizliği gibi her türlü hizmette beklenilen çok daha üzerinde çalışmalar yapmaktayız.

Müşterilerimizi sahip oldukları kombiler hakkında bilgilendirmekte ve acil durumlar karşısında neler yapmaları gerektiğini anlatmaktayız. Bakıma önem veren Yusufpaşa kombi bakımı ekibimiz bakımların artıları üzerine sahip oldukları tüm bilgileri müşterilerimize aktarmaktadır. Bakımların kombilere kattıklarının yanı sıra bütçelere de sağladıkları karlılığı anlatarak her yıl düzenli olarak en az iki kez bakımlarını yaptırmaya teşvik etmektedir. Bakımlar sayesinde çok daha uzun yıllar kullanılacak olan kombiler ayrıca müşterilerimizin yeni kombi masrafına girmelerine engel olmaktadır.

Arıza ve kodlarına karşılık vermiş olduğumuz hizmetler de de müşterilerimize büyük ölçüde fayda sağlamaktayız. Arızalarını kodlarından bulan kombi sahipleri neler yapmalarını gerektiğini bilmektedir. Bizlerle de görüşen müşterilerimiz kombilerine ilk müdahalelerini yaparak sorunların büyümesine engel olmaktadırlar. Her alanda müşterilerini bilinçlendiren Yusufpaşa kombi tamiri elemanlarımız sahip oldukları bilgi ve deneyimleri sayesinde her daim kaliteli işler ortaya çıkarmaktadırlar. Servisimizdeki fiyatlar hizmetler ile doru orantılı olmakta ve bu sayede herkes servisten aldığı hizmetler oranında önemeler yapmaktadırlar.

Kombilerin neredeyse en önemli parçaları olan peteklerin yeterli ısınmaması mekânların ısınmamasına neden olmaktadır. Isınmayan petekler kombilerin derecelerini yükseltmeye neden olmakta bu da doğalgaz faturalarının yükseltmektedir. Kaliteli bir servis hizmeti alanlar bu durumu yaşamayacaklardır. Çünkü servis tarafından petek temizliğinin önemi henüz kombilerinin kurulumları yapılırken anlatılmaktadır. Her ayrıntıya önem veren Yusufpaşa petek temizleme kışın müşterilerinin bu sıkıntılarla karşılaşmamaları adına petek temizleme zamanını belirlemekte ve gereken ekipmanlar da alarak petekleri temizlemektedir. Yapılan temizlik sonrasında eşit miktarda ısınan petekler mekânları da ısıtacak ve kombinin derecesinin de çok fazla olmasına gerek kalmayacaktır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın