0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yıldız Kombi Servisi

434 kez okundu

Yıldız Kombi Servisi

 

Kombi kullanırken bilinçli olmak önemlidir. Kombiyi tanımak, hangi durumlarda müdahale etmemiz gerektiğini bilmek sorunları kısa sürede çözmemizi sağlayacaktır. İş yerleri ya da evler için alınacak doğru kombiyi seçmek için yardım eden yıldız kombi servisi sonrasında kurulumu en doğru alana en uygun malzemeler kullanarak gerçekleştirmektedir. Kombiler için kullanılacak olan tüm malzemelerin orijinal ve garantili olması sorun yaşanmaması ve çıkacak olumsuz durumlar karşısında mağduriyet yaşamamak adına önem teşkil etmektedir.

Kombilerin arıza ve tamirlerinde gösterilen önemin yanı sıra bakımların ne kadar önemli olduğuna dair yapılacak olan bilgilendirmeler uzun yıllar aynı kombiyi verimli şekilde kullanmayı sağlamaktadır. Yılda en az iki kez yaptırılması gereken bakımlarda yıldız kombi bakım elemanları belirlenmiş olan gün ve saatlerde gerekli olan tüm malzemeleri de alarak mekânlara gitmektedir. Tüm parçalar ve sistem ekip tarafından gözden geçirilmekte ve gereken tüm temizlik işlemleri ve değişmesi gereken parçalar, bulunan aksaklıklar hemen giderilmektedir. Bir diğer bakıma kadar gereken tüm hizmet sunulmakta ve bu sayede kombiden yüksek verim elde edilmektedir.

Elektronik eşyaların çıkardığı sorunlara yapılacak olan amatör müdahaleler sorunların belki de kısa süreliğine de olsa çözümlenmesini sağlayacaktır. Lakin bir süreliğine ortan kaldırılan sorunlar sonrasında çok daha büyük şekilde ortaya çıkacaktır. Bu yüzden kısa sürede çözülebilecek olan sorunlar sonrasında uzun zaman gerektirecek ve yanı sıra ödenecek olan fiyatlarda da bariz artışlar meydana gelecektir. Kombilerinin değerini bilen kullanıcılar yıldız kombi tamiri çağrı merkezine şikâyetlerini bildirerek hemen bir servis hizmetinin açılmasını isteyeceklerdir. Sonrasında servis ekibi donanımlı araç ile adreslere ulaşarak gereken hizmeti sunacaklardır.

Kış aylarına hazırlık aşamasında yapılacak olan petek temizliği maksimum ısılara ulaşmayı sağlayacaktır. İçinde hava bulunan ve zaman içerisinde diplerinde kalıntılar oluşmuş olan peteklerin alt kısımları ısınmayacaktır. Kombilerin ayarları ne derece yüksek olursa olsun istenilen ısınma sağlanamayacak ve kombi ayarı yükseldikçe faturalarda da yükselme görülecektir. Kışı rahat geçirmek isteyenler yıldız petek temizleme hizmetlerinden faydalanmaktadırlar. Özel makinalar eşliğinde asit içermeyen kimyasallar kullanılarak petekler mekânları pisletmeden temiz su gelene kadar temizlenmektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın