0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yeşilyurt Kombi Servisi

405 kez okundu

Yeşilyurt Kombi Servisi

Yeşilyurt kombi servisi olarak semtinizde sürekli olarak yenilenen kaliteli ve tam anlamı ile müşteri odaklı olarak hizmet veriyoruz. Kombilerinizde meydana gelebilecek tüm arıza durumlarını tamir etmek veya oluşması muhtemel olan arızaların önlenmesi amacıyla sunmuş olduğumuz hizmet size oldukça yakınınızda bulunmaktadır.  Kombinizin sürdürmekte olduğu işlevlerini kaybetmemesi için alanında uzman ve güler yüzlü personellerimiz sayesinde onarım ve bakım gibi tüm işlemlerinizin yerine getirilmesi Yeşilyurt kombi servisi olarak tarafımızdan hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır.

Kombi Bakımında Uzman Hizmet

Yeşilyurt kombi bakımı kapsamında müşterilerimize, her zaman en uygun ödeme koşulları ile en kaliteli hizmeti tam vermekte olan firmamız, mevcut olan tüm markalardaki kombilerin bakım ve onarım işlerini sizin için profesyonel olarak yerine getirmektedir.  Yeşilyurt kombi servisi olarak bizim tarafımızdan yapılan tüm uzman işlemler sayesinde kombinizin kullanım ömrü oldukça uzamakta ve kombilerin uzun yıllar sorunsuz bir biçimde çalışmasına olanak sağlanmaktadır. Çok sık arıza yapmakta olan kombiniz varsa, yüksek dereceli bir performans sağlanması açısından kombi cihazınızın bakımının en az yılda iki kez uzman yetkililerimiz tarafından yapılmalıdır.

Garantili ve Kaliteli Hizmet

Yeşilyurt kombi tamiri çerçevesinde yapmış olduğumuz tüm çalışmalar tamamen müşteri memnuniyetini temel almaktadır.  Müşterilerimizin istek ve arzularını karşılamak ve meydana gelebilecek şikâyetleri minimuma indirmek için gayret sarf etmekte, oldukça güler yüzlü personellerimiz ile ayrıca kaliteden de ödün vermeden hizmet sağlamaktayız. Ayrıca tarafımızdan sunulan Yeşilyurt kombi tamiri hizmetleri son derece kaliteli ve garanti altında bulunduğundan yaşanan herhangi bir aksilik durumunda sunulan hizmet tamamen bizim sorumluluğumuzdadır.

Hızlı Petek Temizliği

Yeşilyurt petek temizliği sayesinde petek ve arızalarının tamamen ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır. Pek çok kişiye zaman zaman sorun çıkartmakta olan petek temizleme işlemleri tarafımızdan güvenilir ve hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir. Yeşilyurt petek temizliği hizmetleri kapsamında peteklerde yapılacak olan temizlik işlemleri uzmanlıkla sağlanmakta ve olası bir arızanın önüne geçilmektedir. Tüm kombi arızaları, bakımı ve petek temizliği konusundan uzman ekibimizden garantili ve hızlı bir hizmet almak için iletişim numaralarımızdan bizi aramanız yeterli olacaktır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın