0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yenisahra Kombi Servisi

412 kez okundu


YENİSAHRA KOMBİ SERVİSİ

Havalar soğumaya başladı. Kombiler kullanılmaya başlamadan önce genel bakımlarının yapılması ısı veriminin yüksek olması adına önemli olmaktadır. Petek temizliği ve kombi temizliği Yenisahra kombi servisi uzman ekibi tarafından yapılmaktadır. Kombi bakımı, kombi tamiri, kombi arızası, doğalgaz tesisatı ve diğer acil hizmetler servis tarafından kısa zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bakım ve onarımların bu konuda eğitim almış kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde dönüşü olmayan sıkıntılar yaşanabilecek olup, özellikle de gaz sıkıntılarında ölümcül sonuçlarla karşılaşılabilecektir.          Isıların mekânlara dağılmasını sağlayan peteklerin rutin olarak bakım ve temizliklerinin yapılması gerekmektedir. İçleri kir ve toz dolan petekler ısınamayacak olup, kombilerin ayarı ne kadar yüksek olursa olsun ev ve işyerleri ısınmayacak ama faturalarda ne yazık ki yüksek meblağlarda gelecektir. Yine aynı şekilde kombilerin açılıp kapanma kısmında yaşanan sorunlarda da Yenisahra kombi servisi ekibi gerekli hizmeti sunup kombileri çalışır halde kullanıcılarına teslim edeceklerdir. Tamir hizmetlerinde kombilerin ihtiyacı olan yedek parçaların seçiminde de gerekli özen gösterilmekte olup, garantili orijinal parçalar ile kombilerin kullanım süreleri uzatılmaktadır.                                                                                                                 

KOMBİ ARIZA                                                                                                                                                                                                                                                             
Teknolojinin en faydalı nimetlerinden olan ve eski sistem ısınma ve sıcak su ihtiyacına son veren kombiler farklı markalarda ve modellerde piyasa da yerlerini almış durumdadır. Tüm markaların kombileri farklı nedenlerden dolayı en olmadık zamanda arızalanabilmektedir. Kombinin dilinden anlayan Yenisahra kombi arıza günün her saatinde hızlı ve ekonomik hizmetler sunmaktadır. Mutfak ve banyolardaki sıcak su ihtiyacı, ısınma ihtiyaçlarını sağlayan kombilerimizin kullanılacakları alanlarda en doğru bölümlere monte edilmesi gerekmektedir. Yine aynı şekilde tercih edilecek olan boru ve peteklerin kalitesi de beklenilen verimlerin alınması adına birinci sınıf kalitelerde olmasına özen gösterilmelidir. Bu yüzden de kombi almaya karar verildiğinde mutlaka bir bilirkişi yardımı alınmalıdır. Bu sayede de gereksiz pişmanlıklar yaşanmayacaktır. Bütçelerini düşünen kişiler kombi alırken fiyatların uygun olmasını değil, aldıkları kombilerin üreticilerinin arkasında durmasını ve servise ihtiyaç duydukları her an rahatlıkla ulaşabilmeyi istemektedirler.                                                                                                                                                                                                           

KOMBİ TAMİRİ

Tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi kombilerde de tamirler biraz maliyetli olabilmektedir. Daha da önemlisi kombi tamirlerinde kullanılacak olan yedek paraların seçimlerinin yanlış yapılması büyük sıkıntılara neden olacaktır. Bu konuda gerekli bilgilendirmeleri müşterilerine yapan ve her daim kaliteli ekip ve kaliteli ekipman ile çalışmanın doğru olduğunu savunan Yenisahra kombi tamiri kısa süre içerisinde tamirleri gerçekleştirmektedir. Sorunların büyümemesi ya da hemen çözüme ulaşması adına servis telefon üzerinden de destek vermekte birçok sorun bu sayede çözümlenmektedir. Kombilerin ihtiyacı olan her türlü hizmeti günün her saatinde sunan ekip bu konuda gerekli eğitimlere tabı tutulmakta ve her an müşterileri ile iletişim halinde olup, zor ulaşım şartların da dahi kısa sürede verilen adreslere ulaşmaktadırlar.

PETEK TEMİZLİĞİ

İş yerlerin ve evlerin istenildiği şekilde ısınması için peteklerin içlerinin temiz olması önemlidir. Toz ve pislik dolu olan petekler ne yazık ki yeterli ısıya ulaşamamakta ve mekânları ısıtamamaktadır. Her odada metrekarelere uygun ölçülere bulunan peteklerin düzenli olarak temizlenmemesi ne yazık ki yüksek fatura olarak dönüş yapmaktadır. Mekânlar ısınmadığı için kombilerde artırılan derecelere rağmen beklenilen şekilde ısıların alınmaması ve üstüne yüklü faturaların ödenmesi kullanıcıları çileden çıkarmaktadır.   Gereksiz mağduriyetler yaşayarak canlarımızı sıkmamak adına Yenisahra petek temizliği servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Temizliklerde kullanılan hortumlar sayesinde peteklerdeki siyah pis su atılmakta ve bu sayede su sirkülasyonu sağlanarak peteklerin ısınması sağlanmaktadır. Yapılan temizlik sonrasında kombilerin ayarları düşük olsa da petekler üzerinde ısılar fazla olacak ve mekânlar en iyi şekilde ısınacaktır. Daha da önemlisi yapılan temizlik sonrasında daha önceleri ödenen faturalar tarihe karışıp, yerini düşük faturalara bırakacaktır.

ACİL KOMBİ SERVİSİ

Gece-gündüz her an hiç akla gelmeyecek sürelerde kombilerde aksaklıklar olabilmektedir. Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılayan kombilerin kısa süreler bile çalışmaması özellikle de kış aylarında büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Dışarıda diz boyu kar var ve her yer tahmin edilemeyecek kadar soğuk. Lakin tüm kış bizleri ısıtan kombimiz olup, bu durumdan oldukça memnun olmaktayız. Fakat hiç aklımızda dahi yokken bir anda kombi çalışmamaya başladı. Peteklere yeterli ısı gelmemekte ve bu yüzden de evler oldukça soğuk hale geldi. Bu durum karşısında “Ne yapacağız?”, “Saat oldukça geç oldu.” diye düşünerek zaman harcamak yerine Yenisahra acil kombi servisi ile irtibata geçmek doğru karar olacaktır. Sonrasında bu konuda deneyimli ekip gerekli tüm malzemeleri de alarak hemen kombinin bulunduğu adrese gelerek gerekli olan hizmeti sunacaktır.

DOĞALGAZ TESİSAT TAMİRİ

Avantajı fazla olan ve diğer ısınma şekillerine oranla daha ekonomik ve temiz olan doğalgazın, düzenli olarak kontrolünün yapılmaması ölümcül sonuçlara neden olacaktır. Üzücü durumların yaşanmaması adına Yenisahra doğalgaz tesisat tamiri alanında profesyonel elamanları ile gerekli desteği vermektedir. Kurulum, montaj, arıza ve bakım konularında gerekli olan tüm hizmetleri en hızlı şekilde ekonomik fiyatlara sunan servis farklı tesisat sistemlerin de yaşanacak olası aksaklıklar karşısında önlemleri almakta ve yanlış kurulmuş tesisatlar hakkında kullanıcılara gerekli açıklamaları yapıp, sorunların giderilmesi için elinden geleni fazlası ile yapmaktadır. Bu konuda tüm eğitimlere sahip olan servis ufak bir doğalgaz kaçağının nelere sebebiyet verebileceğini bilmekte ve kurulumlarda tesisatları en iyi şekilde hazırlayıp, borular başta olmak üzere tüm sistemin kontrollerini yapmaktadır.

KOMBİ BAKIM HİZMETİ

Bakım elbette her eşya için en önemli şeydir. Özellikle elektronik eşyaların uzun ömürlü olmaları adına yılda en az bir kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Birçok kez deneyimli ekip bakımlar sırasında birçok problemi fark etmekte ve hemen çözüme ulaştırarak hem ekstra masraflardan hem de gereksiz zaman kaybından kullanıcıları kurtarmaktadır. Yıllardır hizmet veren Yenisahra kombi bakım kurulumlarını gerçekleştirdiği tüm kombilerin yıl içerisindeki bakım zamanlarını belirlemekte ve yaklaşan tarihlerde kullanıcıları bilgilendirmektedir. Veren adreslere belirlenen tarihlerde ulaşan ekip kombinin tüm parçalarını gözden geçirerek, temizliklerini yapmakta ve performanslarını artırarak mekânlardan ayrılmaktadır. Bakımlar sonrasında gelen faturalarda da düşüş görülmektedir.                                                                                                                                                                                                              
 NEDEN? YENİ SAHRA KOMBİ SERVİSİ!

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak, tüm sorunlara en doğru çözümü üretmek, güler yüzlü ekip ile kısa sürede hizmetleri tamamlamak Yeni sahra kombi servisi çalışma prensipleri çerisinde yer almaktadır. Hizmetler karşılığında verilen fiyat teklifleri de şaşırtan uygunlukta olmakta ve farklı ödeme seçenekleri ile bütçeler zorlanmadan ödemeler gerçekleştirilmektedir. Servis olarak müşterilere gerekli güven duygusu verilmekte ve bu sayede hangi marka ve model kombi olursa olsun yaşanan problemler karşısında bizlere ulaşılmaktadır. Hiçbir zaman müşteriler ile anlaşmamazlık yaşanmamakta olup, çoğu kez telefonlardan gerekli destek verilmekte ve problemler büyümeden çözüme ulaştırılmaktadır. Geniş alana hizmet sunan servisimiz bünyesinde kullanılmakta olan araçlarımız tüm hava koşullarına uygun araçlar dolu, her daim bakım ve onarımları yapılmaktadır. Yine aynı şekilde araç içlerindeki ekipmanlarda hazır olarak bulundurulmakta ve acil çıkılan servislerde ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlar olduğu için hiçbir aksaklık yaşanmadan kısa sürede hizmet sunulmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın