0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yenibosna Süsler Kombi Servisi

607 kez okundu

Sektörde uzun yılların verdiği tecrübe ile lider bir firma konumunda olan firmamız piyasaya sürdüğü her ürünle müşteri dostu olduğunu kanıtlamıştır. Servisçilik konusunda da aynı çizgiyi takip eden firmamız müşterilerine üstün kaliteli hizmetler sunar. Yenibosna Süsler kombi servisi müşterilerimizin her sorunu için etkin ve başarılı çözümler ortaya koyarak memnuniyetlerinin sağlanması konusunda son derece başarılı olmuştur. Servisimiz gün içinde servis hizmeti vererek benimsediği hızlı servisçilik anlayışını kanıtlamaktadır. Bunun yanı sıra kaliteli ve güvenli servisçiliğin de adresi olmaktadır. Her yıl alınan eğitimlerle bilgilerini güncelleyen ekibimiz tüm modellerde gerekli ve güvenli bakım onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Yenibosna Süsler Kombi Bakımı

Kombilerin uzun ömürlü olması ve kullanımın sağlıklı olması için yıllık periyotlarda bakımlarının sağlanması gerekmektedir.  Bu bakımlar oluşabilecek arızaların oluşmaması ya da  önceden tespit edilerek önlenmesi bakımından hayati önem taşımaktadır. Bakımlarının kış mevsimi girmeden yapılması olası arızalar ve bunlara bağlı olumsuzlukların yaşanmasını engeller. Yenibosna Süsler kombi bakımı alanında uzman teknik ekipler tarafından büyük bir özen ve dikkatle yapılarak öncelikle sağlığınızı daha sonra da konforunuzu garanti altına alarak yüzde yüz memnuniyetinizi hedefler. Kombi bakım aşamalarını sıralamak gerekirse; kombilerin gaz ya da su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir, tozlanma durumu varsa temizlenir filtreler kontrol edilerek temizlenir, bar basıncı ayarlanır, kalorifer dönüş hatlarında pislik tutan filtreler temizlenir, genel elektrik aksamı kontrol edilir, eski tiplerde baca çekişi kontrol edilir. Yoğuşmalı kombilerde su haznesi temizlenir şeklinde sıralayabiliriz. Bütün bu işlemler yapıldıktan sonra işlem tamamlanır.

Yenibosna Süsler Kombi Tamiri

Kombiniz her hangi bir neden ile arızalandığında firmamızı arayabilir arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Teknik personelimiz en kısa süre içinde sizlere hizmet verecektir.  Yenibosna Süsler kombi tamiri konusunda işinin ehli ustaları,  kaliteli ve güvenli hizmeti prensip edinmiş personeliyle en büyük kazancımız olan müşterilerimiz için üstün standartlarda hizmetler sunar. Tamir için parça değişimi gereken konularda orijinal parçalar kullanarak tekrar edebilecek arızaları minimalize eder. Bir yıllık parça ve işçilik garantisi ile de içinizin rahat olmasını sağlar. Aynı yıl içinde aynı parçadan kaynaklanan arızalar mevcut olursa parça, işçilik ve yol ücreti talep edilmez. Değerli müşterilerimizin güveni ile yolumuzda emin adımlarla ilerlemekte ve bunu en önemli kazanç olarak görmekteyiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın