0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Yenibosna Kombi Servisi

3389 kez okundu

İstanbul’un birçok bölgesine toplu ulaşım sağlanabilen Yenibosna, birçok kişinin de ekonomik bir şekilde ikamet ettiği bir bölgedir. Firmamız  Yenibosna kombi servisi ihtiyaçlarınızda her zaman en ekonomik çözümleri bulmaktadır.

Düzenli olarak yararlanabileceğiniz kombi servisimiz için eski ve yeni fark etmeksizin tüm kombilerinizin servis hizmeti verilmektedir. Servis hizmetimizin en önemli kaynaklarından biri olan rutin temizlik ve kontroller sayesinde her zaman verimli bir şekilde kombilerinizi kullanabilirsiniz.

Kombilerin bakımı ve onarımı için Yenibosna kombi bakımı hizmetimiz tüm mahallelerde en kısa sürede yapılmaktadır. Kombilerin bakımı için gerekli olan tüm bakım sistemleri teknolojik cihazlarla yapılmaktadır.

Yenibosna Kombi Arıza Onarımı

Sıcak su, ısınma ve gaz ihtiyacını karşılayan firmamız, her zaman en ekonomik şekilde arızaların onarılmasını sağlar. Öncelikle arızanın tespit edilmesi, daha sonra da giderilmesi için çalışan ekiplerimiz, çözüm için zaman kaybetmenize gerek kalmadan tamir yapar.

Öncelikle Yenibosna kombi arıza hizmetimizden yararlanarak, arızanın tespit edilmesi, daha sonra da kombinin arızasının giderilmesi için çalışmalar başlatılmaktadır. Birbirinden farklı kombi problemlerinin çözümü konusunda eğitim almış ekiplerimiz, profesyonel bir çözüm üretmektedir.

Nitelikli ekiplerimiz her zaman en iyi şekilde çözüm ürettiği sorunlar için adresinize en yakın olan servisini göndermektedir. Sorunun giderilmesi için Yenibosna kombi tamiri ile kısa sürede mağduriyetinizin giderilmesi sağlanmaktadır.  

Kombi Temizliği

Kombilerinizin en hızlı şekilde çözülecek sorunları, her zaman mekanik aksamlardaki sorunlardan dolayı olmayabilir.

Basit bir temizlik işlemi işin ihtiyacınız olan birkaç saat kışın sizi verimli bir şekilde ısınma imkanına kavuşturur. Genelde düzenli olarak temizlenmeyen kombiler, iyi bir ısı yaymaz ve beklenmedik anlarda sorunlar çıkarabilir. Bu nedenle Yenibosna kombi petek temizliği hizmetimiz her yıl rutin temizlik işleri için oldukça önemlidir.
 

Yenibosna Kombi Servisi

Teknolojik gelişmeler beraberinde hayatımızı kolaylaştıracak ürünlerin ev ve işyerlerimizde kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de kombi cihazlarıdır. Geçmiş dönemlerde sıcak su ve ısınma ihtiyacı için farklı materyaller kullanılmaktaydı. Günümüzde hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını tek bir cihazla karşılamak mümkün. Kombi doğalgaz vasıtasıyla suyu ısıtarak evimizdeki musluktan sıcak su akışını sağladığı gibi, ısıttığı suyu radyatörlerde dolaştırarak ısınmamızı sağlar. Elektrikli şofben ve güğümde su ısıtma işlemi yerine, musluktan sıcak su akıyor olması, banyo ve mutfaklarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Sobalar kestane pişirmek ve üzerinde çay demlemek gibi nostaljik faydaları ile bilinse de odun kömür ihtiyacı gerektirmekte ve bunları depolayacak geniş alanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca temizliği zahmetli olan sobalar tek bir odayı ısıtmakta ve karbon monoksit zehirlenmelerine yol açmaktadır. TSE standartlarında üretilen ve doğalgazı yakıt olarak kullanan kombi cihazları sobalar kıyasla daha güvenli, zahmetsiz ve tüm odaları ısıtabilme özelliğine sahiptir. Bahçelievler sınırları içerisinde yer alan Yenibosna’nın 90’lı yıllarda nüfusu artmış ve plansız büyümüş bir semttir. Son yıllarda tekstil ve başka sektörlerde bir ticaret merkezi haline gelmiş, lüks siteler ve çalışma sahaları kurulmuştur. İstanbul Sanayi Odası ve ilaç firmalarının bulunduğu Yenibosna’da birçok işyeri ve yerleşim alanı bulunmaktadır. Böyle geniş sanayi kuruluşlarını ve firmalarını bulunduran semtte kombilerle ilgili teknik konularda hizmet veren Yenibosna Kombi Servisi olarak arıza ve bakım hizmetlerini yürütmekteyiz. Yenibosna ve Bahçelievler’i bilen teknik personellerimiz ile tüm mahallere 7/24 hizmet sunmaktayız.

Kombi Arızaları

Kombiler zaman içerisinde bazı arızalar çıkarabilmektedir. Bu arızalar ısınma ve sıcak su gereksiniminizi karşılamanıza engel olacak ve mağduriyet oluşturacaktır. Böyle bir durumda “elimden her iş gelir ben bunu hallederim” diyerek kombiyi açmanız ve onarmaya çalışmanız bir hata olacaktır. Yapacağınız yanlış bir şey belki de küçük bir maliyetle giderilebilecek bir arızanın maliyetini iki katına çıkarabilir. Bu nedenle kombinizde ki arıza için kombi arıza servisimizle irtibata geçmeniz faydanıza olacaktır. Yenibosna ve tüm mahallerine hizmet veren ekibimiz ivedi bir şekilde ev ya da işyerinize gelerek arızayı giderecektir. Marka fark etmeksizin tüm kombi arızlarına çözüm üretmekteyiz. 

Kombi Tamiri

Kombi tamiri için güveneceğiniz servisler ile çalışmalısınız. Tecrübe sahibi olmayan ve arızayı tespit etmek isterken farklı arızlara sebep olarak tamir maliyetini yükselten servislere dikkat etmelisiniz. Ayrıca gereksiz yedek parça değişimi ve yedek parça garantisi verilmemesi gibi durumlarda can sıkıcı olmaktadır. Böyle talihsiz olaylarla karşılaşmamanız için Yenibosna Kombi Tamiri servislerini iyi inceleyerek işini dürüst yapan servisimizi tercih edebilirsiniz. Zaten zor durumda olan müşterilerimizi bizde zor duruma sokmak yerine ekonomik çözümler sunarak cihazınızı tamir etmekteyiz. Elektronik olan tüm cihazlar elektriksel veya kullanıcı hataları yüzünden arıza verebilir. Zamanında fark edilip önlem alınmayan arızalar tamir maliyetlerini yükseltebileceği gibi tehlikeli durumlara da yol açabilir. Servis olarak isteğimiz müşterilerin doğru hizmeti almasıdır.

Acil Kombi Servisi

Kombi arızasının acil bir durum olarak değerlendirilmesi sıcak su ve ısınma ihtiyacının olmazsa olmaz olmasından kaynaklanır. Kış aylarında evinizdeki elektriğin yarım saat kesilmesi bu durumun ne kadar da önemli olduğunun bir göstergesidir. Elektrik olmadığında petekleriniz kısa sürede soğuyacak ve üşümeniz kaçınılmaz olacaktır. Kombinizin arıza yapması durumunda bu arızanın kısa sürede giderilmesi, bu açıdan bakıldığında önemini hissettirmektedir. Kombi cihazınızın arızalanması durumunda bir Yenibosna acil kombi servisi olarak bir telefon kadar yakın ve günün 24 saati hizmet vermekteyiz.   

Yenibosna Petek Temizleme

Kombi cihazınız herhangi bir arıza kodu vermediği halde petekleriniz ısıtma yapmıyorsa peteklerinizde veya tesisatınızda tıkanma olabilir. Tıkanmayı oluşturan sebeplerin başında petekleriniz içinde dolaşan su gelmektedir. Su içerisinde bulunan kireç bakımı yapılmamış peteklerde zaman içerisinde kalıplaşarak suyun devir daimîni engelleyecek boyutlara ulaşır. Buda peteklerde ısı kaybı oluşturur. Eğer bu konuda bilgi sahibi değilsek kombinin derecesini yükselterek ısınacağımızı düşünürüz. Fakat doğalgaz sarfiyatını yükselterek ısınma maliyetimizi arttırmaktan başka bir sonuç olmayacaktır. Bu konuda kesin çözüm petek temizliği yaptırmaktır. Sadece kireç oluşumu değil çamurumsu siyah olan bu karışımın peteklerinizden uzaklaştırılması gerekmektedir. Bunun için özel bir kimyasal kullanan Yenibosna Petek Temizliği ekibimiz peteklerinizin içini ilk günkü temizleyerek ısınma kalitenizi arttıracak ve daha verimli çalışmaya başlayan kombiniz sayesinde yakıt tüketiminiz büyük oranda düşecektir.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

Doğalgaz tesisatı yapılırken su ve gaz bağlantıları doğru yapılmalıdır. Aksi halde kombiniz verimli çalışmayacak ve tehlike söz konusu olacaktır. Kombinizin periyodik bakımları sırasında aksi olan bir durum varsa ortaya çıkacaktır. Su tesisatı, gaz bağlantıları, elektrik tesisatı problemlerinde Yenibosna doğalgaz tesisat tamiri ekibimiz tesisatınızı inceleyerek sizi bilgilendirecek ve onayınız alındıktan sonra tesisata ilişkin tüm sorunları çözüme kavuşturacaktır.  

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Bu sorunun cevabı müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnun olduğu sürece biz de hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırabiliriz. Hizmetlerimizin yaygın olması demek gülen yüzlü müşteriler demektir. Ödeyecekleri paranın hakkını vererek müşterilerimizin yüzünü güldürmek en büyük hedefimizdir. Biliyoruz ki para bu devirde kolay kazanılmıyor ve kimsenin çöpe atacak 1 kuruşu yok. Bundan dolayı Yenibosna kombi servisi olarak müşterilerimize sunduğumuz Yenibosna Kombi Servisi

Teknolojik gelişmeler beraberinde hayatımızı kolaylaştıracak ürünlerin ev ve işyerlerimizde kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de kombi cihazlarıdır. Geçmiş dönemlerde sıcak su ve ısınma ihtiyacı için farklı materyaller kullanılmaktaydı. Günümüzde hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını tek bir cihazla karşılamak mümkün. Kombi doğalgaz vasıtasıyla suyu ısıtarak evimizdeki musluktan sıcak su akışını sağladığı gibi, ısıttığı suyu radyatörlerde dolaştırarak ısınmamızı sağlar. Elektrikli şofben ve güğümde su ısıtma işlemi yerine, musluktan sıcak su akıyor olması, banyo ve mutfaklarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Sobalar kestane pişirmek ve üzerinde çay demlemek gibi nostaljik faydaları ile bilinse de odun kömür ihtiyacı gerektirmekte ve bunları depolayacak geniş alanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca temizliği zahmetli olan sobalar tek bir odayı ısıtmakta ve karbon monoksit zehirlenmelerine yol açmaktadır. TSE standartlarında üretilen ve doğalgazı yakıt olarak kullanan kombi cihazları sobalar kıyasla daha güvenli, zahmetsiz ve tüm odaları ısıtabilme özelliğine sahiptir. Bahçelievler sınırları içerisinde yer alan Yenibosna’nın 90’lı yıllarda nüfusu artmış ve plansız büyümüş bir semttir. Son yıllarda tekstil ve başka sektörlerde bir ticaret merkezi haline gelmiş, lüks siteler ve çalışma sahaları kurulmuştur. İstanbul Sanayi Odası ve ilaç firmalarının bulunduğu Yenibosna’da birçok işyeri ve yerleşim alanı bulunmaktadır. Böyle geniş sanayi kuruluşlarını ve firmalarını bulunduran semtte kombilerle ilgili teknik konularda hizmet veren Yenibosna Kombi Servisi olarak arıza ve bakım hizmetlerini yürütmekteyiz. Yenibosna ve Bahçelievler’i bilen teknik personellerimiz ile tüm mahallere 7/24 hizmet sunmaktayız.

Kombi Arızaları

Kombiler zaman içerisinde bazı arızalar çıkarabilmektedir. Bu arızalar ısınma ve sıcak su gereksiniminizi karşılamanıza engel olacak ve mağduriyet oluşturacaktır. Böyle bir durumda “elimden her iş gelir ben bunu hallederim” diyerek kombiyi açmanız ve onarmaya çalışmanız bir hata olacaktır. Yapacağınız yanlış bir şey belki de küçük bir maliyetle giderilebilecek bir arızanın maliyetini iki katına çıkarabilir. Bu nedenle kombinizde ki arıza için kombi arıza servisimizle irtibata geçmeniz faydanıza olacaktır. Yenibosna ve tüm mahallerine hizmet veren ekibimiz ivedi bir şekilde ev ya da işyerinize gelerek arızayı giderecektir. Marka fark etmeksizin tüm kombi arızlarına çözüm üretmekteyiz. 

Kombi Tamiri

Kombi tamiri için güveneceğiniz servisler ile çalışmalısınız. Tecrübe sahibi olmayan ve arızayı tespit etmek isterken farklı arızlara sebep olarak tamir maliyetini yükselten servislere dikkat etmelisiniz. Ayrıca gereksiz yedek parça değişimi ve yedek parça garantisi verilmemesi gibi durumlarda can sıkıcı olmaktadır. Böyle talihsiz olaylarla karşılaşmamanız için Yenibosna Kombi Tamiri servislerini iyi inceleyerek işini dürüst yapan servisimizi tercih edebilirsiniz. Zaten zor durumda olan müşterilerimizi bizde zor duruma sokmak yerine ekonomik çözümler sunarak cihazınızı tamir etmekteyiz. Elektronik olan tüm cihazlar elektriksel veya kullanıcı hataları yüzünden arıza verebilir. Zamanında fark edilip önlem alınmayan arızalar tamir maliyetlerini yükseltebileceği gibi tehlikeli durumlara da yol açabilir. Servis olarak isteğimiz müşterilerin doğru hizmeti almasıdır.

Acil Kombi Servisi

Kombi arızasının acil bir durum olarak değerlendirilmesi sıcak su ve ısınma ihtiyacının olmazsa olmaz olmasından kaynaklanır. Kış aylarında evinizdeki elektriğin yarım saat kesilmesi bu durumun ne kadar da önemli olduğunun bir göstergesidir. Elektrik olmadığında petekleriniz kısa sürede soğuyacak ve üşümeniz kaçınılmaz olacaktır. Kombinizin arıza yapması durumunda bu arızanın kısa sürede giderilmesi, bu açıdan bakıldığında önemini hissettirmektedir. Kombi cihazınızın arızalanması durumunda bir Yenibosna acil kombi servisi olarak bir telefon kadar yakın ve günün 24 saati hizmet vermekteyiz.   

Yenibosna Petek Temizleme

Kombi cihazınız herhangi bir arıza kodu vermediği halde petekleriniz ısıtma yapmıyorsa peteklerinizde veya tesisatınızda tıkanma olabilir. Tıkanmayı oluşturan sebeplerin başında petekleriniz içinde dolaşan su gelmektedir. Su içerisinde bulunan kireç bakımı yapılmamış peteklerde zaman içerisinde kalıplaşarak suyun devir daimîni engelleyecek boyutlara ulaşır. Buda peteklerde ısı kaybı oluşturur. Eğer bu konuda bilgi sahibi değilsek kombinin derecesini yükselterek ısınacağımızı düşünürüz. Fakat doğalgaz sarfiyatını yükselterek ısınma maliyetimizi arttırmaktan başka bir sonuç olmayacaktır. Bu konuda kesin çözüm petek temizliği yaptırmaktır. Sadece kireç oluşumu değil çamurumsu siyah olan bu karışımın peteklerinizden uzaklaştırılması gerekmektedir. Bunun için özel bir kimyasal kullanan Yenibosna Petek Temizliği ekibimiz peteklerinizin içini ilk günkü temizleyerek ısınma kalitenizi arttıracak ve daha verimli çalışmaya başlayan kombiniz sayesinde yakıt tüketiminiz büyük oranda düşecektir.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmetleri

Doğalgaz tesisatı yapılırken su ve gaz bağlantıları doğru yapılmalıdır. Aksi halde kombiniz verimli çalışmayacak ve tehlike söz konusu olacaktır. Kombinizin periyodik bakımları sırasında aksi olan bir durum varsa ortaya çıkacaktır. Su tesisatı, gaz bağlantıları, elektrik tesisatı problemlerinde Yenibosna doğalgaz tesisat tamiri ekibimiz tesisatınızı inceleyerek sizi bilgilendirecek ve onayınız alındıktan sonra tesisata ilişkin tüm sorunları çözüme kavuşturacaktır.  

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Bu sorunun cevabı müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnun olduğu sürece biz de hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırabiliriz. Hizmetlerimizin yaygın olması demek gülen yüzlü müşteriler demektir. Ödeyecekleri paranın hakkını vererek müşterilerimizin yüzünü güldürmek en büyük hedefimizdir. Biliyoruz ki para bu devirde kolay kazanılmıyor ve kimsenin çöpe atacak 1 kuruşu yok. Bundan dolayı Yenibosna kombi servisi olarak müşterilerimize sunduğumuz

-  kombi çalışıyor ısıtmıyor
-  kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
-  kombi petekleri isitmiyor
-  kombi sıcak su az veriyor
-  kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
-  kombi su akıtıyor (damlatıyor)
-  kombi su dolmuyor
-  kombi doldurma musluğu dönmüypr
-  kombi patlamalı çalışıyor
-  peteklerin üstü sıcak altı soğuk
-  petekler ısınmıyor
-  petekler çalışmıyor
-  kombi su kaçırıyor
-  ses yapıyor
-  çalışıyor sonra duruyor
-  kombi error veriyor
-  kombi arıza kodları
-  kombi ateşleme yapmıyor
-  su basıncı devamlı düşüyor
-  sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
-  kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
-  kombiden sıcak su gelmiyor
-  kombi kırmızı ışık yanıyor
-  kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
-  kombi pat pat ses yapıyor
-  üç yollu vana arızası
-  doldurma musluğu arızaı
-  fan motoru arızası
-  anakart arızası (eletronik)
-  plakalı eşenjör arızası
-  gaz valfi arızası
-  step motoru arızası
-  kombi kart tamiri
-  kombi tamirsici
-  7/24 kombi servis
-  kombici
-  kombi tamircisi
-  kombi servisleri
-  kombi sıcak su ayarı
-  kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
-  kombiye elektirik gelmiyor
-  kombi şartel attırıyor
-  kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
-  kombi petekleri az ısıtıyor
-  kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
-  kombi yedek parça
-  kombi arıza kodları
-  Kombi Fan motoru çalışmıyor
-  Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
-  Kombi fan motoru devreye girmiyor
-  Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
-  Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
-  Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
-  Kombi Fan Motoru temizliği
-  Kombi fan motoru ne ise Yarar


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın