0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yenibosna Ferroli Kombi Servisi

564 kez okundu


Yenibosna Ferroli Kombi Servisi

Sektörde köklü geçmişi ile ön planda olan Ferroli Kombi son sistem teknoloji ile müşterilerine yeniliğin tüm konforunu yaşatmayı hedeflemektedir. Satış sonrası hizmetler de yine aynı kalite anlayışı ile müşterilerimize sunulmaktadır. Yenibosna Ferroli kombi servisi kombinizin montaj, bakım, onarım işlemleri için hizmetinizde olacaktır. Kombinin öncelikli kullanım alanı ısıtmadır. Kış aylarında kombinin bozulması ısıtma düzeyinin düşmesi ya da sıcak suyun olmaması gibi sorunlar önemli olumsuzluklar yaşanmasına neden olmaktadır. Bu olumsuzlukların yaşanmaması için kombilerin bakımlarının zamanında yapılması kullanıcıların bilgilendirilerek bilinçli kullanım sağlanması olası sorunların bertaraf edilmesini sağlamaktadır. Kombilere yapılacak her türlü işlemin yetkili yasal izinler çerçevesinde hareket eden profesyonel ekipler tarafından yapılması sağlıklı kullanım için olmazsa olmaz ana kuraldır.

Yenibosna Ferroli Kombi Bakımı

Kombilerin Bakımının her yıl rutin olarak yapılması gerekmektedir. Bunun geri dönüşümü on yıl artan kombi ömrü ve bütün kışı gönül rahatlığıyla geçirmeniz olarak değerlendirilebilir. Yenibosna Ferroli kombi bakımı konusunda uzman, deneyimli ve gerekli eğitimleri almış kişilerden oluşan ekibi ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır. İşinin ehli ustalar tarafından yapılan bakımlar kombinizin sağlıklı çalışmasını ve olası arızaların önceden tetkik edilerek önlenmesini sağlar. Bakımları yapılmayan kombiler yangın çıkmasına kadar uzayabilen olumsuzluklara neden olmaktadır. Kombilerinizin bar basıncının ayarı gaz kontrolleri filtre temizliği kontrolleri tozlanma durumu su sızdırmazlık durumu kalorifer yanma ve sıcak su akma durumu kontrolleri yapılır tüm aksamlar kontrol edilir, gerekli görülen yerlerde iyileştirmeler yapılarak bakım tamamlanır.

Yenibosna Ferroli Kombi Tamiri

Kombi arızalarının kullanıcılara sağladığı olumsuzlukların ivedilikle ve profesyonel ekipler tarafından giderilmesi kombilerin sağlıklı kullanılması ve üstün performans elde edilmesini sağlar.Yenibosna Ferroli kombi tamiri konusunda eğitimli personelimiz tarafından orijinal ve garantili parçalarla gerçekleştirilir. Kombilerde görülen çalışmama, çalışır olduğu halde gaz akışının olmaması, sıcak suyun akmaması, kaloriferlerin ısıtmaması ya da çok az ısıtması, sıcak su açıldığında peteklerin fazla ısınması gibi birçok arızada yedi gün yirmi dört saat hizmet veren firmamızı arayabilir servis talebinde bulunabilirsiniz. Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinen firmamız müşteri memnuniyetine vermiş olduğu güvenle kalıcılığını devam ettirmeyi hedeflemektedir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın