0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yenibosna DemirDöküm Kombi Servisi

633 kez okundu


Yenibosna DemirDöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi üzerine sektörde liderliği daima elinde tutan öncü bir firmadır. Kombi ısıtma amaçlı kullanımı ile son yıllarda hemen her evde bulunan konforlu ve zahmetsiz kullanım sağlayan ürünlerdir. Ancak doğru ve bilinçli kullanım olmadığı takdirde ciddi boyutta tehlikeli sonuçlara neden olabilmektedir. Yenibosna Demirdöküm kombi servisi teknik anlamda uzman, eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin montaj tamir bakım gibi tüm işlemlerinde kaliteli ve müşteri memnuniyetine öncelik veren bir anlayışla hizmet vermektedir.

Yenibosna DemirDöküm Kombi Bakımı

Kombilerinizin uzun ömürlü olmasını ve verimli çalışmasını sağlamak için yıllık periyodik bakımların profesyonel yasal izinli servisler tarafından yapılması son derece önem taşımaktadır. Kombinin su damlatması, baca fanları, elektrik hatları ve tozlanma olup olmadığı bar basıncının ayarlanması uzman kişiler tarafından kontrol edilmeli gerekli bakım ve temizlik yapılmalıdır. Yenibosna DemirDöküm kombi bakımı yapılan kombilerin olumsuz kış şartlarında aniden arızalanmasının ya da arızaların önceden tespit edilerek büyük sorunlara yol açmasının önüne geçilmesini amaçlar. Peteklere dağılan gazın eşit şekilde dağılması ısının tüm odalarda aynı olmasını sağlamaktadır. Petek filtrelerinin kontrol edilmesi ve tıkanan filtrelerin temizlenmesi eşit ısı için önem arz etmektedir.

Yenibosna DemirDöküm Kombi Tamiri

Kombi tamiri insan sağlığı ve konforu için çok dikkatli ve eğitimli kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Kombilerin ses yapması su kaçırması radyatörlerin ısı düzeninin bozulması kombilerde görülen arızalardandır. Kombiniz arızalandığında Yenibosna DemirDöküm kombi tamiri konusunda kalite ve güvene dayalı hizmet anlayışını benimsemiş işinin ehli personelimiz çok kısa süre içinde doğru tespitlerde bulunarak kombinizi çalışır duruma getirecektir. Doğru ve orijinal parçanın kullanılması arızaların tekrar etmemesi ve uzun ömürlü bir kullanım sağlaması açısından doğru bir adımdır. Ayrıca değiştirilen parçanın ve yapılan işçiliğin bir yıl garanti kapsamında olması müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin bir göstergesidir. Personelimize devamlı olarak verilen eğitimler ve güncel tamir bilgileri ile tüm yeni modellerin tamiri konusunda bilgi sahibi bir ekibe sahip olmamızı sağlamaktadır. İnsanı en büyük değer olarak gören firmamız müşterilerimize her konuda destek sağlamakta ve büyüme hızını buna bağlamaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın