0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Yenibosna Beretta kombi servisi

738 kez okundu

 

Büyük şehirlerde başlayıp ülkemizin büyük birçoğunun tercih ettiği cihazlar arasına girmiş kombiler özellikle kış aylarından bir fiil durmadan çalışırlar. Yenibosna Beretta kombi servisi alanına hizmet gösteren firmamız özellikle kış aylarında bozulan kombinizin sizi mağdur etmemesi için elinden geleni yapmaktadır. Kış o soğuk günlerinde kombinizin çalışmaması demek ciddi sağlık sorunları demektir. Bu nedenle kış aylarında kombinizin başına herhangi bir arıza geldiğinde firmamızı aramanız yeterlidir. Kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek kombinizi istediğiniz performansa getirip size teslim eder. Firmamız çok yönlü hizmet veren ve müşterisini önemseyen bir firmadır. Bu yüzden de sektörde her zaman tercih edilen firma konumunda olduk. Sürekli hizmetlerimizi daha iyi seviyeye getirerek size kusursuz kombi servisi hizmeti sunmaktayız.

Yenibosna Beretta Kombi Tamiri

Kombiniz dikkat etmeniz gereken cihazların başında gelir. Kendi çapınızda tamir etmeye kalkarsanız ciddi arızaları da beraberinde getirebilirsiniz. Yenibosna Beretta kombi tamiri konusunda uzman firmamıza kombinizin servisi için başvurduğunuzda kombinizin sorunu hakkında birkaç soru sormak zorundayız. Kombinizin yerinde müdahalesi için bu bilgiler önemlidir. Kombiniz eğer ki yerinde müdahale için uygun değilse firmamızda mümkün olan en kısa sürede müdahalesini yapmayı hedefleriz. Böylelikle kombinizi beklerken mağdur kalma sürenizde daha kısa olur. Kombi tamiri sırasında yaptığımız her işlemde kullandığımız yedek parçaların tamamı orijinaldir. Parça değişimi olsa da aynı performansta kombiniz çalışmaya devam edecektir.

Yenibosna Beretta Kombi Bakımı

Her elektronik cihazın bakımı ömrünü uzatıyorsa kombinizin bakımı da cihazınızın daha yüksek performansta çalışmasına olanak sağlar. Yenibosna Beretta kombi bakımı sırasında detaylı bir kontrol yaparak işe başlar. Peteklerinizin detaylı temizliği, hava filtrelerin temizliği, elektrik aksamların kontrolü derken detaylı bir bakım firmamızın bakım paketleri arasındadır. Bakım için firmamız aradığınızda randevu almanız yeterlidir. Size söz verdiğimiz zamanda tarafınıza gelen çalışanlarımızın kombinizin bakımı kısa sürede yapmaktadır. Kullanılan malzemeler ve ekipmanların tamamı birinci sınıf kalitededir. Bu da kaliteli bir kombi kullanımını size sağladığımızın kanıtıdır. Kombinize yapacağımız her işlem için 1 yıl garanti süremiz vardır. Bu süreç içinde yaptığımız her işimin arkasında durduğumuzu bilmenizi isteriz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın