0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yenibosna Arçelik Kombi Servisi

692 kez okundu

Yenibosna Arçelik Kombi Servisi

Her mevsim kullanılan ve özellikle kış mevsimlerinde kullanıcılara büyük bir rahatlık sunması ile tanınan kombiler, uzun yıllar kullanılabilmektedir. Tabi ki, uzun yıllar kullanılabilmesi için kullanıcıların gerçekleştirmesi gereken birtakım işlemler mevcut olmaktadır. Bu konuda ilk olarak akla gelen unsur kombilerin bakımları olmaktadır. Bu konuda Yenibosna Arçelik kombi servisi olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında her zaman kaliteden taviz vermeyen yapımızı ön plana çıkarmaktayız. Yılda iki kez yapılması gereken; ancak en azından yılda bir kez kombi bakımlarını yaptırmanız önemle duyurulmaktadır. Uzun yıllar kullanabilme hedefi koyduğunuz kombilerinizin arıza göstermemesi, herhangi bir tehlike arz etmemesi ve olmadık zamanlarda kombi arızaları ile karşılaşmamanız açısından kombi bakımlarını ihmal etmemeniz gerekmektedir.

Yenibosna Arçelik Kombi Bakımı

Yıllık rutin kontrollerin aksatılmaması ve düzenli olarak kombilerinizin bakımlarını yaptırmanız, hem can sağlığınızı güven altına almanız hem de kombinizin uzun ömürlü olması konularında faydalı olmaktadır. Kombilerinizin tüm parçaları Yenibosna Arçelik kombi bakımı kapsamında ele alınarak temizliği ve kontrolü yapılmaktadır. Düzenli olarak yapılması gereken kombi bakımında; cihazın su sızdırıp sızdırmadığı, kombinin sıcak su ve kalorifer yanma durumu, kombi bünyesindeki elektrik ve elektronik bağlantıları kontrol edilmektedir. Sonrasında cihazın toz kontrolü yapılarak temizlenmesi gerçekleştirilir. Kombinin baca fanı kontrolden geçirilerek temizlemem işlemi yapılır. Cihazın yanma odası brülörü temizlenir ve bar basınç seviyesi ayarlanarak petek temizliği yapılır.

Yenibosna Arçelik Kombi Tamiri

Kombi bakımlarının öneminden ve sağladığı avantajlardan bahsetmiştik. Maddi ve manevi kayıplar yaşanmadan düzenli olarak kombi bakımlarınızı yaptırmanız halinde minimum seviyeye düşen arıza durumları farklı nedenler ile patlak verebilmektedir. Bu durumda Yenibosna Arçelik kombi tamiri kapsamında hemen destek verilerek en kısa sürede cihazların arızası tespit edilmektedir. Çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçmeniz belirli arıza kodlarını tıklamanız durumunda daha kısa sürede harekete geçilmesi konusunda etkili olmaktadır. Diğer taraftan profesyonel ekiplerimiz ile en kısa zamanda arıza tespit edilerek geliştirilen çözümler kullanıcıya sunulmaktadır. Müşterilerimizin onayı ile tamir işlemi gerçekleştirilmekte ve gerekirse orijinal yedek parça değişimi mevcut malzemeler ile yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren yapımız ile üstün kalite standartlarında kombi hizmetleri sunulmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın