0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Yenibosna Alarko Kombi Servisi

637 kez okundu

Yenibosna Alarko Kombi Servisi

Alarko kombi konusunda hermetik ve yoğuşmalı kombilerle sektörün bayrak taşıyıcı firmasıdır denilebilir. Kombi konusunda uzman olan firma satış sonrası destek konusunda da son derece titiz davranmakta ve kombilerin uzun ömürlü ve verimli çalışmaları için profesyonel ustalar yetiştirmektedir. Yenibosna Alarko kombi servisi kombilerinizin yıllık bakımını ve montajını yapar gerektiğinde tamir işlemleriniz için size hizmet verir. Teknik anlamda her konuda yedi gün yirmi dört saat hizmet veren firmamız bir telefon kadar yakınınızda bulunmaktadır. Kombi montajı esnasında kullanıcıya gerekli bilgiler aktarılarak bilinçli kulanım amaçlanır.

Yenibosna Alarko Kombi Bakımı

Kombilerin bakımı bütün elektronik ürünlerden daha fazla önem taşımaktadır. Bakımı yapılmadığı takdirde çok ciddi boyutlarda tehlikeli sonuçlara neden olabilir yangın gibi yaşanması hiç istenmeyecek olaylar yaşanabilir. Kombi bakımında bir diğer önemli husus ise bakımın yetkili ve donanımlı ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Yenibosna Alarko kombi bakımı için deneyimli ve uzman kadromuz çok kısa süre içinde çağrınıza cevap verir, kombinizin gerekli tüm bakımını yapar ve sağlıklı ve verimli bir kullanım elde etmenizi sağlar. Kombilerin bakım aşamalarını elektrik hatlarının kontrol edilmesi, filtrelerin temizlenmesi, tozlanma durumu varsa tozların temizlenmesi, su akıtıp akıtmadığının kontrolü, gaz sızıntısının kontrol edilmesi, bar basıncının ayarlanması, gaz dağılımının kontrolü olarak sıralamak mümkündür.

Yenibosna Alarko Kombi Tamiri

Kombi arızalandığında müşteri hizmetlerimizi arayıp arıza bilgisi geçildiğinde hızlı hizmeti kalitenin bir adımı sayan ekibimiz çok kısa bir süre içinde hizmet verir. Aldığı eğitimler ve sahip olduğu deneyimle müşterilerine yüksek derecede memnuniyet sağlayan uzman kadromuz her model kombinin tüm arızalarında kaliteli hizmetler sunmaktadır. Yenibosna Alarko kombi tamiri mümkün olmayan kombileri yenileriyle değiştirir ve kullanıcının mağdur olmasına izin vermez. Isınma düzeyinin düşük fakat faturaların yüksek olması, kombinin çalışmaması, su akıtması, ses yapması, çalışır durumda olmasına rağmen peteklerin ısınmaması, suyun ısınmaması, sıcak su açıkken peteklerin çok fazla ısınması gibi birçok arıza için servisimizle irtibata geçtiğinizde tamir hizmetini gün içinde almanız mümkündür. En önemli varlığımız olan müşterilerimizin memnuniyetini gerçek kazanç olarak değerlendiren firmamız bundan aldığı güçle sektörde öncü olarak yoluna devam etmektedirBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın