0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yenibosna Airfel Kombi Servisi

570 kez okundu

Yenibosna Airfel Kombi Servisi

En sık karşılaşılan kombi servisleri ile yaşanan sorunlar Yenibosna Airfel kombi servisi ile çözüme kavuşuyor. Her mevsim kullandığımız,  ama özellikle kış aylarında yüksek performansı ile yorgun düşecek olan kombinizin bakım ve onarım işlerini profesyonel ekibimize bırakıp rahat bir kış geçirebilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ve hızlı çözümler üretmek için 7/24 bize ulaşıp kayıt yaptırabilir, en yakın zamana randevunuzu oluşturup hizmet alabilirsiniz. Hem bakım hem de onarım isleri cihazınızın ömrünü uzatmak için önemlidir. Senelik yaptırmanız gereken rutin kombi bakımlarını anlaşamadığınız takdirde hem yüksek performans alır hem de ömrünü uzatırsınız.

Yenibosna Airfel Kombi Bakımı

Elektronik cihazların birçoğu bakım gerekmeden uzun yıllar kullanılabilir. Ancak kombilerin her sene, özellikle kış ayına girmeden mutlaka bakımdan geçmeleri gerekiyor. Bakımı yapılmayan kombilerin arıza çıkarma ve ısıtma sorunları teşkil etmeleri olasıdır. Fazla enerji harcayan bakımsız cihazlar, hem elektrik hem de doğalgaz faturalarınızın yükselmesine neden olarak, ekstra masraf yaratır.  Yenibosna Airfel Bakımı, bakım sırasında baca kontrolleri, cihaz içi tozlanmayı temizleme, su sızdırmazlık kontrolü, brülör temizliği, basınç seviyesi kontrolü, elektrik bağlantıları ve hat kontrolü, baca fanı temizliği ve fitre temizlikleri yapılır. Genişleme tankı kontrolü de yapıldıktan sonra bakım işlemi son bulmuş olur. Yapılan bakım sonucunda varsa, herhangi bir ariza tespiti yapılıp anında müdahale edilir.

Yenibosna Airfel Kombi Tamiri

Kombiler ariza vermeden önce mutlaka kullanıcılarını ufak sinyallerle uyarırlar. Dikkatli bir kullanıcı cihazının arıza çıkarmak üzere olduğunu anlayıp, kendisi müdahale etmeden, servisine başvurmalıdır. Peki, hangi durumlarda servis çağırmanız gerekir? Kombiniz gürültülü çalışıyor ve alev alma esnasında patlamalı yanıyorsa, musluklardan sıcak su akmıyorsa, petekleriniz dalgalı ısınıyorsa yada ısınmıyorsa, kombiniz su akıtıyorsa, ve kombiniz hiç çalışmıyorsa hemen Yenibosna Airfel kombi tamiri ile iletişime geçebilirsiniz. Garantili ve orijinal yedek parça ile yerinde değişim imkânı olduğu gibi, ciddi sorunlarda cihazınız servise gitmek durumunda kalabilir. Her türlü cihaz arızasını, işinde usta, tecrübeli teknik ekibimizle kısa zamanda çözmek için varız ve en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın