0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Yayla Kombi Servisi

332 kez okundu

Yayla Kombi Servisi

Piyasa da sayısız markaya ait farklı modellerde kombiler bulunmaktadır. Kombilerin farklılığı gibi farklı kalitelere sahip servisler bulunmaktadır. Kombilerine gerekenden fazla harcamalar yapmak istemeyenler her daim tercihlerine özen göstermektedirler. Kombileri tanıyan ve gerektiği şekilde hizmetlerini sunan Yayla kombi servisi özellikle yedek parça konusunda büyük titizlik göstermektedir. İkinci el olan ya da yan sanayi olan yedek parçaların tamirlerde kullanılması bütçelere bir anlık ferahlık sunsa da sonrasında sorunlar daha fazla büyüyerek kombi sahiplerinin bütçelerini büyük ölçüde etkileyecek şekilde tekrarlayacaktır.

Yüksek meblağlar ödenerek alınan hizmetlerin kaliteli olduğu düşüncesi ne yazık ki yanlış bir düşüncedir. Kalite hiçbir şekilde para ile ölçülmeyip, deneyim ve tecrübe ile kendisini göstermektedir. Yıllardır özenle çalışan ve her işini yeni işi gibi özenle yaparak kendisini geliştiren Yayla kombi bakımı kombilerin arızalanmaması ve faturaların minimum seviyelerde olması için elinden geleni yapmaktadır. Bakımlar sayesinde kullanım süreleri uzayan kombilerin performansları da ilk günlerdeki gibi olmaktadır. Yüksek verimli kombiler ile ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını gideren kullanıcılar yılın her ayını sorunsuz geçirmektedirler.

Güvenin önem teşkil ettiği ve ancak bu şekilde kombilerini gönül rahatlığı ile ekibe teslim edebilecek kişiler fiyatlar konusunda da temkinli davranmaktadır. Servis hizmetlerinde montaj, kurulum, bakım, tamir ve yedek parça temininde tüm fiyatları aşağıda tutan Yayla kombi tamiri müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Piyasa da bu konuda çalışan ve olması gerektiğinden çok daha fazla ödemeler ile kombi sahiplerini korkutan isimler işlerini yalnızca maddi kazanç elde etmek adına yapmaktadır. Oysaki sağlanacak güven ve memnuniyet sayesinde sahip olunan müşteri potansiyelinde kısa sürede büyük artışlar sağlanabileceği unutmaktadırlar.

Petekler içerisindeki su dolaşımını engelleyen kireç pas ve tortuların yanı sıra tıkanan borular peteklerin ısınmamasına neden olmaktadır. Aynı şekilde içinde hava bulunan peteklerin üst kısımları ısınırken alt kısımları soğuk olmaktadır. Bu durumun yaşanmaması adına her yıl yapılmasa da iki yılda bir mutlaka petek temizliğinin yapılması gerekmektedir. Özel makinalar eşliğinde 1,5- 2 saat süren temizlik Yayla petek temizleme ekibi tarafından gerekli kimyasallar kullanılarak mekânlar pisletilmeden gerçekleştirilmektedir.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın