0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Yakuplu Kombi Servisi

506 kez okundu

Yakuplu Kombi Servisi

Yakuplu kombi servisi siz ve kombiniz için her konuda yardıma ihtiyaç duyduğunuz ekiptir. Kombi servisi olarak bir telefon kadar uzağınızdadır. Kombinizin bakımı, arızası her türlü sıkıntısında Yakuplu kombi servisini arayabilirsiniz. Yılda iki kez kombi bakımını yapmakla görevli kişilerdir. Kombi servisini aramadığınız bakımı yapılmayan her kombi ileride size daha büyük sıkıntı oluşturabilir. Hem maddi hem manevi olarak size büyük sorunlar oluşturabilir. Yaz kış her dönemde kombiler bizim için en değerli eşyalardandır. Yazın sıcak su kullanımı için kışın hem sıcak su hem de ısınmak için başvurulan bir araçtır. Yakuplu kombi servisi aradığınız andan itibaren size kombi ve yapılacak işlem hakkında detaylı bilgi verip sizlere yapılacak işlem ve adımları hakkında detaylı bilgi vermekteyiz. Her yapılan işlem hakkında bilgi sahibi olmaktasınız. Kombi servisleri gelmeden önce kombinizdeki sıkıntıları onlara detaylı bir şekilde anlatmanız yapılacak işlemler hakkında kolaylık sağlamaktadır. Kombi servisi ekibimize başvurduğunuz zaman size yüzde yüz müşteri garantisi vermekteyiz. Her konu da memnun kalacağınıza eminiz.

Kombi Bakımı Kombinin Ömrünü Uzatır mı

Evet sayın okurlar kombi bakımı tabi ki kombinin ömrünü uzatır. Neden mi? Periyodik olarak kombinin tüm parçaları kontrol ediliyor, oluşan veya oluşabilecek her türlü arızaya karşı önceden tamir işlemi yapılıyor. Bütün temizleme işlemleri yapılıyor. Usta ve tecrübeli kişiler tarafından ince ayrıntıya kadar kontrol edildiği için kombinizin ömrünü de uzatmış oluyorsunuz.

Yakuplu Kombi Tamiri

Yakuplu kombi tamiri ekibi olarak kombinizin her türlü sorununu kısa sürede güvenli bir şekilde yapmaktayız. Kombinizden değişik sesler gelebilir, geç ısınıyor olabilir, sıcak su alımında sorun yaşıyor olabilirsiniz. Böyle durumlar olduğu zaman Yakuplu kombi tamiri ekibimizi arayarak sorunları anlatıp kombi tamirini gerçekleştirebilirsiniz. Kombiler hassas eşyalardır. Bu yüzden güvenilir bir kombi ekibi ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu ekibin işinin ustası olması kombinizi emanet etmenizde size kolaylık sağlayacaktır. Kışın kombi tamiri ekibinin işleri yoğun olduğu için randevu vererek çalışmaktadırlar. Zorlu kış aylarında mağdur olmamak için kış gelmeden kombi tamiri ve bakımı işlemlerinin yaptırılması gerekir. Yolda kalmamak için arabamızı nasıl bakıma götürüyorsak veya hasta olunca nasıl hastaneye gidiyorsak evimizin değerli eşyası olan kombileri de ihmal etmeden Tamirini ve bakımını yaptırmamız gerekir. Her iş için profesyonellik önemlidir. Ama bazı işler hatayı kaldıramaz. Kombilerde bu küçük hataları kaldıramayan hassas eşyalardan birisidir.

 Kombi Çeşitleri

Bacalı kombi, hermetik kombi ve yoğuşmalı kombi çeşitleri vardır. Bacalı kombi birçok kişinin evinde kullandığı kombi çeşididir. Gaz yakıtlı şofbenlere benzemektedir. Kullanılan gaz cinsine göre uygun havalandırma menfezlerinin bulunması gerekir. Hermetik kombi çalışma şekli bacalı kombiye benzemektedir. Yanma için gerekli oksijeni dış ortamdan alarak yanma sonucu çıkan gazı yine aynı baca seti içerisinde bulunan tahliye kanalı vasıtası ile dış ortama atar. Yoğuşmalı kombi en önemli özelliği dışarı atılan su buharının sıcaklığını da ısıtmaya dönüştürebilme özelliğine sahiptir.

Yakuplu Petek Temizleme

Kombiler her mevsim kullanılan eşyalar olduğu için belli aralıklarla bakıma ve temizliğe ihtiyaçları olur. Bazı kulaktan dolma bilgiler duyabiliriz. Petek temizliği yapılmaz gibi. Ama kombi bakımı nasıl gerekli ise petek temizliği de o kadar gerekli bir işlemdir. Yakuplu petek temizleme ekibi size bu konuda yardımcı olacak deneyimli ekibe sahiptir. Petek çürür yada petek delinir gibi bazen yanlış bilgilerde duyabilirsiniz. Bunlar  son derece yanlış bilgilerdir. Yakuplu petek temizleme ekibi yanlış olan hiçbir işlemi petekleriniz için yapmaz. Çünkü işini son derece güzel yapan bir ekibe sahibiz. Petek temizlemenin genel konusu kalorifer tesisatı temizliğidir. Çünkü bütün kir ve temizlenmesi gereken yer tesisattır. Çamur, kir, pislik genel olarak plastik borularda olur. Peteklerde onları korumak için yağ vardır. Petek temizliği yapıldığı zaman bu yağ çıkar mı diye aklınızda soru işareti olduğunu görür gibiyim. Hayır peteklerin içinde bulunan yağ çıkmaz. Petekler yerinden sökülmeden temizleme işleminin yapılması gerekir. Eğer petekler yerinden sökülüp temizleme işlemi yapılırsa işte o zaman petekleriniz çürür. Petek temizleme işleminde evlerinize gelip tesisat, vanalar, kombi ve petek hepsi gözden geçirilir. Kaçak veya tamir gerektiren bir durum var mı diye bakılır. Bütün kontroller yapıldıktan sonra petek temizleme işlemine başlanır. Öncelikle petek temizleme makinasının nereye monte edileceğine karar verilir. Genel olarak mutfak, banyo yada balkonda bulunan kollektör, radyatör veya havlupan sökülür. Petek temizlemek için kullanılan alan kirletilmeden petek temizleme işlemi yapılır. Gider için genel olarak lavabo yada tuvalet tercih edilir. Gider için 10-15 metre uzunluğunda bir hortum kullanılır. Petek temizleme de tesisatın üst borusu ve alt borusu sistemleri temizlenir. Petek temizleme işlemi yaparken çift yıkama yapmak çok önemlidir. Petek temizleme işleminde işini bile bir kişi uygun makine ve kimyasal seçiminde doğru seçimi yapmaktadır.

Kombi Arızası Nasıl Giderilir

Kombi ısıtma sistemlerinde en önemli araçtır. Kış ayları sert ve çok soğuk geçmektedir. Genel olarak kombilerde yaşanılan sıkıntılar suyu ısıtmaması, su sızdırması, ateşleme olmaması gibi sorunlar olabilir. Kombiler önemli cihazlar olduğu için uzman bir kişiye başvurmak önemlidir. Kombi ile ilgili bir sorun yaşadığınız zaman kombiyi kapatıp kombinin elektrik bağlantısının kesilmesi gerekir. Gaz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız eğer ve ortamda gaz kokusu  alıyorsanız gaz bağlantısını da kesmeniz gerekir. Daha sonra başka işlem yapmadan kombi ile ilgili uzman kişileri arayıp sorunu anlatmanız gerekir. Yaptığınız işlemleri ve olan sorunu anlattıktan sonra kombinizi bize teslim etmeniz gerekir. Kısa sürede tamir edip mağdur olmadan sorununuzu çözüme kavuştururuz.

 

 

Yakuplu Kombi Bakımı

Kombi bakımı yılda iki kez olmak üzere yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı ihmal edilen kombiler zamanla daha büyük sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Yakuplu kombi bakımı ekibi olarak işinin ustası kişileriz. Kombi bakımı az fatura ödemeniz içinde önemli bir adımdır. Kombinizde ısınma problemi varsa az ısınıp çok fatura ödüyorsanız kombinizin bakıma ihtiyacı var demektir. Bu yüzden de Yakuplu kombi bakımı ekibini arayıp sorununuzu anlatıp bakım işlemi için uygun zaman planlayabilirsiniz. . Ekibimiz gelişen teknolojinin bütün alanı ile yakından bilgi sahibi olup kombinizi ilk günkü performansına kavuşturacak bilgi ve beceriye sahiptir.

      Kombi Bakımının Faydaları

Kombi bakımı yapacak olan kişilerin uzman ve tecrübeli olması dikkat edilecek en önemli husustur. Kombi bakımı yapılmadan önce elektrik ile olan bağının kesilmesi gerekir. Bakımı yapılan kombiler enerjinin uygun ve verimli kullanılmasını sağlar. Kombi bakımı yapıldığı zaman bunu düzenli olarak yaptırırsanız kombinizin ömrü uzar. Kombi bakımında gaz sızıntısı var ise buna da çözüm bulunur. Kombi bakımı yapılırken kombinin içinde oluşan tozlar da temizlenmiş olur. İçerisinde bulunan filtrelerinde bakımı yapılır. Kombi bakımı ile faturanızda da düşüş olduğunu göreceksiniz. Daha fazla ısınıp daha az fatura ödeyerek de maddi anlamda kar yapmış olacaksınız.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın