0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Yakacık kombi servisi

1279 kez okundu

Yemyeşil ormanlık alana sahip Yakacık ilçesi Kartal’ın bilinen en eski tarihe sahip yeridir. Mimari açıdan dikkat çeken bu ilçede yeşillik alan bir hayli fazladır. Mis gibi havasının yanında şehir merkezi havasını rahatlıkla hissedeceğiniz ilçede her şey belli bir sistemde ilerlemektedir. İhtiyacınız olan her imkânın elinizin altında olması bu ilçe halkına sunulan en güzel hizmettir. İstanbul tarih kokarken denizi ile tuzu içinize çektiğiniz mükemmel bir şehirdir. Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul her imkânı da bu şehirde oturanlara vermek zorundadır. Ulaşım açısından ne kadar zorlayıcı da olsa yaşanabilecek en güzel şehirlerin başında gelir.

Firmamız Yakacık kombi servisi olarak bu bölgeye yıllardır hizmet eden halkı ile bütünleşmiş bir firmadır. Kombi bakımı ile ilgili her hizmeti size sunan firmamız 7/24 size hizmet vermeyi görev bilmiştir. Kombi arızaları planlanan bir arıza olmadığı için gece gündüz firmamızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Kombi kaynaklı arızaların sonucunun üzücü olması göz önünde bulundurulursa mutlaka dikkat edilmesi gerektiğinin de üzerinde durulması gerekir.

Her türlü noktaya hizmet etmekten yorulmayan firmamız ev ve işyerleriniz olmak üzere bizzat gelerek kombinizin bakım ve tamiratını yapabilir. Yıllardır hizmet veren ve müşteri memnuniyetini kazanan firmamızda her hizmet belli bir bütçeye göre ayarlanmıştır. Abartılacak kadar servis bedeli tarafınızdan asla istenmez.

Firmamızda yer alan tüm hizmet sadece Yakacık bölgesine değil tüm bölgelere de geçerlidir. Yakacık kombi servisi olarak başladığımız hizmetimize İstanbul’un tüm ilçeleri de dahildir. Sizin canınız firma olarak bizlere emanettir. Her yıl düzenli kombinizin bakımı ve arızasını firma olarak biz üstlenebiliriz. Her marka ve model kombileriniz marka ayrımı yapılmadan firmamız tarafından kontrol edilmektedir.

Kombi Arızaları

Kombilerin arıza yapacağı zaman kesinlikle önceden belli olmaz. Kombi kullanan bir millet olarak ısıtması daha önemlidir. Bakımlarını önemsemediğiniz kombinizin yılların verdiği çalışma ile belli bir süreden sonra arıza verebilir. Bakım yaptırmak bu gibi arızaların önüne geçmek için çok önemlidir. Kombinizde meydana gelen her türlü arıza için firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz. Acil müdahalelerde görevli hatta bu alanda uzmanlaşmış kadromuz sayesinde kombilerinize anında müdahale edebiliriz.

Civarda en çok bilinen firma kimliğimiz vermiş olduğumuz hizmet ile her geçen gün sağlamlaşmaktadır. Tercih edilmenin dışında tavsiye de edilen bir firma olmamız alanımızda gelişmemiz açısından çok önemlidir. Yakacık kombi servisi hizmetimizden yararlanmaya karar verdiğinizde ne denli profesyonel bir hizmet sunduğumuzu daha iyi anlarsınız. Acil müdahale edilmesi gereken bir arızada dakikalar içerisinde yanına gelen firmamız kısa sürede sorununuza çözüm bulacaktır. Arızalar genellikle aksi zamanlarda daha çok meydana gelir. Kış aylarının en soğuk günlerinde kombinizde meydana gelen arıza için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kombiniz kadar sizi de düşünen firmamız soğuk günlerde üşümememiz için anında arızaya müdahale edebilir.

Kombi Tamiri

Kombi arızalarında doğru firma tercih etmek çok önemlidir. Firmamız arızalarınızda da sizi yalnız bırakmayacak kadar güçlü bir kadroya sahiptir. Çalışan personellerimiz alanında uzman olmanın verdiği güç ile size mükemmel tamir hizmetini de sunar. Arızadan kaynaklı tamir gerektiği durumda sizden onay almadan asla işe başlamaz. Sizin onayınız doğrultusunda ve ödeyeceğiniz bedel bilgisinde işlerine başlar. Sizin onayınız olmadan başladığı takdirde sizin zor durumda kalacağınızı dahi hesap eden bir firmadır.

Ekonomik servis bedelleri ile sizin arızanızı anında çözüme kavuşturan firmamızda tamir için yer mekân ayrımı kesinlikle yoktur. Yaz kış demeden kombilerinize müdahale etmek Yakacık kombi servisi olarak en temel görevlerimiz arasındadır. Çözüm odaklı çalışan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için irtibat numaramızı tuşlamanız yeterlidir.

Acil Kombi Servisi

Birçok firmanın es geçtiği servisler arasında yer alır. Firma olarak da en çok önemsediğimiz servisler arasında yer alan acil kombi servisi için firmamızı arayarak hizmetten yararlanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Sizin arızanıza anında çözüme kavuşturacak firmamız görev için 7/24 hazırdır. Saat kaç olursa olsun firmamızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Uzaklık ya da yakınlık ayırt etmeksizin sizin arızanıza acil müdahale ederek olası bir tehlikeyi önlemek firmamızın en çok önem verdiği konular arasındadır.

Özellikle kış aylarında daha çok ihtiyacınız olan kombinizden firmamız sayesinde mahrum kalmazsınız. Kombi kış aylarında ısınma ve sıcak su açısından çok büyük öneme sahiptir. Bu yüzden de acil kombi servis hizmetimiz sayesinde müşkül duruma düşmeden anında müdahale eden firmamızı her koşulda tercih edebilirsiniz.

Petek Temizliği

Petekler bir kombi için en önemli ekipmanlar arasındadır. Kombinin verdiği ısıyı ortama yayan peteklerin temizliği de bir hayli önemlidir. Temiz olan petekler ısıyı daha kolay ortama yayarak ısınmanızı kolaylaştırır. Yakacık kombi servisi olarak kombi bakımı yaptırırken aynı zamanda petek temizliğini de dahil ederek bu şekilde bakım hizmetini size sunarız. Yılda en az bir kere petek temizliği yaptırırsanız kış aylarında daha kısa sürede daha çok ısınabilirsiniz.

Peteklerinizin temiz olması demek artan doğalgaz faturalarını önlemek demektir. Firmamız marka fark etmeksizin her türlü kombi ve petek temizliğini yapabilir. Peteklerin içerisinde yıllardır kullanıma bağlı oluşan siyah suyu da firmamız özel ekipmanları ile çıkarabilir.

Doğalgaz Tesisatı ve Bakım Hizmeti

Firmamız bakımın içerisine doğalgazın tüm tesisatlarını da dahil etmektedir. Alanında uzman çalışanlarımız sayesinde tesisat düzeninde kullanıma bağlı bir deformasyon olduysa sizin de onayınızı alarak müdahale edebilir.

Yakacık ve civarı olmak üzere tüm ilçeye kusursuz hizmet imkânı sunan firmamız müşteri memnuniyeti her zaman üst seviyede tutar. Yakacık kombi servisi olarak sizleri memnun etmek için geliştirdiğimiz hizmet kalitemizden siz de faydalandığınızda firmamıza hak verebilirsiniz. Kullandığımız tüm ekipmanların orijinal olması da dikkat ettiğimiz bir diğer konudur. Tesisat değişimi ya da bakımı sırasında değiştirilmesi gereken her parça birebir orijinali ile değişmektedir.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Firmamız alanında kendini geliştirmiş ve kurumsal olarak da hizmet veren bir firmadır. Çözüm odaklı hizmet vermesi sebebiyle de her türlü arıza ve bakımınıza anında müdahale edebilir. Ekonomik açıdan da anlayışlı olan bir ücret politikamız vardır. Yakacık kombi servisi olarak her marka kombilerin bakım ve arıza hizmeti için firmamıza güven duyabilirsiniz.

Kurumsal olarak hizmet vermemizin dışında sizin memnun olmanızı sağlayacak ekipmanların birinci sınıf kalitede olması da tercih etmeniz konusunda yeterli bir sebeptir.

Kombi Bakım Hizmetimiz

Kombilerinizin yılda en az iki defa bakımını yaptırmanız olası bir tehlikeyi önlemeniz açısından çok önemlidir. Bu yüzden bakımlara gerekli önemi vermeniz kombinizi uzun yıllar kullanmanız anlamına gelir. Yakacık kombi servisi dışında bakımlarınızı da takip eden bir firmadır. Yıllık bakımlarınızın geldiğine dair sizi bilgilendiren mailler sağlıklı bir kombi kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Kombiniz ile alakalı karşılaştığınız her türlü sorun için firmamız ile iletişime mutlaka geçmelisiniz. Oluşacak herhangi bir arıza durumunda müdahale edecek ekibimizin halen hazırda olması size ne kadar önem verdiğimizin kanıtıdır.

Tüm Yakacık Mahallerine Servis Kolaylığı

İstanbul’un en güzel ilçelerinden olan Yakacık ve civarında ikamet ediyorsanız istediğiniz zamanda arayarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Size sunacağımızın hizmetin kalitesinden asla şüphe etmeyin. Yakacık kombi servisi olarak gösterdiğimiz hizmette en iyisi olmak firma olarak en büyük vizyonumuzdur. 

 

- Yakacık kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Yakacık kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Yakacık kombi petekleri isitmiyor
- Yakacık kombi sıcak su az veriyor
- Yakacık kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Yakacık kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Yakacık kombi su dolmuyor
- Yakacık kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Yakacık kombi patlamalı çalışıyor
- Yakacık peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Yakacık petekler ısınmıyor
- Yakacık petekler çalışmıyor
- Yakacık kombi su kaçırıyor
- Yakacık ses yapıyor
- Yakacık çalışıyor sonra duruyor
- Yakacık kombi error veriyor
- Yakacık kombi arıza kodları
- Yakacık kombi ateşleme yapmıyor
- Yakacık su basıncı devamlı düşüyor
- Yakacık sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Yakacık kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Yakacık kombiden sıcak su gelmiyor
- Yakacık kombi kırmızı ışık yanıyor
- Yakacık kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Yakacık kombi pat pat ses yapıyor
- Yakacık üç yollu vana arızası
- Yakacık doldurma musluğu arızaı
- Yakacık fan motoru arızası
- Yakacık anakart arızası (eletronik)
- Yakacık plakalı eşenjör arızası
- Yakacık gaz valfi arızası
- Yakacık step motoru arızası
- Yakacık kombi kart tamiri
- Yakacık kombi tamirsici
- Yakacık 7/24 kombi servis
- Yakacık kombici
- Yakacık kombi tamircisi
- Yakacık kombi servisleri
- Yakacık bosch kombi c6 arızası
- Yakacık eca kombi kırmızı ışık yanıyor
- Yakacık kombi sıcak su ayarı
- Yakacık kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Yakacık kombiye elektirik gelmiyor
- Yakacık kombi şartel attırıyor
- Yakacık kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Yakacık kombi petekleri az ısıtıyor
- Yakacık kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın