0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Vezneciler Kombi Servisi

538 kez okundu

Vezneciler kombi servisi kombilerde yaşanan arızaları sonlandırmak adına başvurulan kişilerdir. Deneyimli kadromuz ile kombilerinizdeki bütün sorunları en kısa sürede sorunsuz çözmekteyiz. Amacımız kombilerinizin eski performansını tekrar kazandırmak. Evlere geldiğimiz zaman kombilerinizdeki sorun çözülmez duruma geldiği zaman kendi dükkânımıza götürüp kısa sürede sorunu çözüp tamir işlemini bitirip kombinizi teslim ediyoruz. Vezneciler kombi servisimiz size bir telefon kadar uzaktadır.

Aradığınız zaman hemen deneyimli ve uzman kadromuz size ulaşıp kombi ile ilgili her türlü işlemi yerine getirmektedir. Vezneciler kombi bakımı büyük sorunlar meydana gelmeden kombiniz çalışmaz duruma gelmeden kombi servisimizi arayıp hemen bakım talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle evinizde çocuk ve yaşlı var ise yılda iki kez bakım yapılması şart olmalıdır. Bakımı yapılmayan kombi bizi daha büyük hasara ve masrafa sokar.

Kışın büyük sorun meydana gelen kombide servis kombiyi dükkâna götürüp tamir etmek durumunda kaldığında soğukta zor şartlar altında kalırız. Firmamız bakım ve onarım konusunda son derece başarılıdır. Vezneciler kombi tamiri yaptırmadan önce tamir yapacak olan firmayı iyi araştırmak gerekir. Bize bu konuda güvenebilirsiniz. Kombiler evlerde elimiz ayağımız kısaca kalbimizdir. Yaz kış ihtiyaç duyduğumuz en önemli eşyadır.

Kombi tamiri yaptırdıktan sonra fiş veya fatura isterseniz kendinizi ve kombinizi garantiye almış olursunuz. Vezneciler petek temizleme verimli ısı alabilmek için yapılan bir işlemdir. Bazen kişiler kombi bakımı ile petek temizliğini birbirine karıştırabiliyorlar.  Kombi bakımı, kombinin yetkili servisler tarafından sadece kombinin düzenli olarak çalışıp çalışmadığının kontrolü ve gerektiği durumlarda kombi parçalarının temizlenmesi işlemidir. Petek temizliği ise konusunda profesyonel firmalar tarafından ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği de içine alan kapsamlı bir iştir. Petek temizliği özen isteyen bir iştir. Petek temizliği yapıldıktan sonra düşük ayarda bile ideal ısı alabilirsiniz. Kombiye en uzak olan petek bile gayet güzel ısı sağlar. Kombinin pompası daha az çalışır bu sayede de kombinin ömrü uzar. Petekler için kullanılan petek koruyucu ilaç sayesinde peteklerin içinde paslanma meydana gelmez. Firmamız her konuda uzman olduğu gibi petek temizleme konusunda da uzmandır. Her konuda gözünüz arkada kalmadan güvenebilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın