0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Ümraniye Kombi Servisi

2481 kez okundu


ÜMRANİYE KOMBİ SERVİSİ

            Günlük hayatımızı kolaylaştırması adına tercih edilen mekanik cihazlar; montaj, bakım ve onarım hizmetlerinde kaliteli tercihlerle çok daha uzun ömürlü olacaktır. Evlerimizde sıcak su, ısınma ve ocak alanlarında faydalandığımız kombi cihazlarınız içinde Ümraniye Kombi Servisi hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat teknik destek ihtiyaçlarınıza anında cevap verilmektedir. Baymak, Vaillant, Alarko, Ferroli, Arçelik ve Demirdöküm markalarınız için kombi servisi hizmetleri sunulmaktadır.

            Kirli ve tıkalı petekler ısıtma alanında daha fazla enerji harcanmasına neden olur. Bu nedenle cihazlarınızın bir yıllık çalışma kirinden kurtularak özellikle sonbahar mevsiminde bakımının yapılması çok önemlidir. Alanında uzman ekiplerimiz petek temizleme çalışmaları ile yakıt kullanımından tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Teknik destek ekiplerimiz deneyimli personeller olmakta ve Ümraniye Kombi Servisi taleplerinizin anında yanıtlanması söz konusu olmaktadır. Kombi bakımınızın garantili bir şekilde yapılması söz konusu olmaktadır. Bu şekilde yapılan kaliteli çalışmalar sigortalanmış olacaktır.

            Genellikle şebeke suları kireçlidir. Bu nedenle peteklerin iç yüzeyi zaman içerisinde kireç kaplamaya başlayacaktır. Peteklerin ısınmasının önündeki en büyük engel bu kireç tabakaları olacaktır. Yaptığımız bakımlar ile cihazınız sıfır cihaz ayarında çalışmaktadır. Bu şekilde enerji tasarrufu ve performans artışı elde etmeniz söz konusu olacaktır. Cihazlarınız için sunduğumuz yerinde bakım çalışmaları ile de cihazınızın kullanılmamasından kaynaklanabilecek herhangi bir sorun iler karşılamanız söz konusu değildir. Arıza durumlarında da Ümraniye Kombi Servisi hizmetleri ile araçlarınızın bakım ve onarım ihtiyaçları karşılanmaktadır. Yedek parça ihtiyaçları olduğu durumlarda ise orijinal parçalar kullanılarak cihazınızın aynı çalışma kalitesi ile devam etmesi sağlanıyor. Tüm servis işlemleri, parça takma dahil cihaz sahibinin onayı alındıktan sonra yapılmaktadır. Kombiler doğalgaz ile çalışan cihazlardır. Bu nedenle kanunen sertifikası olmayan teknik ekiplerin bakım yapması yasaklanmıştır. Bu nedenle tüm teknik çalışmalarınızda sertifikalı ve tecrübeli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kombi Bakımı

            Garantili ve hızlı çözümler sunan Ümraniye Kombi Servisi hizmetlerimiz ile cihazlarınızın periyodik bakımlarını güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Kombiler doğalgaz ile çalışan cihazlar olduğu için dikkatli kullanılmalı ve oluşan sorunlarda anında profesyonel yardımlar alınmalıdır. Özellikle bakımsız kalan cihazların bu şekilde kullanılmaya devam edilmesi çok önemli riskler ortaya çıkaracaktır. Olası arıza durumları, gaz kaçakları tespit edilmemesi can ve mal güvenliği açısından çok önemli bir tehdit olacaktır. Kombinizin marka ve modeli ne olursa olsun bakımları yapılmaktadır.

            Sağlıklı bir çalışma verimi elde edebilmek adına periyodik bakımların aksatılmaması gereklidir. Kirlenmeler ve aşınmalar sonucunda cihazların tıkanıklıklar yaşaması ve performans düşüklüğü meydana çıkarması mümkündür. Bakımı yapılmayan cihazların sürekli sorunlar oluşturması mümkündür. Bu sorunlara önceden müdahale edilmesi için yılda bir kez uzman bir destek almak cihazınızın yıpranmasının da önüne geçecektir. Bu nedenle uzman teknik Ümraniye Kombi Servisi hizmetlerimizden 7*24 günün her saatinde taleplerde bulunabilirsiniz.

            Kombilerin normal şartlar altında kullanım süresi 15 yıldır. Düzenli bakımlar ile bu süre uzatılabilir ya da tam tersine bakımsız kalındığında bu sürenin kısalması da mümkündür. Bakımı düzenli yapılan kombinin her anlamda tasarruf sağlaması söz konusudur. Bu da kullanıcılar için yüksek verim alınabilmesi için gerekli bir kullanımdır. Yüksek gelen faturalarınızın ana sebebi kombi bakımının yapılmaması olmaktadır. Bir yıllık çalışma yükünden bakımlar sırasında temizlenen kombiler, sıfır cihaz kalitesinde çalışmaya devam edecektir.

Kombi Arızaları

            Evlerimizin demirbaşları arasında yer alan kombilerin arızları durumlarında, yaşam konforunuzun düşmesi söz konusudur. Özellikle küçük çocukları olanlar için ısınma sorunu hastalıklara davetiye çıkaracak çok önemli bir soruna dönüşebilir. Kombinizin çalışma düzenini çok iyi bir şekilde bilmeniz gereklidir. Örneğin, kombilerde su olmadığında basınç düşer. Devre suyu bittiğinde çalışmayabilir. Bu nedenle devre basıncının 1,5 ve 2 bar arasında olması cihazınızın sistematik bir şekilde çalışması adına çok önemlidir. Cihazınızın çalışmama sebepleri arasında sigortası atmış olabilir, gaz sağlayan vana kapalı ya da gaz almıyorken çalıştırılması durumunda ikaz verebilir. Yaz ve kış konum anahtarı doğru konumda olmayabilir. Bu durumlarda gerekli kontrolleri yaptığınızda hala sorunlarınız devam ediyorsa Ümraniye Kombi Servisi hizmetlerimiz içerisinden taleplerde bulunabilirsiniz.

            Kombiniz çalıştığı halde ısıtmıyor, patlamalı yanıyor, su açıldığında petekler çok fazla ısınıyor, su kaçırıyor, ses yapıyor gibi pek çok sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlarda karşılaştığınızda cihazlarınızda belirli sorunların olması muhtemeldir. Bu durumlarda mutlaka çözüm odaklı servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Petek Temizliği

            Pek çok kimsenin ortak sorunları arasında peteklerinde üst kısımlarında ısınma olmasına karşılık alt kısımlarında ısınma olmaması yer alıyor. Cihazlarda yer alan şebeke suyu zaman içerisinde tesisat içerisinde tortular oluşturur. Bu tortular peteklerde alt kısımlara çökerek petekler içinde devir daim etmesi gereken suyun hareket etmesini önlemektedir. Bu da daha fazla doğalgaz enerjisi elde edilmesini sağlıyor. Her aşama birbiri ile doğru orantılı olarak attığında faturalarınızda yüksek meblağlarda oranlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle Ümraniye Kombi Servisi hizmetlerimiz içerisindeki petek temizleme çalışmalarımızı tercih edebilirsiniz. Kullandığımız doğru kimyasal ilaçlamalar sayesinde peteklerinizin tamamen temizlenmesi söz konusudur. Bazı durumlarda bu işlemler birkaç kez tekrarlanarak tamamen temizlenmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde ısı veriminin kontrolünün yapılması ile bakım hizmeti verim alındığında ancak tamamlanıyor.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?           

            İşini titizlikle yapan ekiplerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmektedir. Bu şekilde cihazlarınızın uzun ömürlü ve verimli bir şekilde kullanılabilmesi amacı ile sunulan Ümraniye Kombi Arıza hizmetlerimiz her aşamada tasarruf sağlayacak ekonomik çalışmalar olacaktır. Farklı marka ve modellerdeki cihazlarınızda en hızlı şekilde arıza tespiti yapılmakta ve bu şekilde kombilerinizin çalışmamasının önüne geçilmektedir. Arıza durumlarını ciddiye alarak sebebini bulamadığınızda anında teknik destek ekiplerimizden hizmetler aldığınızda cihazınızın aşınmasının önüne geçebileceksiniz. Bu çalışmalarımız kombinizin sıfır cihaz ayarında çalışmasını sağlayacaktır. En ciddi arıza durumlarında bile orijinal yedek parça kullanımları ile cihazlarınızın yenilenmesi sağlanacaktır. Aşınma durumları oluşmayacağı için cihazınızdan aldığınız verimin düşmesi de mümkün olmayacaktır.

Tüm Ümraniye Mahallelerine Servis Kolaylığı

            Ümraniye oldukça geniş bir ilçe olmasına karşılık Hekimbaşından Esenkent’e kadar pratik, hızlı ve güvenilir servis imkânları sağlayan Ümraniye Kombi Servisi hizmetlerimiz 7*24 sunmaktayız. Hizmet taleplerinizi online ya da telefonlar ile çağrı merkezlerimize ulaştırdığınızda anında hizmetlerimiz kapınıza gelecektir. Bakım, onarım, petek temizliği gibi tüm hizmet taleplerinize yerinde müdahale sağlanmakta ve bu şekilde cihazlarınızın sorunlarının anında çözülmesi elde edilmektedir. Kombinizin parça değişimi söz konusu olduğunda anında orijinal parçalar ile değişimler söz konusudur. Orijinal parça kullanımı cihazların sıfır cihaz ayarında çalışmaya devam etmesini sağlayacaktır. Bu şekilde verim alanında herhangi bir değişiklik söz konusu olmayacaktır. Kombi servisi kapsamında ihtiyaçlarınıza birebir destekler verilmektedir. Birbirinden farklı marka ve modellerdeki cihazlarınızın acil durumlarında da en hızlı bir şekilde ekiplerimizin adreslerinize ulaşması söz konusudur.

            Bakım, onarım, acil servis, petek temizliği gibi kombiniz ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda Ümraniye Kombi Tamiri hizmetlerimiz ile cihazlarınızdan aldığınız performansın süreklilik sağlaması yönünde titiz ve planlı olarak çalışmalar yürütmekteyiz. Cihazlarınızın verimli çalışması için garantili bir şekilde hizmetler sunulmakta ve bu şekilde yaşam konforunuzun aralıksız sürmesi sağlanmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın