0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Topkapı Kombi Servisi

721 kez okundu

Topkapı Kombi Servisi

Bacalı hermetik kombi çeşitleri için marke ve model farkı olmaksızın kombi bakım- servis destek hizmetini alabilirsiniz. İstanbul Topkapı kombi bakımı ile kış öncesinde senelik kontrolleri yaptırabilir, meydana gelen tesisat ve cihaz sorunlarında yardım alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti kapsamında, Topkapı kombi petek temizliği ve diğer sorunların hepsi için profesyonel hizmet avantajını sağlayabilirsiniz.

Kombi Hakkında Pratik Bilgiler

Kombiler hakkında bazı detaylardan bahsetmekte yarar var:

·       Kullanım sırasından istenen ayarda, kısık ya da yüksek derecede uzun süre çalışabilir. Sanılanın aksine çok kısık derecede kullanmak sorun yaratmaz.

·       Sadece bacalı kombiler için baca temizleme işlemi yapılır. Açık yanma odası olmadığı için hermetik bacalarda temizliğe gerek kalmaz. Sadece bir hava akım borusuna ihtiyaç vardır.

·       Yılda en az bir kere Topkapı kombi tamiri   ve bakımı için hizmet alınması önerilir. Kombi dayanıklılığının artması açısından kritik öneme sahiptir.

·       Kombiler kış aylarında devamlı çalıştığı için düşük ısı ayarında kullanılmalıdır.

·       İdeal su basıncı dengesi 1,5 bardır.

·       Telefonla Topkapı kombi servisi başvurusu yapmanız ve yönlendirmelere uymanız akabinde hala sorun yoksa, bilinçsiz müdahale yapılmadan servisin oraya gelmesi beklenir. Büyük kazaların önlenmesi için önemli bir konudur

·       Radyatörlerin çok kötü performansla ısıttığını düşünüyorsanız temizlik zamanı geldiğinin işareti olabilir. Dengesiz bir ısıtma varsa, suyun iyi devir yapamamasıyla ilgilidir.

·       Peteklerdeki havayı kendiniz almak istiyorsanız, yavaşça yan üst kısımdaki bölüm açılır ve su gelene kadar beklenir.  

 Bakım Hizmeti Kapsamı

Kış aylarına girmeden ya da yeni başlayan zamanlarda Topkapı kombi arıza bakım ile şu hizmetlerden yararlanabilirsiniz: Brülör temizliği atık gaz fanı temizliği, ateşleme sorunları, tortuların giderilmesi yanma elektrotları kontrolü, temizlik işlemi, filtrelerdeki tıkanıklıkların giderilmesi şeklinde sıralanabilir. Ekstra taleplerinizi firma yetkililerine iletebilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın