0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Tophane Kombi Servisi

458 kez okundu

Tophane Kombi Servisi

İstanbul’da geniş bir hizmet bölgesinde faaliyet gösteren kombi servis firmamız alanında uzmandır. Tecrübeli ve kaliteli bir ekip ile hizmetlerine devam eden Tophane kombi servisi firmamız tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Kombinizin her türlü servis ihtiyacı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kombi keşif, montaj, bakım, tamir ve yedek parça ihtiyaçlarınızda bizi tercih edebilirsiniz.

Kombi servis hizmetleri son derece önemli bir hizmettir. Piyasada çok sayıda bu hizmeti verse de, işin uzmanı olan kaliteli servis firması sayısı azdır. Biz Tophane kombi bakımı ve diğer kombi servis ihtiyaçlarında bir numarayız. Kombinizin bakımı her anlamda çok önemlidir. Teknolojik anlamda hassas yapıda olan kombi cihazlarınızın bakımı uzman servis firmaları tarafından yapılmalıdır. Cihazınızın yüksek performansla çalışması, daha az elektrik ve doğalgaz tüketmesi için yılda en az bir defa kombi bakımı yaptırmanız şarttır. Biz de yılın 365 günü 7/24 mhizmet anlayışı ile kombi bakımlarınızı titizlikle yerine getiriyoruz. Sorunsuz ve kaliteli kombi bakımı için tek yapmanız gereken bizi aramak olmalıdır.

Kombiler zamanla arıza yapabilmekte ve tamir ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir. Aynı şekilde kombi bakımı gibi kombi tamirini de güvenilir firmalara yaptırmanız gerekmektedir. Biz Tophane kombi tamiri hizmeti veren uzman bir firmayız. Marka ve model farkı olmaksızın tüm cihazlarınızın tamir işlemlerini yapıyoruz. Kombi tamirleri için sizden gelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendiriyoruz. Firmamız uzman teknik personellerini hemen adresinize yönlendirmektedir. Size ve çevrenize saygılı olan teknik personellerimiz kombi cihazınızın arızasını tespit etmektedir. Genel olarak kombi arızaları yerinde çözümlenmektedir. Ciddi ve büyük arızalarda sizin de onayınız dahilinde cihaz sökülerek servisimizde tamir edilmektedir.

Firmamız aynı zamanda petek temizleme hizmeti de sağlamaktadır. İhtiyacınız olan Tophane petek temizleme hizmeti için bizi aramanız yeterli olacaktır. Kış boyu yüksek kalitede ısı konforu elde edebilmek için yılda en az bir kez petek temizliği yaptırmanız şarttır. Kombi cihazınızın yüksek performansla çalışması, daha az enerji tüketmesi ve evinizin en iyi ısı konforuna ulaşması için siz de firmamızdan petek temizleme hizmeti talep edebilirsiniz.

 

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın