0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Teşvikiye Kombi Servisi

718 kez okundu

Teşvikiye Kombi Servisi

Teşvikiye bölgesinde uzun süredir başarılı ve güvenilir bir şekilde hizmet veren Teşvikiye kombi servisi sayesinde kombilerinizdeki yaşanan sorunlarda korkmanıza gerek yok. Kombinizle ilgili yaşadığınız sorun ne olursa olsun servisimiz hızlı bir şekilde probleminizi yerinde çözüme kavuşturmaktadır.

Kombi Montajı Önemli

Yeni bir eve taşındığınızda veya yeni bir kombi satın aldığınızda bu kombinin düzgün bir şekilde montajının yapılması çok önemlidir. Aksi halde doğalgaz kaçağı gibi riskli durumlarla bile karşılaşmanız olasıdır. Bu nedenle kombinizin uzman kişiler tarafından montajının yapılması gerekmektedir. Sağlam bir montaj için firmamızdan Teşvikiye kombi bakımı hizmeti almanız yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz montaj işlemini olması gerektiği gibi gerçekleştirerek kombinizi uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Kombinin Gürültülü Çalışması Normal midir?

Kombiler ateşleme yaptığı esnada bir miktar gürültü çıkarabilmektedir. Bu durum normal karşılanmaktadır ancak kombi aşırı derece ve sürekli olarak gürültülü çalışıyorsa kombinin fanlarıyla alakalı bir sıkıntı olması muhtemeldir. Bu durumda Teşvikiye kombi arıza hizmeti alabilmeniz için bir telefonla servisimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Arızaya gerekli müdahale gerçekleştirilerek kombinizin sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanacaktır.

Kombi Kullanmak Riskli midir?

Kombi, kurallara uygun bir şekilde kullanıldığında en güvenilir ısınma ve sıcak su temin etmek için kullanılan cihazlardan biridir. Kombinizin düzenli bakımlarını yaptırdığınızda ve arıza durumunda Teşvikiye kombi tamiri sayesinde bu arızaların giderilmesini sağladığınız sürece kombi kullanmanın herhangi bir riskinin olmadığını söyleyebiliriz.

Peteklerinizin Temizliğini Yaptırdınız mı?

Kombi kullanımında bir diğer önemli nokta da peteklerin temizliğidir. Aslında çok önemli bir konu olan petek temizliği, çoğu kullanıcı tarafından ihmal edilmektedir. Kombinizin daha sağlıklı çalışabilmesi için mutlaka senede bir defa Teşvikiye kombi petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın