0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Taşlıtarla Kombi Servisi

386 kez okundu

Taşlıtarla Kombi Servisi

Taşlıtarla kombi servis hizmetleri sunan firmamız kaliteli, sorunsuz ve güvenilir hizmetleriyle ön plana çıkmış durumdadır. İhtiyacınız olan Taşlıtarla kombi servisi için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Kombi servis firmamız yaz kış demeden 7/24 üzerinden hizmetlerini devam ettirmektedir. Kısa sürede kendini geliştirerek geniş bir hizmet alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Hizmetlerimiz arasında kombi montajı, bakımı ve arızaları bulunmaktadır. Bunun yanında kombi seçimi noktasında da her türlü teknik bilgi desteğini müşterilerimize sağlıyoruz.

Kombi servis hizmetlerinde kombi bakımı önemli bir yer kaplamaktadır. Firmamız da Taşlıtarla kombi bakımı ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. Kombi bakımı kapsamında cihazınızın tüm parçaları kontrol edilmektedir. Filtreler değiştirilmekte ve tıkanan gözenekler hava ile temizlenmektedir. Bunun dışında eskiyen ya da yıpranmış olan parçalar da değiştirilmektedir. Kombi bakımı sırasında cihazın genel temizliği de özenle yapılmaktadır. Olası riskli durumlar da bu esnada kontrol edilmektedir. Kombi bakımı yaptırarak daha yüksek verim elde edebilir ve aynı zamanda kış boyu düşük enerji sarf edebilirsiniz.

Kombi cihazları belli nedenlerden dolayı zaman içerisinde arıza çıkarabilmektedir. Bu tür arızalarda uzman servis firmasına ihtiyacınız olacaktır. Biz de Taşlıtarla kombi tamiri hizmetleriyle müşterilerimizin sorunlarını gidermeye devam ediyoruz. Kombi cihazlarında ortaya çıkan tüm arızaların çözümü servis firmamızdır. Markası ve modeli ne olursa olsun tüm arızaların çözümü noktasında teknisyenlerimzi gerekli bilgiye sahiptir. Alanında uzman olan teknik servis personellerimiz arızalarınızı yerinde tespit etmektedir. Ufak çaplı olan tüm arızalar yine yerinde tamir edilmektedir. Yedek parça değişimi gerektiren arıza durumlarında da firmamız gerekli tedariği sorunsuz bir şekilde sağlamaktadır.

Bizim gibi firmaların vermiş olduğu hizmetlerden biri de petek temizleme hizmetidir. Son derece önemli ve gerekli olan bu hizmetler uzman firmalardan tarafından sağlanmalıdır. Biz de Taşlıtarla petek temizleme hizmetlerinde lider firmalardan biri konumundayız. Petek temizliği kullanım ömrü, ısı konforu ve enerji tasarrufu açısından son derece önemlidir. Temizliği yapılmayan peteklerin içerisinde çeşitli pislikler olabilmektedir. Bu da sıcak su dolaşımını zor hale getirmektedir. Sıcak suyun zor dolaşması da hem ısı konforunu düşürmekte, hem de daha çok enerji tüketmenize neden olmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın