0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Taşkasap Kombi Servisi

365 kez okundu

Taşkasap Kombi Servisi

Alınacak kombinin marka ve özelliklerinden önce servis kalitesine bakılmalıdır. Kombi ne kadar özellikli olursa olsun yaşanabilecek her türlü durum karşısında öne müdahale edecek ekibin sahip olduğu kalite önemlidir. Paralarının değerini bilen ve kalitenin yüksek ödemeler ile alınamayacağının farkında olanlar Taşkasap kombi servisi ekibimize kombilerini teslim etmektedir. Ekibimiz sahip olduğu donanım sayesinde her türlü sorunun üstesinden kısa sürede gelmektedir. Ekip bünyesinde özellikle çağrı merkezlerinde görevli olan elamanlarımız kombilerin sorunlarını öğrenmekte ve kullanıcılara yapmaları gerekenler hakkında bilgi vermektedir.

Kombilerin sık sık arızalanması ve ilk günkü performanslarını kaybetmemeleri adına gerekli olan düzenli bakımı kombi sahiplerine anlatan Taşkasap kombi servisi ekibimiz bakımlar için belirlenen zamanlar yaklaştığında müşterilerini arayarak hatırlatmaktadır. Belirlenen günlerde kombi sahiplerinin evde olması ve bakımların gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bakımlarını düzenli olarak yaptıran kombi sahipleri almış oldukları verimler karşısında düzenli olarak yıllarca bakımlarını yaptırmaya devam etmektedirler. Bu sayede ileride büyük arızalara neden olacak sorunlarda bakımlarda fark edilmekte olup büyümeden hemen çözüme ulaştırılmaktadır.

Kombilerin karşılaştığı arızalara verilen kodlar ve karşılığında bulunan çözümler kombi sahiplerinin işini kolaylaştırmış durumdadır. En çok görülen sorunlar arsında ateşleme problemi, basınç düşüklüğü, peteklerin az ısıtması ya da artık hiç ısıtmıyor olması yer almaktadır. Kimi sorun kolay çözümlense de genel olarak tüm sorunlar profesyonellik gerektirmektedir. Kombileri tanımayan servis sorunları anlamayacak ya da sorunlara gereksiz müdahale ederek büyümelerine neden olacaktır. Oysaki biz Taşkasap kombi tamiri tüm arıza nedenlerine doğru çözümler sunmaktayız.

Mekânların her alanına monte edilen peteklerin ısının doğru şekilde yayılması adına önemi bulunmaktadır. Eğer peteklerden birinin ısınmaması ya da düşük verimde olması diğer petekleri de etkileyecektir. Özellikle de yanmayan peteklerin olduğu kısımlardan gelecek soğuk ile kombi daha fazla çalışma ihtiyacı duyacaktır. Peteklerin her birinin eşit şekilde ısınması ve mekânları en iyi şekilde ısıtmaları adına temizliğinin yapılması gerekmektedir. Petek temizliği konusunda da en az kombi bakımı kadar müşterilerini uyaran Taşkasap petek temizleme müşterilerinin kombilerinden arzu ettikleri verimi almalarını ve kışı rahat geçirmeleri için elinden geleni yapmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın