0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Talimhane kombi servisi

439 kez okundu

Kombinizin İhtiyaç Duyduğu Hizmet Kapınızda!

Kombiler hayatımızı kurtaran cihazların başında gelir. özellikle ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı anında karşılayan bu cihazlar ülkemiz genelinde birçok noktada tercih edilmektedir. Talimhane kombi servisi kapsamında faaliyet gösteren firmamız tüm yıl boyunca çalışan kombinizin bakım, arıza, tamir ve yedek parça işlerini yapmaktadır. Kombiler kullanımdan kaynaklı zaman zaman performansları düşen cihazlardır. Bu durumun yaşanmaması için bakımlarının düzenli yapılması gerekir. Firma olarak kombi servisi konusunda deneyimli ve bilgili çalışanlarımız ile size hızlı ve güvenli bir kombi servisi sunmaktayız.

Kombi bakımları her yıl en az bir en fazla iki defa yapılması gerekir. yapılmadığı takdirde kombiniz ansızın arıza vererek sizi mağdur edebilir. Talimhane kombi bakımı hizmetlerimiz ile sorunsuz bir kış süreci geçirmenize de olanak sağlıyoruz.  Geniş hizmet ağımız ile kombinizin ilgili olduğu her parçanın bakım ve değişimini yapmaktayız. Bazı firmalar sizi zora koşarken biz firma olarak her türlü değişim durumunda sizin onayınıza ihtiyaç duyarız. Bakım sırasında kombinizin elektronik kısımlarını, hava filtrelerini, petekleri detaylı bir şekilde bakıma sokarız.

Kombi tamirleri kombi kullanan her kullanıcının dikkat etmesi gerektiği bir durumdur. Kombi tamiri sırasında birçok firma orijinal parça yerine muadil parça tercih ederek kombinizin çalışma performansını düşürmektedir. Talimhane kombi tamiri kapsamında faaliyet gösteren firmamız ise değişmesi gereken her parçayı orijinal fabrika çıkışlı parçalar ile değiştirerek performansını yükseltmeyi hedefler. Firmamız değişimin yerinde mümkün olmayacağı durumlarda kombinizin hızlı teslimatı için çalışır. Kombi arızaları ciddi bir boyuttadır. Gaz kaçağı, aniden kombi bozulmaları veya bozulduğunu hissetmediğiniz kombi ciddi can ve mal kayıplarına neden olabilir. Bu yüzden kombinizin arızalanmaması için bakımlarını ihmal etmemeniz gerekir.

Firmamız geniş hizmet ağı sayesinde birçok noktaya ulaşarak kombiniz ile ilgili sorunlarınızı gidermeyi hedefler. Talimhane petek temizleme, arıza ve bakım gibi birçok farklı alanda faaliyet göstermektedir. Kombi arızalarına ekonomik çözümler sunan firmamız sektörün bilinen ve tercih edilen firmasıdır. Yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz müşterilerimizi memnun etmek firma vizyonumuz arasındadır. firmamız hizmetleri hakkında detaylı bilgi için arayabilir, aklınızdaki soruları yetkili birimimize sorabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın