0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Tahtakale kombi servisi

567 kez okundu

Kombi Servisinde Bir Numara

İnsanlar ısınmanın ekonomik ve kolay yolu olan kombiler ile ısınmayı tercih ederler. Sobalı veya farklı ısınma türleri ya bölgesel olacak ya da ekonominizi sarsacak niteliklerde olacaktır. Kombileriniz de sorun yaşayın veya yaşamayın mutlaka belirli aralıklarla Tahtakale kombi servisi hizmetimizden yararlanmalısınız. Hizmetimiz bizi aradığınız andan itibaren başlar. Öncesinde kombinizler ilgili birkaç detay sorarak adresinize böylelikle hazırlıklı olarak ulaşım sağlamış oluruz. Tüm İstanbul ili ve Tahtakale’de kesintisiz bir kombi servis hizmetini aynı gün içerisinde veren firmamızla artık gözünüz arkada kalmayacak.

Tüm kombi markaları hakkında gereken bilgi birikimine sahip ekibimiz ayrıca Tahtakale kombi bakımı içinde direk arayabileceğiniz firmadır. Firmamız kombi tesisatı ve tüm kombi bakımı için sizlere tüm teknik bilgilerini kullanarak profesyonel bir hizmet içeriği sunmaktadır. Kombinizin yeni eski olması fark etmeksizin bakımını başarılı bir şekilde yerine getiren çalışanlarımız, kombinizden ilk günkü performansı almanızı sağlayacaktır. Kombi bakımı için kullandığımız tüm malzemeler kalite standartlarına uygundur. Ayrıca kombilerinizin bakımı gerçekleştirildiğinde artık düşük faturalar ile bütçeniz rahatlayacaktır.

Evlerinizde en hassas beyaz eşyalar arasında olan kombilerinde yaşadığınız sorunlarda mutlaka firmamıza ulaşmalısınız. Kombi sorunlarını görmezden geldiğinizde ve geç müdahale ettiğinizde maalesef büyük maddi kayıplara girebilirsiniz. Firmamız Tahtakale kombi tamiri hizmetimizde de yine kombinize yerinde, aynı gün içerisinde müdahale ederek daha fazla mağdur durumda olmamanız için elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyar. Ekibimizle birlikte bir bütün halinde hareket ederek, kombilerinizin kısa süre içerisinde çalışır duruma getirmekteyiz.

Halk arasında petek temizleme denilince, yazdan kış aylarına geçişte peteklerde biriken havayı, kirli suyu aldırmak akla gelmektedir. Fakat petek temizliği yalnızca bundan ibaret değildir. Sizlere tüm teknik bilgileri ile Tahtakale petek temizleme hizmeti sunan firmamızın avantajlarından bahsetmek isterim. Yılda ev tipi kombiler için 2 kez yaptırmanız gereken petek temizliğinde firmamızı tercih ederek indirimli fiyatlandırmalardan yararlanabilmeniz mümkün olacaktır. Tüm kombi bakım, petek temizliği, kombi tamiri, kombi montajı ve kombi yer değiştirmesi hakkında deneyimleri ile size hizmet veren firmamıza bir telefonla ulaşabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın