0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Sütlüce Kombi Servisi

802 kez okundu

Sütlüce Kombi Servisi

Kombi hayatın kolaylaşmasına büyük katkı sağlayan bir cihazdır. Aynı anda 3 farklı işlevi yerine getirir ve tek bir cihazla ayrı ayrı para saçmadan kullanım avantajı sağlar. Üstelik tasarruf sağlamanız için de kısık kullanım ve izolasyon gibi avantajları vardır. Bacalı, hermetik gibi sık kullanılan kombi çeşitlerinde farklı nedenlere bağlı oalrak sorunlar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda Sütlüce kombi bakımı hizmeti ile istediğiniz sonuca kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Kombinin Çalışmaması

En sık rastlanan sorunlardan birisi kombilerin çalışmamasıdır. Bu sorunun temelinde birçok neden olabilmektedir. Örneğin elektrik enerjisinde sorun olması, gaz vanasının kapalı konumda olması, ateşleme yapmaması gibi nedenler görülebilir. Sorunların çözüm için öncelikle elektrik durumunu kontrol ederek çözüme ulaşmaya çalışınız. Sorun devam ediyorsa da Sütlüce Kombi tamiri görevlileriyle temasa geçerek yönlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Sorun basitse kısa sürede yönlendirmeyle hallolacaktır. Ancak karmaşık bir nedenden dolayı çalışmama durumu varsa da Sütlüce Kombi arıza ekipleri size gelerek sorunu çözeceklerdir.

Kombi Servisi Ne Yapar?

Öncelikle siz Sütlüce kombi servisi görevlilerini ararsınız ve sorun olduğunu söylersiniz. Sonrasında olası nedenlere göre size başta basit bir yönlendirme yapılır.  Parça değişimi, tesisat problemleri, radyatör boru sorunları gibi hallerde evinizde gelinir ve sorun çözüme ulaştırılır. Yani servisin hedefi size kısa sürede memnun kalacağınız sonuçlar vermektir.

Yıllık Bakımın Önemi

Yıllık bakım yapılması, sonradan sorun çıkmaması, büyük paralar vermemeniz, cihazı ya da içinde parçaları değiştirmek zorunda kalmamanız ve kombinin verimini artırabilmek gibi nedenlerle son derece önemli bir konudur. Her sene özellikle kış başlamadan önce petek havasının boşaltılması, cihazın verimlilik kontrolü gibi detaylara bakılarak önlemler alınır.  Kombi ömrünün uzaması için Sütlüce Kombi petek temizliği ve yıllık bakım kritik öneme sahiptir.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın