0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Sulukule kombi servisi

489 kez okundu

Sulukule Kombi Servisimiz

Isınmanın en tasarruflu yolu en kolay yolu olarak tercih edilen kombiler kesintisiz işlevleri ile sizlere hizmet vermektedirler. Sizlere yılın her günü, günün her saati talepleriniz karşısında kesintisiz hizmet veren kombilerinizde yaşanan aksaklıklarda hemen Sulukule kombi servisi firmamıza ulaşabilirsiniz. Birbirinden değerli ve birbirinden uzman çalışanlarımız ile sizlere kusursuz bir kombi servisi hizmeti vermekten gurur duyarız. Mesleki yeterlilik bilgimizi almış olduğumuz sertifikalarla sizlere kanıtlayabiliriz. Her bir çalışanımız tüm kombi markaları hakkında bilgiye sahiptir. Kombinizin markası ne olursa olsun ekonomik çözümler üreterek kombilerinizi ilk günkü gibi çalışır hale getirmekteyiz.

Kombi servisi haricinde sıklıkla almanız gereken bir diğer hizmet alanı ise  Sulukule kombi bakımı hizmetidir. Sizlere sunmuş olduğumuz kombi bakım işleminde öncelikle kombinizin markasına göre araç ve gereçlerimizle hazır olarak adresinizde oluruz. Her kombi markası farklı tesisata sahip olduğu için bakım sırasında da dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bu noktaların hiç birini atlamadan ve en önemlisi de etrafa zarar vermeden bir kombi bakım hizmetini sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Kombi bakımı ve sonrasında kombinizi çalıştırarak sorun olup olmadığını da kontrol etmekteyiz.

Bakım işlemlerini de başarıyla yerine getiren ekibimiz bakım sırasında kombinizi kontrollerden geçirdiği için sorun olup olmadığını belirlerler. Eğer kombinizde büyük sorunlara rastlandıysa   Sulukule kombi tamiri hizmetimiz devreye girer. Sorun daha çok büyümeden müdahale etme şansını elde ederler. Çalışanlarımız en kısa zamanda yerinde müdahale ile kombinizden tam verim almanızı sağlayacaklardır. Artık yüksek gelen faturalardan da kurtulup arkanıza yaslanıp rahat bir nefes almanızın vakti geldi de geçiyor bile! Kombinize profesyonel ve teknik bilgileri ile tamirini gerçekleştiren ekibimiz aynı zamanda bu işlemi garantili olarak yapmaktadırlar.

Halk arasından bilinenin aksine yalnızca kötü havayı aldırmaktan ibaret olmayan petek temizleme işleminde yine başarılı Sulukule petek temizleme fırsatını yaşayabilirsiniz. Teknolojik petek temizleme araç gereçlerimiz ile peteklerinizde oluşan, kir, pas, kireç gibi sorunları anında yok etmekteyiz. Üstelik bu işlemi yılda iki kez almak zorundan olduğunuz için sizlere çok özel fiyatlandırmalar çıkarmaktayız.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın