0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Sultanbeyli Kombi Servisi

1005 kez okundu


SULTANBEYLİ KOMBİ SERVİSİ

Mekanik cihazların doğru kullanımı ve kaliteli teknik desteklerle çalışma performanslarının takip edilmesi tasarruflu ve verimli cihaz kullanımları adına çok önemlidir. Montaj hizmetlerinden başlamak üzere tüm Sultanbeyli Kombi Servisi hizmet taleplerinizde anında deneyimli ekiplerimiz ile sorunlarınızın çözümü sağlanmaktadır. Montaj alanında dikkat edilecek bazı püf noktaları ile cihazlarınızdan çok daha üst düzeyde verim alabilirsiniz. Banyo ya da mutfak alanlarına yakın şekilde konumlandırılan kombiler, ısınma alanında tasarruf sağlayacaktır.

Bakım çalışmalarımızda ise yıllık periyodik olarak bu cihazların bakımının yapılması çok önemlidir. Bu şekilde hem cihazlarınızın bir yıllık çalışma kirinden ve kirecinden kurtulmuş olur, hem de olası büyük arızalardan önce tedbir alarak küçük sorunların çözülmesi sağlanabilir. Bakım çalışmalarından A’dan Z’ye taranan cihazlarınızın tamamen sıfır kalitesinde bir çalışma verimi elde etmesi söz konusu olacaktır. Bazı durumlarda acil kombi servisi desteği gerekli olabilir. Özellikle gaz sızıntıları söz konusu olduğunda Sultanbeyli Kombi Servisi hizmetleri kapsamında ekiplerimiz çok hızlı bir şekilde adresinizde olacaktır. Farklı marka ve model cihazlarınızın en kısa sürede tamiri söz konusu olmaktadır. Alanında uzmanlaşan teknik destek ekiplerimizin cihazlarınızın uzun süre kapalı kalmasına izin vermeyecektir.

Kalıcı ve hızlı çözümlerle servis taleplerinize yanıtlar sunulmaktadır. Bu şekilde bakım ve tamir hizmetlerimizin yanında petek temizliği talepleriniz içinde Sultanbeyli Kombi Servisi taleplerinde bulunabilirsiniz. Deneyimli kombi uzmanları ile cihazlarınızın sıfır ayarında çalışması için destekler sunulmaktadır. Bakım çalışmalarına çok fazla önem vermekteyiz. Bu çalışmalarımız ile cihazlarınızın ömrü uzayacaktır. Isınma alanında da çok daha yüksek performanslar elde edebileceğiniz gibi enerji harcaması durumunda da çok fazla tasarruf elde edilmesi söz konusu olmaktadır. Bu alanda kombilerinizin firmamız tam bir çözüm merkezi olarak hizmetler sunmakta ve müşteri memnuniyeti esası ile kaliteli destekler verilmektedir.

Kombi Servisi

Kışın ısınma, 4 mevsim ocak ve sıcak su ihtiyaçlarımız için kullandığımız kombilerimizin alanında uzman teknik ekiplerimiz tarafından verimli çalışma temposunun sürdürülmesi hedeflenmektedir. Montajından itibaren doğru bir şekilde kullanılan kombilerin, bakımlarının düzenli yapılması ile ciddi arızalarla karşılaşma olasılığı azalmaktadır. Bakım, onarım, petek ve tesisatlar üzerindeki sorunlara anında müdahale eden Sultanbeyli Kombi Servisi hizmetlerimiz cihazlarınızdan uzun yıllar aynı kaliteyi elde etmenizi sağlayacaktır.

Cihazlarınızın çalışma sürecini çok iyi bir şekilde takip etmek avantaj sağlayacaktır. Su akıtması, sesli çalışması, patlamalı yanması gibi pek çok arıza ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumlar genellikle düzenli bakımları yapılmayan kombilerde daha fazla rastlanıyor. Farkına varılamayan kombi kaçakları ve arızalarının çok büyük can ve mal kayıplarına neden olduğu bilinmektedir. Bu nedenle öncelikle kombi bakımını ihmal etmemeli, sonrasında cihazınızı doğru kullanmalı ve çalışma sistemini çok iyi bir şekilde takip etmelisiniz.

Kombi Tamiri

Sağlıklı çalışan bir kombinin ömrü on beş yıl olmaktadır. Bu süre içerisinde periyodik bakımları aksatılmadığında daha uzun süre kullanımı söz konusu olabilir. Kullanım süresi boyunca da herhangi bir arıza durumu ile karşılaşma riskiniz minimum düzeylere inebilir. Alanında uzman personellerimiz farklı marka ve modellerdeki kombilerinizin ihtiyaçlarını giderebilmek adına gerekli eğitimler alınmaktadır. Ve değişen modellerdeki sorunlara profesyonel bir şekilde müdahale etmek söz konusu olmaktadır. Arızalı bir kombi evlerinizin tüm konforunu da beraberinde sekteye uğratır. Bu nedenle bakımlarını aksatmamalı ve arıza durumlarında Sultanbeyli Kombi Servisi hizmetlerimiz içerisinden destekler almanız gerekli olmaktadır.

Acil Kombi Servisi

Doğalgaz ucuz ve verimli bir yakıt türü olsa da kaçak durumlarında hissedilmediği için çok tehlikeli sonuçlar oluşturabilir. Kombilerinizde kullandığınız doğalgaz, konfor sağlamakta ancak cihazların arıza durumlarında çeşitli tehlikeler ortaya çıkarabilmektedir. Bu arızalarla karşı karşıya kaldığınızda 7*24 arayabileceğiniz kombi servisimiz anında adresinize ulaşmaktadır. Bu şekilde riskli durumların olumsuzluklar ile sonuçlanmasının da önüne geçilmektedir. Sunulan hizmetlerde çözüm merkezi olarak hizmetler sunulmakta ve yaşadığınız mağduriyetlerin süresinin uzamasına fırsat verilmemektedir.

Bu da cihazınızın aşınmalarla ömrünün kısalması adına çok önemli bir adım olmaktadır. Sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde günün her saatinde ihtiyacınız olan kombi servisi hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Petek Temizliği

Peteklerdeki ısı farklılıkları en çok şikayet edilen kombi sorunları arasında yer alır. Kombi temizliğini sadece cihazın bakımı olarak değerlendirmemek gereklidir. Özellikle peteklerde yapılacak olan temizlik çalışmaları çok önemlidir. Kullanılan şebeke suları peteklerde kireç, çamur gibi tortulaşmaya yol açabilir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak adına petek temizliklerinin de en az iki yılda bir yapılması gereklidir. Bu alanda Sultanbeyli Kombi Servisi hizmetleri içerisinde petek temizlikleri de yapılmaktadır.

Uygun kimyasallar ile temizlenen peteklerde ısı verimi kontrol edilmektedir. Ardından ise eğer sorun var ise işlem tekrarlanmaktadır. Petek temizlikleri ile kombilerin daha az enerji harcayarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu da faturalarınıza tasarruf olarak yansıyacaktır. Kombinizin bu sebep ile hiç arıza yapmaması, hiç yapmayacağı anlamına gelmez. Düzenli çalışırken hiç ummadığınız bir arıza ile karşılaşabilir ve fatura rakamlarının arttığı kış mevsimlerinde ekstra masraflarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Bu şekilde sorunlarla karşılaşmamak adına cihazın doğru ve düzgün çalışması için bakımlarının düzenli olarak takip edilmesi daha uzun ömürlü kombi kullanımları elde etmenizi sağlayacaktır.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız?

Bilgi ve birikim alanında yılların sağladığı tecrübe ile Sultanbeyli Kombi Servisi memnuniyet odaklı çalışmalar sunmaktadır. Acil kombi servislerimiz ile de en hızlı çözümler üreten firmamız, kombinizin onarım ve bakım alanındaki tüm sorunlarında hizmetinizde olmaktadır. En acil durumlarda en hızlı çözümlerin üretilmesi söz konusu olmakta ve yapılan çalışmaların kusursuz bir şekilde sonuçlanması ile piyasa içerisinde sektörünün öncü isimleri arasında yer almaktadır.

Kombi Bakım Hizmetlerimiz

Sonbaharda ya da yaz aylarının başında kombilerin bakımlarının en az bir defa olarak yapılması gereklidir. Periyodik bakımlar yüksek performans getirecektir. Kombi servisi olarak gerekli yetki belgelerine sahip olan ekiplerimiz öncelikle bakım çalışmaları ile ilgili kombi kullanıcılarına bilgiler vermektedir. Sonrasında ise Sultanbeyli Kombi Servisi hizmetlerimiz kapsamında sıcak su ve ısıtma alanında verimlilik kontrol edilir. Hermetik bacalı kombiler için fan çalışma durumu değerlendirilir ve temizlenmektedir. Esti tip bacalarda ise kombilerin limit değerleri kontrol edilerek devam edilmektedir. Özellikle ek parça kısımlarında oluşan oksitlenmeler elden geçirilmektedir. Sonrasında ise cihazınızın kapağı açılmakta ve gerekli kontroller, temizlikler yapılarak kombi bakımının tamamlanmasını sağlamaktayız. Bakım sonrasında cihazın çalışır durumda kontrolleri yapıldıktan sonra tüm işlemler tamamlanır ve bu şekilde kullanıcılara teslim edilerek bakım çalışmaları tamamlanmaktadır.

Tüm Sultanbeyli Mahallelerine Servis Kolaylığı

Oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip olan Sultanbeyli içerisindeki tüm mahallelere servis kolaylığı sunulmaktadır. Abdurrahmangazi mahallesinden YavuzSelim mahallesine kadar her yere servis bulunmakta ve Sultanbeyli Kombi Servisi hizmetlerimizi bu güzel ilçenin her noktasına çok hızlı bir şekilde ulaştırmaktayız. En kısa süre içerisinde adresinize ulaşan ekiplerimiz arıza durumunda planlı ve programlı çalışarak anında çözüm üretmektedir. Yaşanan mağduriyetlerin en aza indirilmesi için çok hızlı bir şekilde çalışmalar sonuçlandırılmaktadır. Evlerinizin konforunun büyük ölçüde bağlı olduğu kombi cihazlarınızın bakım, onarım gibi tüm ihtiyaçları için tek çözüm merkezi olarak hizmetler sunmaktayız.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın