0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Soğanlık Kombi Servisi

443 kez okundu

Soğanlık Kombi Servisi

Eve çağırılacak olan servisin güvenli olması, güler yüzlü hizmet sunması önem teşkil etmektedir. Özellikle de büyük şehirlerde kaliteli hizmetin yanı sıra güvenilir hizmete ulaşmanın ne kadar zor olduğu bilinmektedir. Güler yüzlü ekibimiz ve hizmet kalitemiz ile disiplinli bir şekilde çalışan Soğanlık kombi servisi olarak prensiplerimizden ödün vermeden çalışmaya devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizler için önemli olmakta ve her yapmış olduğumuz iş sonrasında müşterilerimizin yüzündeki memnuniyeti görmek adına elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Alınan güzel yorumlar müşteri potansiyelindeki artışa da olumlu etkilemekte ve daha fazla alana bu özel hizmeti sunmaktayız.

 Kombi konusunda kendimizi geliştirmiş olan Soğanlık kombi bakımı hizmetlerimizde tüm kombilere yerinde hizmet sunmaktayız. Kombilerin her bir parçasını tanımakta ve sistemlerin nasıl çalıştığını en iyi şekilde bilmekteyiz. Sorunlu kombilerin sahiplerinden sorunları dinlediğimizde ise problemin nelerden kaynaklanabildiği hakkında her daim fikrimiz bulunmaktadır. Bakımlarının aksamadığı kombiler ile düzenli bakımları yapılmamış kombiler arasındaki farkları görmekte ve bu durumu kombi sahiplerine de anlatarak düzenli kombi bakıma sevk etmekteyiz

Kombilerin profesyonel ellere teslim edilmesi servis maliyetlerinin düşük olması adına önemlidir. İşinde iyi olmayan kişiler tarafından yapılan hizmetlerde kombilerdeki sorunlar çözümlenemediği gibi farklı sorunlarda ortaya çıkmaktadır. Kombilerde meydana gelen belirli arızlar bulunmaktadır. Bunlar içerisinde kombinin ısıtmaması, sıcak su gelmemesi, gaz kaçağı olması ve kombiden ses gelmesi yer almaktadır. Sorunlara Soğanlık kombi tamiri deneyimli ve tecrübeli ekip ile yapılacak müdahalelerde istenilen sonuçlara kısa sürede ulaşılacaktır

Hizmet sunduğu sektörde kendisini ispatlamış olan Soğanlık petek temizleme peteklerin her birinin aynı ısılarda olması ve mekânların ısınması adına gereken hizmeti sunmaktadır. Servisimizin petek temizliği için seçmiş olduğu etkili ve kaliteli kimyasallar kısa sürede peteklerin içerisin temizleyerek ilk günkü gibi olmasını sağlamaktadır. İçleri kirlenmiş, boruları tıkanmış, hava dolu peteklerin kombiye de zararı bulunmaktadır. Petek içerisindeki dolaşımın düzenli şekilde olmaması kombiyi de yormaktadır. Derecesi artırılmak zorunda kalan kombiler yine fazla enerji sarf edecek ve doğalgaz harcayacak olup buda iki faturanın birden artmasına neden olacaktır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın