0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Soğanlı Kombi Servisi

996 kez okundu


Soğanlı Kombi Servisi

İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunan Soğanlı Mahallesi’nde bulunan Soğanlı kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz. Kombi kullanan müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli kendimizi yeniliyor ve gelişen teknoloji ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Kombilerinizle ilgili her türlü sorun için bize 7/24 ulaşabilir, hizmet talep edebilirsiniz. Günümüzde kombi servisiyiz diye dolanan birçok dolandırıcı bulunmaktadır. Kombilerinizin sorunlarını giderememenin yanında adeta para tuzağıdırlar. Bu yüzden firma seçiminizde oldukça dikkat etmeli ve en doğru firmayı seçerek kaliteli hizmet alabilirsiniz. İşte biz tam bu anlamda biz firmamız olarak her zaman güvenilir ve uygun fiyat kalitesi ile hizmet vermeye hazırız. Bizi tercih ederek kombilerinizin tüm sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Kombi Tamiri

Soğanlı kombi tamiri firması arıyorsanız firmamız en doğru tercih olacaktır. Eğer kombiniz arızalandıysa ve ne yaptıysanız arızayı gideremediyseniz bizimle iletişime geçebilir, en uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz. Kombi tamiri öncelikle arızanın bulunması ile başlar. Arızanın nedeni bulunduktan sonra eğer evde halledilebilecek bir sorun ise hiçbir yer kirletilmeden sorun ortadan en kısa zamanda kaldırılır. Fakat sorun büyükse kombiniz özel mekânımıza götürülerek gerekli tamirler yapılır ve size en kısa sürede teslim edilir. Tamir konusunda uzman elemanlarımız ve ihtiyaç duyulan tüm araç ve gereçlerimiz mevcut olduğundan ustaca sorun ortadan kaldırılarak evinize geri getirilir ve tekrar çalışır hale getirilir. Çözülen bu sorunlar sayesinde kombinizi daha uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kombi Arızaları

Evinizde bulunan kombileriniz zaman zaman arızalanarak istediğiniz performansı göstermez. Belki çok küçük bir detay veya gerçekten büyük bir sorunla karşı karşıyasınızdır. Bunu anlamak için ise mutlaka işin ehli bir firmadan yardım almanız gerekiyor. Biz Soğanlı kombi arıza servisi olarak en ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızdayız. Kombinin sorununu en kısa sürede bularak yine en kısa sürede onarır ve yeniden kullanıma hazır hale getiririz. Profesyonel ekibimiz ve yıllara dayanan tecrübemiz ile sektörde lider konumdayız. Kombi arızaları birçok nedenden olabilir. Kombiniz patlamalı yanıyorsa, sıcak su açıldığında petekler çok ısınıyorsa, kombiniz su kaçırıyor veya akıtıyorsa, kombiden sıcak su gelmiyorsa veya kombi çalışırken ses yapıyorsa bize hemen ulaşarak arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Petek Temizliği

Kombiniz varsa ve uzun yıllar kullanmak istiyorsanız kombinizin düzenli olarak bakımını yaptırmayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Bakımı yapılmayan kombilerden verim almanız pek mümkün olmayacaktır. Özellikle petek temizliği oldukça önemli olup, kombinizden ısı elde etmeniz için gerekli en önemli parçadır. Ancak, şunu da unutmamak gerekir ki kombi bakımı ile petek temizliği çok farklıdır. Kombi bakımı kombinin düzenli çalışıp çalışmadığının kontrolüdür. Ancak, petek temizliği ısıtma sisteminin tüm borularını ve peteği de kapsayan bir temizleme işidir. Ve bu temizleme işi kabataslak olarak asla yapılamaz. Biz Soğanlı petek temizliği firması olarak peteklerinizin temizliğini en ince ayrıntısına kadar yaparak yeni alınmış gibi teslim ederiz. Petek temizleme işlemi iki aşamadan oluşmaktadır. İlk olarak peteklerin tüm tesisatların üst boru sistemleri güzelce temizlenir. Sonrasında ise, tesisat borularının alt kısımları temizlenerek temizleme işlemi sonlandırılır. Petek temizleme işlemi firmamız tarafından büyük bir titizlik ve ustalıkla yapılmaktadır. Deneyimli elemanlarımız ve uygun makine ve teçhizatımız ile en iyi şekilde petek temizliği sonlandırılmaktadır. Eğer siz de kombilerinizin peteklerini temizletmek istiyorsanız bize 7/24 ulaşabilir ve en iyi hizmeti en uygun fiyata alabilirsiniz. Üstelik bu temizlik yapılırken eviniz kesinlikle kirletilmez ve gider için tuvalet ve banyo gibi yerler tercih edilir. BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın