0212 451 44 75     0530 032 44 75
    Talep Formu
0212 451 44 75     0530 032 44 75 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Şişli Arçelik Kombi Servisi

296 kez okundu

Şişli Arçelik Kombi Servisi

Kombi servisi kombinin genel durumuna bakarak servis hizmeti sağlar. Kısa zamanda talepleri karşılanmasında yardımcı olur. Teknik bakımını donanımları yüksek ve kalite hizmet anlayışını da kombi servisi işinde eğitimli, donanımlı ve teknolojik hizmet veren çözüm odaklı personellere sahiptir. Kombi servisi her markanın yetkili servis ve teknisyenlerini barındırır. Bunlardan Şişli Arçelik kombi servisi donanımlı personel ekibine sahiptir. Evlerde, iş yerlerinde kullandığınız kombi sıcak su ihtiyacını ve ısıtma özelliğini karşılamak için üretilmiş ısıtma cihazları olarak bilinir. Kombinin ebatlarının küçük olması eski yer tipi olarak kombi ısıtıcılara göre daha az yer kaplar. Kombi çalışması sırasında herhangi motor sesi rahatsız etmemektedir.

Kombinin Tamiri Neden Yapılır?

Evlerde, iş yerlerinde kullanılan kombinin yeterli miktarda sıcak su ısıtıp, ısıtmadığının tespit edilmesi gerekir. Yeterli miktarda su ısıtmayan kombinin bakımının geldiğini gösterir.  Şişli Arçelik kombi tamiri personeline gerekli bilgiyi vermeniz yeterli olacaktır. Servis personelimiz dikkatli ve titizlikle hizmet sağlıyor. İlk etapta servis personeli kombide bulunan kirli su tahliyesi sağlanıyor. Daha sonra kombinin kapsamlı şekilde bakımı yapılıyor. Gaz ayarları kontrolü yapılarak yanma haznesi temizliği yapılarak dikkatli ve titizlikle çalışma sağlanıyor. Yeterli seviyede donanımlı personellere sahibiz. Çünkü ileride oluşabilecek problemlerin tespiti uzun sürebiliyor. Şişli’de bulunan tüm mahallelere hizmet veriyoruz.

Kombi Petek Bakımı Önemlidir?

Kış mevsimin gelmesiyle birlikte gerekli hazırlıklar yapıldı. Kalorifer temizliği ve peteklerin bakımı son derece önemli hale geldi. Genelde şehir suyunda ki değişim sebebiyle tesisatta ve peteklerde oluşan kirlilik kimyasal ilaçlar sayesinde ortadan kalkar. Kombi ve petek bakımını yaptırarak oluşan ya da oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önlemini almış olursunuz. Bu sayede daha az miktarda enerji harcayıp tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Petek temizleme sizlere ortalama en az %30 oranında tasarruf sağlamış oluyor. En önemlisi ise sağlık problemlerinin önüne geçmiş olmaktadır. Şişli Arçelik kombi petek bakımı yaptırarak kış aylarının soğuk günlerinde az ısıtan petekler daha çok kombi çalıştırmanızı ve dereceyi yükseltmenize sebep oluyor. Hem daha fazla enerji harcıyor hem de yüksek maliyetli fatura gelmiş oluyor. Bunu tamamen ortadan kaldırmak için bizlere ulaşmanız. Sizlere gereken desteği sağlayacak uzman ekibe sahibiz. Yetkili servis personelimiz bu işi en iyi yapan ekibe sahiptir.

En Son Kombi ve Petek Bakımı Ne Zaman Yaptırdınız?

Kullandığınız kombi ve petek bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Uzmanlar kombi ve petek bakımının her yıl periyodik bakımının yapılması hususunda herkesi uyarıyor. Son bahar aylarında veya yaz aylarının başında yapılmalıdır. Geç kalmış değilsiniz. Kış ayının içinde bulunmamız kombi bakımını yaptırmayan çok kişi bulunuyor. Doğalgaz faturasının yüksek gelmesinin asıl sebebi nedir hiç düşündünüz mü? Yeterli miktarda hizmet sağlamayan kombinin bakımın gelmiş olmasıdır. Bakım yaptırmayan kişilerin kombi bozulmaları meydana gelmektedir. Kombi bozulması ciddi hasar kaybının oluşmasına neden olur. Şişli Arçelik kombi arıza oluşmasını istemez. Arıza olan kombilerin teknik bakımını sağlar. Çok geç kalmadan ciddi kayıpların oluşmaması için bizden bu hizmeti güvenli şekilde alabilirsiniz.

ŞİŞLİ İLÇESİ , ŞİŞLİ MERKEZ , 19MAYIS , AYAZAĞA ,BOZKURT , CUMHURİYET , DUATEPE , ERGENEKON , ESENTEPE , ESKİŞEHİR , FERİKÖY , FULYA , GÜLBAHAR , HALASKARGAZİ , HALİDEEDİPADIVAR , HALİLRIFATPAŞA , HARBİYE , HUZUR , İNÖNÜ , İZZETPAŞAÇİFTLİĞİ , KAPTANPAŞA , KURTULUŞ , KUŞTEPE , MAHMUTŞEVKETPAŞA , MASLAK , MECİDİYEKÖY , MEŞRUTİYET , NİŞANTAŞI , OKMEYDANI , OSMANBEY , PANGALTI , PAŞA , TEŞVİKİYE , TOPAĞACI , PAŞA MAHALLESİ-SEMTİ

- Şişli kombi çalışıyor ısıtmıyor
- Şişli kombi sıca su akmıyor (vermiyor)
- Şişli kombi petekleri isitmiyor
- Şişli kombi sıcak su az veriyor
- Şişli kombiden ses geliyor (çıkartıyor)
- Şişli kombi su akıtıyor (damlatıyor)
- Şişli kombi su dolmuyor
- Şişli kombi doldurma musluğu dönmüypr
- Şişli kombi patlamalı çalışıyor
- Şişli peteklerin üstü sıcak altı soğuk
- Şişli petekler ısınmıyor
- Şişli petekler çalışmıyor
- Şişli kombi su kaçırıyor
- Şişli ses yapıyor
- Şişli çalışıyor sonra duruyor
- Şişli kombi error veriyor
- Şişli kombi arıza kodları
- Şişli kombi ateşleme yapmıyor
- Şişli su basıncı devamlı düşüyor
- Şişli sıcak su açıldığında petekler ısınıyor
- Şişli kombi radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk
- Şişli kombiden sıcak su gelmiyor
- Şişli kombi kırmızı ışık yanıyor
- Şişli kombiye su nasıl doldurulur (basılır)
- Şişli kombi pat pat ses yapıyor
- Şişli üç yollu vana arızası
- Şişli doldurma musluğu arızaı
- Şişli fan motoru arızası
- Şişli anakart arızası (eletronik)
- Şişli plakalı eşenjör arızası
- Şişli gaz valfi arızası
- Şişli step motoru arızası
- Şişli kombi kart tamiri
- Şişli kombi tamirsici
- Şişli 7/24 kombi servis
- Şişli kombici
- Şişli kombi tamircisi
- Şişli kombi servisleri
- Şişli kombi sıcak su ayarı
- Şişli kombi bar seviyesi yükseliyor (düşüyor)
- Şişli kombiye elektirik gelmiyor
- Şişli kombi şartel attırıyor
- Şişli kombi ekran gidip geliyor (yanıyor sönüyor)
- Şişli kombi petekleri az ısıtıyor
- Şişli kombi mutfağa sıcak su veriyor banyoya vermiyor
- Şişli kombi yedek parça
- Şişli kombi arıza kodları
- Şişli Kombi Fan motoru çalışmıyor
- Şişli Kombi fan motoruna elektrik gelmiyor
- Şişli Kombi fan motoru devreye girmiyor
- Şişli Kombi fan motoru sürekli çalışıyor
- Şişli Kombi Fan Motoru Ses Yapıyor
- Şişli Kombi fan sürekli çalışıyor ateşleme yapmıyor
- Şişli Kombi Fan Motoru temizliği
- Şişli Kombi fan motoru ne ise Yarar


BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 032 44 75 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın