0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Şişli Arçelik Kombi Servisi

112 kez okundu

Şişli Arçelik Kombi Servisi

Kombi servisi kombinin genel durumuna bakarak servis hizmeti sağlar. Kısa zamanda talepleri karşılanmasında yardımcı olur. Teknik bakımını donanımları yüksek ve kalite hizmet anlayışını da kombi servisi işinde eğitimli, donanımlı ve teknolojik hizmet veren çözüm odaklı personellere sahiptir. Kombi servisi her markanın yetkili servis ve teknisyenlerini barındırır. Bunlardan Şişli Arçelik kombi servisi donanımlı personel ekibine sahiptir. Evlerde, iş yerlerinde kullandığınız kombi sıcak su ihtiyacını ve ısıtma özelliğini karşılamak için üretilmiş ısıtma cihazları olarak bilinir. Kombinin ebatlarının küçük olması eski yer tipi olarak kombi ısıtıcılara göre daha az yer kaplar. Kombi çalışması sırasında herhangi motor sesi rahatsız etmemektedir.

Kombinin Tamiri Neden Yapılır?

Evlerde, iş yerlerinde kullanılan kombinin yeterli miktarda sıcak su ısıtıp, ısıtmadığının tespit edilmesi gerekir. Yeterli miktarda su ısıtmayan kombinin bakımının geldiğini gösterir.  Şişli Arçelik kombi tamiri personeline gerekli bilgiyi vermeniz yeterli olacaktır. Servis personelimiz dikkatli ve titizlikle hizmet sağlıyor. İlk etapta servis personeli kombide bulunan kirli su tahliyesi sağlanıyor. Daha sonra kombinin kapsamlı şekilde bakımı yapılıyor. Gaz ayarları kontrolü yapılarak yanma haznesi temizliği yapılarak dikkatli ve titizlikle çalışma sağlanıyor. Yeterli seviyede donanımlı personellere sahibiz. Çünkü ileride oluşabilecek problemlerin tespiti uzun sürebiliyor. Şişli’de bulunan tüm mahallelere hizmet veriyoruz.

Kombi Petek Bakımı Önemlidir?

Kış mevsimin gelmesiyle birlikte gerekli hazırlıklar yapıldı. Kalorifer temizliği ve peteklerin bakımı son derece önemli hale geldi. Genelde şehir suyunda ki değişim sebebiyle tesisatta ve peteklerde oluşan kirlilik kimyasal ilaçlar sayesinde ortadan kalkar. Kombi ve petek bakımını yaptırarak oluşan ya da oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önlemini almış olursunuz. Bu sayede daha az miktarda enerji harcayıp tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Petek temizleme sizlere ortalama en az %30 oranında tasarruf sağlamış oluyor. En önemlisi ise sağlık problemlerinin önüne geçmiş olmaktadır. Şişli Arçelik kombi petek bakımı yaptırarak kış aylarının soğuk günlerinde az ısıtan petekler daha çok kombi çalıştırmanızı ve dereceyi yükseltmenize sebep oluyor. Hem daha fazla enerji harcıyor hem de yüksek maliyetli fatura gelmiş oluyor. Bunu tamamen ortadan kaldırmak için bizlere ulaşmanız. Sizlere gereken desteği sağlayacak uzman ekibe sahibiz. Yetkili servis personelimiz bu işi en iyi yapan ekibe sahiptir.

En Son Kombi ve Petek Bakımı Ne Zaman Yaptırdınız?

Kullandığınız kombi ve petek bakımını en son ne zaman yaptırdınız? Uzmanlar kombi ve petek bakımının her yıl periyodik bakımının yapılması hususunda herkesi uyarıyor. Son bahar aylarında veya yaz aylarının başında yapılmalıdır. Geç kalmış değilsiniz. Kış ayının içinde bulunmamız kombi bakımını yaptırmayan çok kişi bulunuyor. Doğalgaz faturasının yüksek gelmesinin asıl sebebi nedir hiç düşündünüz mü? Yeterli miktarda hizmet sağlamayan kombinin bakımın gelmiş olmasıdır. Bakım yaptırmayan kişilerin kombi bozulmaları meydana gelmektedir. Kombi bozulması ciddi hasar kaybının oluşmasına neden olur. Şişli Arçelik kombi arıza oluşmasını istemez. Arıza olan kombilerin teknik bakımını sağlar. Çok geç kalmadan ciddi kayıpların oluşmaması için bizden bu hizmeti güvenli şekilde alabilirsiniz.

ŞİŞLİ İLÇESİ , ŞİŞLİ MERKEZ , 19MAYIS , AYAZAĞA ,BOZKURT , CUMHURİYET , DUATEPE , ERGENEKON , ESENTEPE , ESKİŞEHİR , FERİKÖY , FULYA , GÜLBAHAR , HALASKARGAZİ , HALİDEEDİPADIVAR , HALİLRIFATPAŞA , HARBİYE , HUZUR , İNÖNÜ , İZZETPAŞAÇİFTLİĞİ , KAPTANPAŞA , KURTULUŞ , KUŞTEPE , MAHMUTŞEVKETPAŞA , MASLAK , MECİDİYEKÖY , MEŞRUTİYET , NİŞANTAŞI , OKMEYDANI , OSMANBEY , PANGALTI , PAŞA , TEŞVİKİYE , TOPAĞACI , PAŞA MAHALLESİ-SEMTİBİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın