0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Şişhane Kombi Servisi

344 kez okundu

Şişhane Kombi Servisi

Hayatımızı kolaylaştıran cihazlar arasında olan kombiler sayesinde zahmetsizce ısınmaktayız. Eski zamanlarda soba, odun ve kömür kullanılarak uzun uğraşlar sonucunda ısınma sağlanmaktaydı. Ancak günümüzde tek bir tuş sayesinde bulunduğumuz ortamlar ısınmaktadır. Kullanımı oldukça yaygın olan kombilerde oluşan sorunlar için ve kombilerin bakımı için Şişhane kombi servisi olarak hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ekibimiz sayesinde güvenilir bir hizmet almaktasınız. Firmamızın numaralarından ulaşarak randevu oluşturmanız hizmet almanız için yeterli olmaktadır. Firma olarak uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Kombi kullanımında verimli ısınmayı sağlamak için kombilerin bakıma ihtiyacı vardır. Şişhane kombi bakımı olarak kombilerinize bakım hizmeti vermekteyiz. Kombilerinize bakım yaparken, ilk önce kombinin suyunu boşaltıp sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basmaktayız. Sonra da kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri temizleyip, nemli bir bez ile silerek bakımı tamamlamaktayız. Tüm bu işlemler profesyonel ekibimiz tarafından tüm güvenlik önlemleri alınarak yapılmaktadır. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Farklı marka ve modellerde birçok kombi bulunmaktadır. Her modelin kullanımı ve arıza göstergeleri aynı olmamaktadır. Kombilerin yanlış kullanılması, bakımlarının yaptırılmaması gibi daha birçok sebepten dolayı kombilerde arızalar oluşmaktadır. Şişhane kombi tamiri olarak bütün sorunlarınızın çözümü sizlere hizmet vermekteyiz. Kombide gerekli incelemeleri yapıktan sonra arızanın sebebini öğrenerek yapılacak tamir veya parça değişimi gibi hizmetleri belirlemekteyiz. Sizlerin onayından sonra kombinizi tamir etmekteyiz. Firmamız tarafından değişen parçalar 1 yıl süreyle garanti kapsamı içerisindedir.

Isınmayı sağlamak için kullanmış olduğumuz kombiler, petekler sayesinde ısıyı iletmektedirler. Odaların büyüklüğüne göre sayısı ve konulacak yeri belirlenen petekler belirli bir zaman sonra kirlenmektedir. Sıcak havanın etkisiyle oluşan bakteriler, tozlar ortamın havasını da değiştirmektedir. Bu yüzden ortamda bulunan ve sağlık sorunları olan kişiler zor durumda kalmaktadır. Bu gibi olumsuzluklara sebebiyet vermemek için ve verimli ısınma sağlanması için peteklerin belirli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Şişhane petek temizleme firması olarak temizliğe uygun malzeme ve ekipman seçimiyle her zaman hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın