0850 302 95 95     0530 322 24 95
    Talep Formu
0850 302 95 95     0530 322 24 95 7/24         Servis Talep Formu
profesyonel kombi servisi!
Net Kombi Servisi

Sirkeci Kombi Servisi

838 kez okundu

İş yerlerinin çoğunlukta olduğu Sirkeci bölgesinde eski ve yeni tip kombilerin düzenli olarak yapılması çok önemlidir. Yoğun bir trafik akışı olan bu bölgede, hava kirliliği de oldukça yoğundur. Firmamız Sirkeci kombi servisi ihtiyaçlarınızda eski ve yeni fark etmeksizin tüm kombilerinizin servis hizmeti verilmektedir.

Serviste normalde yapılması gereken rutin temizlik ve kontroller ile kombinin olası arızaları için önlem alınmış olur. Bu arızaların giderilmesi için de en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz servis, gerekli bakımları yapmak üzere size yol gösterecektir.

Kombilerin servis hizmetinde petekleriniz için de Sirkeci kombi bakımı hizmetimiz çalışma yapmaktadır.

Sirkeci Kombi Arıza Onarımı

Bakımlar sırasında ya da acil durumlarda kombilerin arızalanması söz konusu olduğunda uzman ekiplerimizin hemen durumu tespit etmesi gerekmektedir.

Ekiplerimiz adresinize geldiğinde arızanın tespit edilmesi için gerekli olan tüm uygulamaları gerçekleştirecek, nasıl bir onarım olması gerektiği hususunda sizi bilgilendirecektir. Acil durumlar için Sirkeci kombi arıza hizmetimizden kombi problemlerinin çözümü konusunda eğitim almış ekiplerimiz, profesyonel bir çözüm üretmektedir.

Çocuklar ve evcillerin olduğu evlerde peteklerin tıkanması çok yüksek olasılık olduğundan, her zaman temkinli davranılması gerekmektedir. Kombinizin arızası peteklerin kirliliğinden de kaynaklanabilir teknik bir aksamadan da. Sorunun tespiti için Sirkeci kombi tamiri hizmeti alarak tüm imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kombi Temizliği

Kombilerinizin temizlik işini düzenli olarak yaptırmazsanız, iyi bir ısı yayılması olmaz ve bu nedenle fazladan faturalar ödersiniz.

Bunun önüne geçmek için Sirkeci kombi petek temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz ve en ekonomik koşullarda peteklerinizin tümünü temizletebilirsiniz. Yılda iki kez temizleyeceğiniz peteklerinizi her zaman en ekonomik ısınma ve kullanım yaşamak için firmamızın özel makineleriyle temizletebilirsiniz.

Siz de hemen bizden bir randevu alın ve boş yere yüksek derecelerde yaktığınız kombilere yüksek ücret ödemeyin.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın