0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Sıracevizler Kombi Servisi

275 kez okundu

Sıracevizler Kombi Servisi

Evlerinizde kullanmış olduğunuz kombilerinizle ilgili tüm sorunlar için Sıracevizler kombi servisi olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Bölgenizde tercih edebileceğiniz güvenli firmalar bir tanesi olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Bir telefon kadar yakın olan firmamızın iletişim numaralarından ulaşıp randevu oluşturmanız yeterli olmaktadır.

Bakım kullanılan her eşya ve cihaz için oldukça önemlidir. Kullandığımız eşya ve cihazların uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Kombilerinizden verimli ısınma sağlamak için yaptıracağınız bakımlarda Sıracevizler kombi bakımı olarak aynı gün hizmet vererek işinizin hemen halledilmesini sağlamaktayız. Kombilerinizin bakım işleminde kombinin suyunu boşaltıp sonrasında kombiye belirli bir oranda hava basılmaktadır. Sonra da kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri elektrik süpürgesiyle temizleyip, nemli bir bez ile silerek işlemi tamamlamaktadır. Tüm bu işlemlerden sonra kış aylarını sorunsuz olarak geçirebilmektesiniz.

Gerek kullanım hatasından, gerek ortam koşullarından dolayı kombilerde birçok sorun oluşmaktadır. Kombinin sigortayı attırması, çalışmaması, ateşleyip tekrar sönmesi gibi daha birçok sorunlar oluşmaktadır. Kombinizde gözlemlediğiniz her farklı durum bir arızanın habercisi olabilmektedir. Bu gibi durumlarda büyük sorunlara yol açmamak için profesyonel ekiplerden yardım almanız gerekmektedir. Sıracevizler kombi tamiri firması olarak, sizlere hemen yardımcı olmaktayız. Daha sonra kombinizin gerekli kontrollerini yapıp, test ettikten sonra sizden onay alarak, gerekli tamir ve parça değişimi işlemlerini yapmaktayız. Hizmet anında kullanılan yedek parçalara firmamız tarafından 1 yıl garanti verilmektedir.

Peteklerin temizlenmediği zamanlarda, peteklerin alt kısımlarına çöken kireç yüzünden verimli ısınma sağlanamamaya başlanır. Bu kireç problemi daha sonra kazanı da etkiler ve ısınamama sorunu ortaya çıkar. Aynı zamanda evlerde uzun süre kullanılmasından dolayı, kirlerden dolayı filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşur ve bu tıkanıklıklardan dolayı petekler ısıyı aynı şekilde iletmemeye başlarlar. Temizlik yapılırken kullanılan buhar üfleme makinesi sayesinde sıcak havadan dolayı kirler yumuşar ve kirlerin sökülmesi kolaylaşır. Sıracevizler petek temizleme firması olarak uygun temizlik malzemeleri kullanımıyla peteklerinize ve evinize zarar vermeden hizmet sağlamaktayız.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın