0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Silivri Kombi Servisi

396 kez okundu

Silivri Kombi Servisi

Teknolojik gelişmeler sayesinde her alanda farklı cihazlara yer verilmiştir. Bu cihazlar sayesinde bireylerin yaşantıları kolaylaşmaktadır. Kombi cihazı da bireylerin ısınmaları için büyük kolaylık sağlamaktadır. Doğalgaz ile ısınma yerine soba kullanan bireyler odun ve kömür taşıma zahmeti, sobayı yakma ve tek odayı ısıtabilmek gibi zorluklar yaşamaktadır. Ancak doğalgaz kullanan bireyler kombi kullanarak tek tuş ile bütün evlerini ısıtabilmektedirler. Doğalgaz ile ısınma sayesinde çevre kirliliğini de önlemiş olmaktayız.  Bazı durumlarda kombi cihazlarında sorunlar meydana gelmektedir. Kombilerde gerek elektrik kesintilerinden, gerek su kesintilerinden veya uzun yıllardır bakım yaptırmadan çalıştırılmaktan dolayı sorunlar oluşabilmektedir. Isınmayı sağlamak için sürekli kullanmış olduğunuz kombinizde oluşan sorunların giderilmesi için Silivri kombi servisi olarak her marka kombinizin bakım, montaj ve tamir işlemleri için ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Kombilerin belirli zamanlarda bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Ancak günümüzde bakım yaptırma alışkanlığı fazla kazanılmamıştır. Ancak kombilerde arıza oluştuğu zamanlarda uzman kişilerden hizmet almaktadırlar. Firmamıza ait telefon numaralarından ulaşıp randevunuzu oluşturmanız hizmet almanız için yeterli olmaktadır. Telefon numaralarından bizlere ulaşarak ücretsiz olarak aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulabilmektesiniz. İlk olarak sorununuzu sizden dinleyip daha sonra kombinizi kontrol edip, sorunla ilgili yapılacak işlem için kullanılacak malzemeleri ve değişecek parçaları sizlere anlatmaktayız. Sunduğumuz bilgilerden sonra onay vermeniz halinde kombinize gereken işlemleri yapmaktayız. Silivri kombi servisi firması olarak profesyonel ekibimizle birlikte haftanın her günü bütün sorunlarınız için sizlere hizmet vermekteyiz. Tamir ve bakım için verdiğimiz hizmetler firmamız tarafından 1 yıl garantili olmaktadır. Arızaların giderilmesi ve bakımların yapılması kombilerin bulunduğu yerde yapılmaktadır.

Onarım ve Parça Değişimi Seçenekleriyle Kombi Tamiri

Cihaz üreticilerin gerekli bilgiye sahip olması kadar kullanıcılarında gerekli bilgilere sahip olması gerekmektedir. Sürekli çalıştırdığınız kombinizi ara ara kontrol etmeniz gerekmektedir. Kombilerde normalden farklı olarak gürültülü çalışma, şartel attırma gibi durumlar arıza oluşumunun göstergesidir. Arızalara zamanında müdahale edilmemesi farklı sorunları da beraberinde getirmektedir. Ayrıca elektrikle çalışan kombiler bireyler için tehlike arz etmektedir. Kombi kullanıyor ve güvenliğinizi riske atmak istemiyorsanız kombinizle ilgili sorunlarda hemen Silivri kombi tamiri firması olarak bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Kombiler bazı durumlarda çalışmamaktadır. Bu durumlarda kullanıcı olarak sigortanın veya gaz vanasının kapalı olup olmadığının kontrol edebilirsiniz. Kendinizin halledemeyeceği kombinin ateşlememesi, kırmızı ışığının yanıp sönmesi gibi farklı sorunlar için profesyonel ekiplerden yardım almanız gerekmektedir. Her konuda yardımcı olan profesyonel ekibimiz sorunlarınızı aynı günde halletmektedir. Birçok farklı marka ve modele sahip olan kombilerde arıza kodları bulunmaktadır. Ayrıca kombilerde var olan arıza kodları da sorunun kaynağını bulabilmek için büyük oranda yardımcı olmaktadır. Bu arıza kodları her model için farklılık göstermektedir. Arıza kodlarının ne anlama geldiğini öğrenebilmek için mutlaka alanında uzman kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Silivri kombi tamiri firması olarak bölgede tercih edebileceğiniz kaliteli hizmet veren bir firma olarak her zaman yanınızdayız. Kombi arızaların tamir veya parça değişimi ne gerekiyorsa kısa sürede uygun fiyatlarla kombinize gereken işlemleri uygulamaktayız. Kombinizdeki arızanın çözümü için parça değişimi yaptığımızda kullandığımız parça firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamı içerisindedir. Herhangi bir sorunda sizlere tekrar yardımcı olmaktayız. Müşterilerimize yardımcı olabilmek için yeni çıkan teknolojileri de takip ederek, çalışanlarımıza bu konuda gerekli eğitimleri vermekteyiz. Tek amacımız müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde daha verimli olabilmektir.

 Aynı Gün Petek Temizleme Hizmeti  

Isınmak için kullanılan doğalgazın iletilmesini kombiler ve petekler sağlamaktadır. Peteklerin sayısı kullanılacak ortamın büyüklüğüne göre ayarlanmaktadır. Ancak bu şekilde ortamın ısınması sağlanmaktadır. Petek temizliğinde ortaya çıkacak olan fiyat temizlenen petek sayısına göre belirlenmektedir. Peteklerin kirlenmediğini düşünen bireyler temizlik sonrasında oluşan aradaki büyük farkı hemen fark etmektedirler. Peteklerin alt kısımlarına kireç çökmesi, uzun süre kullanılmasından dolayı kirlerden filtre ve kir tutucularda tıkanıklık oluşması gibi sorunlar meydana gelmektedir. Tüm bu sorunların giderilmesi ve ısıyı verimli şekilde iletmelerini sağlamak için temizletilmesi gerekmektedir. Petek temizliğinin sağlık, tasarruf ve verimli ısınma gibi birçok yönden olumlu etkisi bulunmaktadır. Kullanıcıların kendileri peteklerini temizlemek istediğinde çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Profesyonel kişiler tarafından yapılmayan petek temizliğinden çok fazla verim alınamamaktadır. Silivri petek temizleme firması olarak petek temizliğinde çok titiz davranmaktayız. Temizlikte kullanmış olduğumuz malzemeler tamamen firmamıza aittir. Petek temizliğine, peteğin alt kısmından başlayıp kaliteli cihaz kullanarak, kalorifer ve peteklerin içini tertemiz yapıp siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Ayrıca kimyasal temizlik maddelerinin peteklerde kalıcı hasar bırakmasından dolayı kullanmış olduğumuz malzemelerin seçimini özenle yapmaktayız. Firma çalışanlarımız kullandığı cihazlar için gerekli eğitimlerini tamamlayıp, işlerini özenle yapmaları sonucunda evinizi kirletmeden temizliği yapmaktayız. Ayrıca peteklerinize ve temizlenen ortama da hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Silivri petek temizleme olarak haftanın her günü sizlere hizmet vermekteyiz. Firma olarak müşterilerimize memnuniyet garantisi vermekteyiz. Yerinde temizlik yaparak aynı gün temizliği bitirip sizlere teslim etmekteyiz. Ayrıca firmamız tarafından verilen bütün hizmetlerde sizlere ödeme kolaylıkları tanınmaktadır. İster nakit, ister kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Sunduğumuz hizmetler %100 garantilidir.

Kombi Bakımı

Elektrik ile çalışan kombilerde bakım yapılırken gerekli şartların sağlandığından emin olunması gerekmektedir. Kombi bakımı demek cihazın genel kontrolden geçirilmesi, içeriğinin ve parçalarının temizlenmesi, gerekli olan ayarlarının yapılması demektir. Kombi cihazınız ne kadar kaliteli olursa olsun zamanla yıpranacaktır. Kombi bakım işlemleri yapılmadan önce kombide doğalgaz veya su kaçağının olup olmadığının kontrol edilip netleştirilmesi gerekmektedir. Herhangi bir sorun olmasa da kombilerin bakımlarının yaptırılması oluşabilecek bazı olumsuzlukların önüne geçmektedir. Bakım sonrasında özellikle kış aylarının soğuk günlerinde arıza yaşamadan ısınmanızı sağlamaktasınız. Kombinin ateşlenmemesi ya da suları ısıtmaması gibi sorunların temel nedeni önceden alınacak önlemlerle, yapılan bakımlarla yok edilebilmektedir. Silivri kombi bakımı firması olarak bakım işleminde ilk başta kirli suyun tamamen tahliye edilmesini sağlamaktayız. Sonra genleşme tankının basıncı ölçülür. İdeal basınç değerinin altındaysa, hava basılarak basınç yükseltilir. Yanma haznesinin temizliği yapılarak, ateşleme mekanizması kontrol edilir. Daha sonra üç yollu vanayı temizleyerek, fan testini yapmaktayız. Ayrıca kombideki fanı söküp yanma odasında oluşmuş olan toz ve kiri temizleyip, nemli bir bez ile silmekteyiz. Son olarak gaz ayar kontrollerini yaparak, kalorifer fitresini temizlemekteyiz. Bu işlemlerden sonra çıkarılan parçalar temizlenip yerlerine takılmaktadır. Kombi çalıştırılarak performansı gözlemlendikten sonra cihazınızı size teslim etmekteyiz. Kış aylarında kombilerde oluşan sorunlar insanların yaşamlarını da etkilemektedir. Kombi çalışmadığı zamanlarda ortamın hemen soğumasıyla insanlar hasta olabilmektedir. Bu yüzden Silivri kombi bakımı firması olarak soğuk kış günlerinden önce kombine bakım yaptırmanızı önermekteyiz. Düzenli şekilde kombilere bakım yaptırılması sonucunda kombiler uzun süre yüksek performans göstermektedirler. Bakım sırasında arızalı parçaların tespiti, güvenli kullanım ve tasarruf yapmanız amaçlanmaktadır. Kombinizin uzun yıllar yüksek performans şartlarında çalışmasını, enerji tasarrufunuzu ve yaşam kalitenize önem vermekte olan firmamız her konuda size yardımcı olmaktadır. Bütün bunlardan dolayı kombinize bakım yaptırmanız oldukça önemlidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın