0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Serencebey Kombi Servisi

359 kez okundu

Serencebey Kombi Servisi

Kombiniz sizi birden farklı sorunlar ile karşı karşıya getirebilir. Banyodayken suyunuz birden soğuyabilir, soğuk kış geçesinde petekleriniz buz gibi olabilir. Yaşanan bu aksi durumlarda bazen sorunlar hemen çözümlenebilirken bazen de uzun sürebilmektedir. Aksilik yaşamak istemeyenler için Serencebey kombi servisi kombi sahiplerinin kombilerini tanıması adına çalışmaktayız. Gelen talepler doğrultusunda doğru kombiye karar verme, montajlarını yapma, nasıl kullanılacağına dair bilgilendirmeler yapmaktayız. Bakımın önemini de henüz kurulumlarda anlatmakta ve bu sayede her kombinin uzun yıllar en ufak bir sorun dahi yaşamadan çalışmasına olanak sağlamaktayız

Kombinin anakart bölümlerinin temizliği, gövdesinin toz ve pisliklerden arındırılması, sıcak su giriş ve çıkış vanalarının kontrolü, ses ve gürültü kontrolü bakım hizmetlerinde yapılmaktadır. Bununla da kalınmamakta ve ateşleme sistemi, alevleme kontrolü, doğal gaz baca fanının kontrolü de Serencebey kombi bakımı ekibi tarafından yapılmaktadır. Bakımın tecrübeli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sayede bakım daha verimli olacak ve kombiler gereksiz sorunlar yaşamayacaktır. Düzenli çalışmaya devam eden sistem ayrıca yakıt miktarında azalmayı da sağlayacaktır.

Kombi arızalarında öncelikli olarak tespit yapılmaktadır. Sorun ve sebebi bulunarak hemen doğru müdahale de bulunularak çözümlenmektedir. Farklı markalara ait olan ve doğal olarak ta farklı özellikleri bulunan kombiler için çalışan Serencebey kombi tamiri büyük-küçük demeden her soruna aynı titizlikle yaklaşmaktadır. Tarafımızdan belirlenmekte olan fiyatlarda uygun olmakta ve bütçelerin zorlanmaması servislere olan bakışı değiştirmektedir. Eski zamanlarda servis denildiğinde akıllarda kalan zorlayıcı ödemeler ve servis tarafından durmadan ortaya çıkan yeni sorunlar kombi sahiplerini ne yazık ki fazlası ile zorlamaktaydı. Şimdilerde ise bu tür durum söz konusu dahi olmamaktadır.

 Özellikle de kış aylarına giriş zamanında yapılan petek temizliğinde doğru yöntem yapılması gerekmektedir. Kullanılması gereken kimyasalların yeni bir temizliğe kadar petekleri koruyacak olması ve geç kirlenmeye neden olması da göz önünde bulundurularak kaliteli kimyasallar tercih edilmelidir. Aynı zamanda temizliği yapacak makinanın performansı da peteklerin tam anlamıyla temizlenmesine olanak sağlayacaktır. Tüm ayrıntılar bizler için önemli olmakta ve Serencebey petek temizleme hizmetleri olarak kaliteli hizmetlerin altına imzamızı atmaktayız.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın