0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Şenesenevler kombi servisi

403 kez okundu

Kaliteli Kombi Servis Hizmeti

İnsanlar evlerinde en çok kullandıkları kombilerin arıza sorunları gösterdiğinde ne yapacaklarına karar veremeyip çoğunlukla bu durumu görmezden gelirler. Fakat kombi sorunları ne kadar erken fark edilirse o kadar iyi olacak ve kombiniz daha çok masraf açmadan bu durumun önüne geçmiş olacaksınız. Şenesenevler kombi servisi firmamız sizlerin kombilerine yerinde müdahale ve erken müdahale etme avantajı sağlayarak başınıza daha büyük işler açmadan bu durumun önüne geçecektir. Sizlerin her daim yüksek kalitede hizmet alması için elinden gelenin çok daha fazlasını yapan ekibimize güven duyabilirsiniz.

Gelelim kombi bakımı hizmetimize; Şenesenevler kombi bakımı olarak belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette kombi tamir ve bakım servisi, kombi tamir ve bakımı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ekibimiz adresinize gelmeden önce kombiniz hakkında net bilgileri sizlerden alarak böylelikle adresinize tam teşkilatlı, planlı ve hiçbir detayı atlamadan hazırlıklı bir şekilde gelmektedir. Ekibimiz öncesinde yapmış oldukları plan dahilinde koordineli çalışarak ortaya sorunsuz bir hizmet çıkarmak için tüm bilgi birikimlerini kullanmaktadırlar.

Firmamız bu alanda en eski ve başarılarıyla rakipleri tarafından çok konuşulan bir firma olmuştur. İlk amacımız her daim müşteri memnuniyet odaklı çalışmak olduğu için sizlerin daha iyi hizmet alması için Şenesenevler kombi tamiri  hizmetini yalnızca bir telefon kadar yakınınıza getirmekteyiz. Uyguladığımız hizmet politikası sayesinde kombi sorunlarınıza ekonomik çözümler sunarken ayrıca orijinal yedek parça desteği de vermekteyiz. Kombinizin markasına uygun yedek parçalarımızın her biri garantili ve sigortalı olmaktadır. Böylelikle en ufak sorunda bile yine bizlere ulaşabilirsiniz.

Yılda en az 2 kez yaptırmanız gereken temizliğin petek temizleme olduğunu biliyor muydunuz? Kombiler evlerde, iş yerlerinde ısınmayı ekonomik olarak sağlarlar. her gün kesintisiz olarak kombi tesisatlarından peteklere sıcak su taşıyan beyaz cihazınızın peteklerinin de Şenesenevler petek temizleme hizmetine ihtiyacı vardır. Petek temizleme konusunda liderliğine kimseye kaptırmayan firmamız aracılığıyla temiz petekleriniz artık çok daha iyi performans sunacaktır. Düşük doğal gaz faturalarınızla iyi ki temizletmişim diyebileceğiniz bir hizmet kalitesi için bize ulaşabilirsiniz!

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın