0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Selamsız Kombi Servisi

383 kez okundu

Selamsız Kombi Servisi

Tüm kışı battaniye altında geçirmek istemeyenler kombi bakımlarını ihmal etmezler. Yüklü doğalgaz faturaları ödedikleri halde ısınamayan ve her gün yeni bir sorun yaşayan kombi sahipleri sırtlarını servislerine dayamaktadırlar. Yılların deneyimine sahip Selamsız kombi servisi zamanı gelen bakım ve onarımlarda müşterilerine hatırlatmaları yapmaktadır. İyi bir kombi sahibi olmak aynı zamanda iyi bir servise sahip olmayı gerektirmektedir. Kombilerin özellikleri ve markaları ne olursa olsun yaşanacak en ufak sorunda onlara müdahale edecek kişilerin sahip olduğu özellikler çok daha önemli olmaktadır

Odun ve kömürlerle uğraşılarak yakılan sobalar, saatlerce elektrik harcayan ve yalnızca bir bölümü ısıtan ısıtıcılar artık tarihe karışmaktadır. Aynı şekilde merkezi sistem ya da tek bir kata ait kaloriferlerin eziyetlerini de teknoloji harikası kombiler geride bırakmaktadır. Evlerin belirli bölümlerinde bulunan ve herkesin rahatlıkla kullandığı kombilerin tüm ayarları kendi elimizde olmaktadır. Dilediğimiz ayarlarda kullandığımız kombilerin daha verimli olmaları da yine bakımlar ile mümkün olmaktadır. Bakımların anlam ve önemini Selamsız kombi bakımı hizmetleri ile tüm müşterilerimize anlatmaktayız.

 Bakımlar dışında yaşanan her türlü olumsuz durumlarda da gereken analizleri yapmaktayız. Kaynağı bulunan sorunların nasıl çözümlenebileceğini ve bir daha tekrarlamaması adına Selamsız kombi tamiri ekibi tüm bilgilerini kullanmaktadırlar. Servis bünyesinde bulunan araçların her zaman hazır bulunması da acil durumlarda hemen gerekli hizmetin sunulmasını sağlamaktadır. Tamir sırasında gerekli olabileceği düşünülen ve bu sayede zaman kazanılacağının bilincinde olan ekip araç içerisinde birçok malzemeyi bulundurmaktadır. Malzemeler her daim orijinal olmakta ve sahip oldukları garantileri sayesinde kombi sahiplerin içi rahat olmaktadır.

Petekleri yanmayan ve bu yüzden de ısınmayan mekânlarda günlük yaşam olumsuz etkilenmektedir. Özellikle de akşam olmasını ve evlerine giderek tüm günün yorgunluğunu çıkarmayı dört gözle bekleyenler soğuk evlerine gittiklerinde hayal kırıklığı yaşamaktadırlar. Her gün aynı durumun yaşanmaması ve evde rahat zaman geçirebilmek adına yapılacak kombi bakımı ve petek temizleme için Selamsız petek temizleme ekibi olarak gelecek çağrıları beklemekteyiz. İstediğiniz her saatte sizlere yardım etmekte ve özellikle çağrı merkezindeki elamanlarımız tüm sorunlarınızı dinleyerek çözüme ulaştırmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın