0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Selamiçeşme kombi servisi

443 kez okundu


Kombi Kullananların Bilmesi Gereken Konular

Kombiler ısınma ve sıcak su ihtiyacımızın tamamını karşılayan yüzyılın icatları arasına girmiş beyaz eşya ile aynı değerde olan makinelerdir. Kombilerin bu özelliklerinden dolayı kullanımı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Kombi kullanan her kullanıcı kombi bakımlarına da dikkat etmeli ve zamanında yaptırmalıdır. Selamiçeşme kombi servisi kapsamında hizmet veren firmamız marka ve model fark etmeksizin bakım ve onarımını kolaylıkla yapmaktadır. Kombi servisi hizmeti almaya karar verdikten sonra firma seçimi konusunda acele etmemeniz gerekir. Sizin beklentilerinizi karşılayabilecek hizmet seçenekleri olması bu bağlamda oldukça önemlidir.

Kombi bakımları o kadar uzun bir işlem olmayıp kombinizi ömrünü olumlu yönde etkileyen bir işlemdir. Kombiler beyaz eşyalar ile aynı kefede olsa da kullanımdan kaynaklı olumsuzluklardan daha çabuk etkilenir. Selamiçeşme kombi bakımı hizmetimizde kombinizin bağlı olduğu tüm parçalar detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Kontrol sırasında mutlaka değiştirilmesi gereken parçalar hakkında bilgi verilmektedir. Bakım sırasında müşterilerimize yaptığımız her işlemi detaylı bir şekilde anlatarak bilinçli bir kullanıcı olmasını sağlarız. Bunun yaparken samimi olduğumuzu ve sizi önemsediğimizi bilmeniz gerekir.

Kombiler zaman zaman arızaya geçerek yaşamınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Kombi arızalarının birçoğu bakım ile ilişkilidir. Bakımı önemsenmeyen kombiler ansızın bozularak hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bakımı yapılan kombiler genellikle aniden elektrik kesintileri ya da elle bir zorlama sonucu bozulabilir. Selamiçeşme kombi tamiri konusunda da profesyonel hizmet veren firmamız kombi arızalarının kaynaklarını kısa sürede bularak mağduriyetinizi kısa sürede sonlandırmayı hedefler. Bu süreçte İstanbul’un neresinde olduğunuzun bir önemi yoktur. İstanbul trafik sorununun zirvede yaşandığı bir şehirdir. Bu yüzden de tarafınıza trafik olmadığı sürece gelmemiz sadece dakikalarımızı alır.

Petekler zamanla kullanımdan kaynaklı pis su ile dolar, kullandıkça bu pis su tortu haline gelerek peteklerinizin performansını olumsuz yönde etkiler. Selamiçeşme petek temizleme hizmetimiz ile peteklerinizde biriken pis su tahliye edilerek temiz su aktarılır. Aktarılan temiz su sayesinde petekleriniz eskisi gibi çalışır. Ortamdaki petek miktarına bakılarak yapılan bu işlem maksimum birkaç saat sürmektedir. Bakımı yapılan kombiniz ve temizliği yapılan petekleriniz ile daha düşük doğalgaz tüketimi yapıp kemiklerinize kadar ısınabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın