0850 302 95 95     0530 322 24 95
info@netkombiklima.com.tr     Talep Formu

Sefaköy Beretta Kombi Servisi

580 kez okundu

Sefaköy Beretta Kombi Servisi

Profesyonelliğin gerekliliklerini en üst düzeyde sunmaya gayret eden firmamız aracılığıyla farklı kombi türlerinde hizmet vermekteyiz. Firmamız iletişim kanallarıyla irtibat kurarak tüm Sefaköy Beretta kombi servisi hizmetlerimizden uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yararlanabilir, kombi tamiri ve bakımlarınızı da yaptırabilirsiniz. Uzman ekip kadromuzla birlikte sağladığımız yeterliliğin yanı sıra hızlı yedek parça değişimi ve kısa süreli işlem imkânı da özelliklerimiz arasında bulunmaktadır.

Kombi Tamirinde Püf Noktalar

Gerekli zaman dilimlerinde yapılmayan bakımlar veya çok yanlış kullanımlar sonrasında kombilerin tamir gereksinimleri olabilmektedir. Ayrıca çok uzun yıllar kullanılmasıyla birlikte de parça değişimi gerekli tamir seçenekleri söz konusudur. Sefaköy Beretta kombi tamiri hizmetlerinde doğru adres olarak firmamızla iletişim kurulmasıyla anlık olarak hizmet süreci başlatmaktayız. Herhangi bir sıraya alım ya da birkaç sonrası işlemlerimiz bulunmamaktadır. Kısa süre içinde gerekli koşulların sağlanmasıyla uzman ekiplerimiz yönlendirilmektedir. Böylelikle hiçbir mağduriyet yaşanması söz konusu olmadan kombilerin çalışır vaziyete getirilmesini sağlamaktayız. Aynı zamanda müşteri eksenli hizmet sağlayan firmamız yedek parça ve teknik imkanları ölçüsünde iyi olmasından ötürü işlem kalitesi de yeterli düzeydedir. Ortaya çıkan tüm problemler giderilirken tekrarlanmaması da ekiplerimiz tarafından sağlanan hususlar arasındadır.

Kombi Bakımlarında Sunulan İşlemler

Firmamız özelinde sunulan kombi bakımı ile çok daha kaliteli kombilerin kullanımı sağlanırken aynı zamanda kullanım süresi de önemli oranda uzatılmaktadır. Ortalama olarak yıl içinde en az bir kere kombi bakımı gerekli olurken çok daha uygun maliyetler için ayda bir bakım önermekteyiz. Sefaköy Beretta kombi bakımı çok daha düşük maliyetli olurken işlemlerin hijyen kuralları çerçevesinde olması mümkündür. Deneyimli ekiplerimiz tarafından aynı gün içinde kombinizin tüm bakımları yapılırken emniyet ve elektrik aksamlarının tamamının düzgün bir şekilde çalışıp çalışmadığını da kontrol etmekteyiz. Cihazın sıcak su fonksiyonlarının durumlarıyla ısıtma özellikleri rapor halinde sunulurken gaz ayarları testleri de sağlamaktayız. Sonrasında ise sıcak su ve kalorifer hatlarında bulunan pislik tutucuların gerektiği şekilde temizlenmesini de kısa süre içinde sağlamaktayız. Akabinde su şalteri ve filtre temizlikleri yapılırken kombinin iç ve dış bakımlarının tamamı da hizmetimize dahil edilmektedir. Ardından gerekli kontrollerden sonra kombinin düzenli bir şekilde çalıştığı da teste tabi tutulmaktadır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın