0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Sefaköy Baxi Kombi Servisi

547 kez okundu

Sefaköy Baxi Kombi Servisi  

Doğalgazın hemen hemen her evde bulunur hale gelmesi ile kombi sektörü de canlanmıştır. Kombilerin bakımı onarımı kurulumu gibi hizmetleri ise kombi servisleri vermektedir. Sefaköy Baxi kombi servisi tüm kombi ile ilgili ihtiyaçlarınızda yardıma hazır bulunmaktadır. Acil arızalarınız için acil çağrı merkezi ile mağdur olmamanızı, hızlı ve etkin çözümlerle sağlıklı kullanımlar elde etmenizi amaçlamaktadır. Firmamız insan sağlığı ve güveninin her alanda en önemli unsur olduğunu kabul eder ve insan odaklı çalışmalar yapar. İnsan kazanmanın diğer bütün kazançlardan üstün olduğunu savunan firmamız bu anlayış doğrultusunda hizmetler vererek müşteri portföyünü her geçen gün genişletmektedir. Vasıfsız insan gücü yerine personellerini eğitimlerle kalifiye elemanlar haline getirerek kalite standartları seviyesinde hizmetler vermeyi amaçlamaktadır.

Sefaköy Baxi Kombi Bakımı

Kombi bakımlarının zamanında ve doğru kişiler tarafından yapılması sağlıklı bir kullanım yüksek performans ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Bu noktada personelimize verdiğimiz eğitimle profesyonelleşmelerini sağlamamız çok büyük bir önem taşımaktadır. Kombilerin bakımlarının doğru ve zamanında yapılmaması önemli sorunlara yol açabilir. Sefaköy Baxi kombi bakım konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tüm bakım çalışmalarını eksiksiz ve hatasız olarak yapar, kontrolünü sağlar ve müşteri onayını alarak bakımı tamamlar. Ayrıca kombilerin resetlenmesi gereken durumlar bulunmaktadır. Kullanıcıya bu ve benzeri konularda bilgi aktarımı sağlanarak bilinçli bir kullanım amaçlanmaktadır. Kullanıcıların her konuda güvendiği firmamız bu güvenle yoluna devam etmektedir.

Sefaköy Baxi Kombi Tamiri

Arızalanan kombilerin tamirlerinin kısa bir zaman içinde ve başarılı olarak yapılması müşterilerimizin sağlığı ve rahatı için önemlidir. Kombiler içinde bulundurdukları su elektrik ve metallerin alaşımları nedeniyle oksidasyon oluşturabilir ve bu durum tek başına bir arıza nedeni sayılabilir. Bu ve benzeri arızalarda servisimizi arayıp arıza bilgisi geçmeniz yeterli olacaktır. Sefaköy Baxi kombi tamiri konusunda uzman ekibimiz her arıza için öncelikle nedenlerini tespit eder ve arızaya yönelik tamir gerçekleştirir. Bununla yanlış tespit ve çözümsüz işlemlerin önüne geçilir müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmış olur. Parça ve işçilik garantisi ile verdiği hizmetten emin olan ekibimiz müşterilerden aldığımız güvenle başarılarını yarınlara taşıyacaktır.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın