0850 302 95 95     0530 322 24 95
netkombiservis@gmail.com     Talep Formu

Sefaköy Auer Kombi Servisi

545 kez okundu

Sefaköy Auer Kombi Servisi

 

Isınma ve sıcak su amacıyla kullanılan kombiler için farklı hizmet standartları belirlenirken firmamız aracılığıyla Sefaköy Auer kombi servisi hizmetlerinde en üst düzey alım söz konusudur. Yoğuşmalı olsun olmasın Auer marka tüm kombilerin bakım ve onarımlarını kısa süre içinde sağlamaktayız. Donanımlı ekip çalışanlarımızla birlikte yeterli teknik desteğe sahip olan firmamız aynı zamanda yedek parça açısından da zengindir. Firmamızla irtibat kurulmasıyla birlikte gerekli bilgilerin alınması sonrası süreç başlatılmaktadır. Hiçbir mağduriyet olmaksızın belirtilen adrese araçlı ekiplerimiz yönlendirilmekte ve kombilerin servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Kombi Onarımlarıyla Tamir Süreci

Çeşitli sebeplerden dolayı kombilerin ömürlerinin tamamlanması söz konusu olabildiği gibi çeşitli tamir süreçleri de yaşanmaktadır. Firmamızla irtibat sonrası yapılan kontrollerde kombilerin parça değişimleri de mümkündür. Kırılma ya da hasar alma durumlarında iç parçaların değişimlerini kısa süre içinde sağlayabilme imkânımız mevcuttur. Uzman ekiplerimiz tarafından hiçbir zarar verilmeksizin yapılan kısa süreli işleyişlerle parça değişimleri sağlanırken problemlerin tamamı da %100 oranında çözümlenmektedir. Bununla birlikte ortaya çıkan problemlerin tekrarlanmaması sağlanırken farklı sorun oluşumlarının engellenmesi de firmamız hizmetleri kapsamında bulunmaktadır. Sefaköy Auer kombi tamiri ev veya iş ortamında gerçekleşirken hijyen standartlarına sahip bir şekilde performans sunmaktayız. Tamir işlemleri sonrasında kombinin çok daha yüksek bir düzeyli çalışmasının elde edileceği de görülecektir.

Kombi Bakımları Gerekli Mi?

Özellikle kış aylarında çok daha yoğun bir şekilde kullanılan kombiler gerek ısınma gerekse sıcak su ihtiyaçları karşılamaktadır. Çok daha yüksek performanslı kullanım için ise yılda en az bir kere denetimden geçirilmesini firma olarak önermekteyiz. Firmamız tarafından sağlanan uygun koşullarla birlikte kombi bakımlarında tüm hususlar kontrol edilirken aynı zamanda işleyişe aykırı durumların tespitini de yapmaktayız. Problemli hususların onarımlarıyla birlikte temizlik işlemlerinin tamamı ekiplerimiz tarafından yapılan Sefaköy Auer kombi bakımı dahilindedir. Auer marka kombilerin genel bakımlarında su sızdırmazlığı, kirlilik yönü kontrolleri, yanma kontrol durumları, sıcak su fonksiyonları, ısıtma fonksiyon hususları, gaz ayarları tarafımızca bakımdan geçirilmektedir. Aynı zamanda genel elektronik aksamıyla birlikte emniyet kontrollerin durumlarının bakımları da yapılırken yoğuşmalı kombilerin pislik tutucularının tamamı titiz bir şekilde temizlenmektedir. Bacalı kombilerde ise baca sensörü fonksiyonu testleri yapılırken sonrasında filtre temizliklerinin yapılması, su debisinin ayarlanmasını da sağlamaktayız. Uygun mali şartlara bağlı olarak tüm Auer marka kombilerinizin bakım ve tamir işlemlerinde hizmetinizde olmanın haklı gururunu yaşamaya devam etmekteyiz.BİLGİLENDİRME

Net Kombi Servisi Olarak İstanbulun Tüm Bölgelerine 7 gün 24 Saat Mobil Acil Kombi Servisi Hizmetimiz vardır.  7/24 Mobil Acil Kombi Servis Numaramız: 0530 322 24 95 Kredi Kartı Geçerlidir.

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLERHemen Arayın